bugün

sözlükte son zamanlarda olanlar malum. yazarlar tedirgin. bu gidişe dur demeye çalışan eski yazarlar susturulmuş, halk galeyanda. önerme başlıklar, anketler, şunlar bunlar bunun da ötesinde "bir şey yazıyorum sileceğim" dangalaklıkları yüzünden artık kazan kaldırmanın zamanı geldi de geçti.

bunun sorumlularıysa yeni yazarların, eskilerin fazla hesaplarının bıkmadan ortalığı karıştırmaya çalışmalarına rağmen kayıtsız kalan editorya.

evet ahali. moderasyonun saçma sapan kararları ve tatminleri için sözlüğü bu hale getirmeleri yetmiyormuş gibi şu kadar yazar var, efenm bu kadar okuyucu kitlesine ulaştık böbürlenmeleri mevcut hükümeti andırıyor gerçekten. ee ne de olsa halk hayalle avutanı gerçekle korkutana tercih ediyor.

buna dur demek lazım!

"dur!" demenin vaktidir.

sözlükteki kalitesiz duruşun farkında olan her aklı başında bireyi bu protestoya davet ediyoruz.

ben ve arkadaşlarım rejim değişikliğinden sonra hesaplarınızı garanti altında tutacağız, size bir şey olmayacak. yolumuza çıkan her yazarı ayar maduru edeceğiz. bizimle beraber olan her yazar silindiğinde şehit mertebesine ulaşacaktır. ayrıca grubumuzun amacına ulaşması halinde herkese i pod dağıtılacaktır.

not: kampanya stoklarla sınırlıdır, stok memuru bu aralar çok sinirlidir, kelime oyunu kötü bir şeydir.

yapmanız gerekenler:

1) entrynin altından "invite my friends"e tıklayınız.

2) Karşınıza çıkan pencerede arkadaşlarınızı seçip "send"e tıklayınız...!

eylemlerimiz sürecektir!
(bkz: sözlükte boykot var)
(bkz: bi siktir git cay koy)
(bkz: gammazlar is basina isyan var)
ben ve arkadaşlarım bu uygulamanın hayata geçirilmesi için az önce bir yuvarlak masa toplantısı yaptık. toplantıya nickini vermek istemeyen sözlük yazarları da dahil oldu ve katılımın artması halinde ilk vuruşu yapmak için planlar yapıldı. birtakım öneriler ve yapılan beyin fırtınasını sizlere sunmak istedim:

1. hiç durmadan anket başlık açalım, hepsini silecek değiller ya.
2. her enrtyi gammazlayalım, başlarını kaşıyacak vakit bulamasınlar.
3. "risk" başlığına, "risk budur", "yok yok budur", "aha da budur" gibi entryler girelim.
4. database'i öyle şişirelim ki duyuru yapacak yerleri kalmasın.
5. halkı askerliğe soğutalım. böylece içerdeki anarşik yapı açığa çıkar.

bu önerileri sunan yazarlara teşekkür etmekle birlikte daha yaratıcı fikirleri bekliyorum.

uludağ sözlük başkaldırı harekatı başmüfettişi
(bkz: genç yazarlar rahatsız)
(bkz: zall uyuma dostum)
(bkz: sözlükte okumak da önemlidir)
(bkz: yazarlardaki ayak fetişizmi)
(bkz: geldikleri gibi giderler)
(bkz: yazarlar isyandayken lale devrini yasayanlar)
(bkz: dugunlerde zorla oynamaya kaldiran tipler)
(bkz: zall a ayakkabı fırlatmak)
Yatalak dedeyi bile ayağa kaldıracak cinsten bir ayaklanma olmalıdır ki, işe yarasın.
sözlüğün kendi ayakları üzerinde durabilmesi için mecburi bir harekettir...
o ayaklar koktu.
Denendi çalışmıyor.
görsel
usuali kalpten götürebilir.

ellenme başlatın.
aykolik ilk dakikada indirildi.
tamam.
güncel Önemli Başlıklar