bugün

rahatsız eden hakaretlerdir. moderasyon uyuma.
(bkz: çirkin parasız topal alevi ve kürt olmak) vsvsvs... bu örnekler çoğaltılabilinir.

ayrıca (bkz: biz de müslümanız diyen kemalistler)
faşistliktir yobazlıktır.
ve bu tip yazarları görmezden gelenlere selam olsun.
hadi fasistsin anladik. milletin inancina niye hakaret ediyorsun got kili.
sözlükteki islam ve vatan dusmani yazarlari ifşa eden hakaretlerdir.

şöyle ki : sayın aziz yazarlar bakıniz anlatiyorum alevilikle islam bağdastirilamaz. eger adam saz calip turku soyler de benim namazim budur islamda istedigin sekilde ibadet edilebilir gibi sacma sapan iddialar ortaya atarsa ben bu adama söverim. cunku ben bir muslumanim ve herkes kafasina gore ibadet ederse benim dinim yozlasma tehlikesine girer. haa derlerse ki bizimki islam degil ayri bir din o zaman amenna.

ikincisi vatansever bir kürte kufretmek tabii ki savunulamaz. lakin apocu kürt faşisti türk düsmani bebek katillerini destekleyen, vatanimi bolmek icin elinden geleni yapan kisiliksizlere sovmek de benim hakkimdir kimse kusura bakmasin.
(bkz: çirkin parasız topal alevi ve kürt olmak)

Bu başlıkta entrynin silinip bu başlığın silinmemesi ayrı bir muammadır. O entryi silen mod o başlığı görmüyor mu? Bu kadar da olmaz..
ego tatmin çabaları volume.bilmemkaç

tek açıklaması budur kanımca. üstün ırksın bilader hatta dininin şartlarını yerine getirmeden cennete gideceksin. duymak istediğin veya hissetmeye çabaladığın bu ise gel hergün ben sana söyleyeyim. sen de rahatla bizi de raht bırak.
hakaret başlı başına terbiyesizliktir. kaldı ki insanlara sırf ırklarından dolayı hakaret etmek terbiyesizliğin alasıdır.
"efendim bize ermeni mi demediler çok afedersiniz rum mu demediler."
Rezillik. Kendini bir bok sanmaktır.
"düşünce özgürlüğü" kapsamında değerlendirilmesi gereken hakaretlerdir.

örnek vermek gerekirse, ki gerekiyor;
'türklerin bir çoğu faşist olduğundan bihaberdir' dersen bu, türklüğü hakarete girer ve meşhur 301.maddeden yargılanabilirsin.
ama; 'kürtler bölücüdür, aleviler imansızdır' dersen düşünce özgürlüğü kapsamına girer.

bir şeyin hakaret veya ifade etme özgürlüğü kapsamına girmesi, bölgelerle ilgilidir. bölgelere göre yapılan ayrım her konuda olduğu gibi bu konuda da aynıdır.
edilmemesi gereken hakaretlerdir.
(bkz: kuyruk acısı)

sözlükte kendi görüşüne yakın olan yazarların , cinsel organını yalamak gibi bir benzetmeye tabii tutulması gereken saçmasapan hakaretlerdir.
eşcinsellere ve trans bireylere de edilen hakaretlerdir aynı zamanda. ötekileştirmenin daniskasıdır. dünya size kalsın birbirinizle birleşin. minik minik faşistler üretin.

(bkz: üremeyin ulan)
canım türkiyemde yıllardır yapılan, ötekileştirme hareketinin, sözlük platformunda dile gelmesi.
ve bazı modların bu duruma duyarsız kalması.

edit; belirtmekte fayda var; yeni bir yaftalama operasyonu olma ihtimali de yüksektir...
(bkz: nefret suçu).
KENDiNi NiMETTEN SAYANLARIN HOBiSiDiR.
vasat, niteliksiz ve değersiz ruhlarını hasbel kader içerisinde doğdukları kimlikle örtbas çabasındaki insanların aciz var oluş hallerinden kaynaklanan durum. Oysa doğar ve ölürüz. nerede ve kimden doğduğumuz çok zaman minik bir teferruattan ibarettir.
savcılığa suç duyurusu açılsa kazanılacak olan hakaretlerdir.

nefret suçuna giriyor çünkü.
birlikte yaşama kültürünün toplumda yer bulmadığının göstergesidir.
Bir dindarlara edilen küfürlerle kıyaslanamayacak hakaretlerdir.
izmir ve türban a edilen küfürlerle birlikte sözlük gerçeğidir.
Irkcılıgınızı s2kim dünyada böyle bir durum kalmadı . En son Ukraynada patlak verdi hepsi Emperyalizmin Büyük burjuvalarınun oyunu .
(ara: türk)
(ara: türklerin)

(ara: ateist)
(ara: atayiz)
(ara: ateistlerin)
(ara: atayizlerin)