bugün

oylama yapmayanlar siktirip gitsin. sözlükte oylama yapılmıyor, çözüm alınmalı. (#7265469) nolu entry bile henüz 2 defa iyi oylanmış, gayri gerisini siz düşünün.
işte söylüyorum:
parti reklamı yapılmasın.
cinsellikle ilgili başlıklara bir sınırlama gelsin. çünkü sözlük sapıkların tatmin aracı olmamalıdır.
küfür eden yazarımsılar uçurulsun. hakaret etmek başka şey, hicvetmek başka şeydir.
cinsiyet, din, memleket v.s temelinde ayrımcılık yapanlar, hakaret edenler uçurulsun.
böylelikle daha kaliteli bir sözlüğe kavuşacağımıza inanıyorum.
maaşa bağlanamak ve kullanıcı adını değiştirebilmek.
silik 1.nesil yazarların nicklerini ücretle satmak. *
eli yüzü düzgün,namuslu, iyi aileden gelmiş, düz saçlı, uzun boylu, ince belli, mavi gözlü, pamuk gibi bir kız dediğimde yeter ki sen iste demesi, abiliğini yapsın artık sözlük. *
"sözlük" yerine "forum" tabiri kullanılsın.
bu kadar istekler sıralanmış diğer yazar arkadaşlarım tarafından birşey kalmamış bende bari bu kadar isteğin eksik kalmış yanını tamamlayayım:
(bkz: bi kere versene sözlük)
saçma sapan karşılaştırılmalar yapılmasın.
(bkz: sözlük bir kere daha ver)
bana kalırsa hatalı spoiler seçeneği, spoiler ile ilgili gammazlama metodlarına sadece tek başına yetmiyor. mesela bir yazıda spoiler kullanılması gerekiyorken spoiler kullanılmamış ise bu entryi gammazlarken hatalı spoiler seçeneği abes kaçıyor ve gammaz yapan kişiyi ek olarak açıklama yapmak zorunda bırakıyor. bu seçeneğin yanında "spoiler kullanılmamış" gibi bir seçenek olursa sanırım tüm gammazlar için makbule geçecektir.
umarım uzun bir süre kimsenin başlığına 1 günde 300 entryi girilmez. *
ya arkadaş bir entrim var şimdi sözlükte. sürekli artı ya da eksi oy alıyor. ama ben entryi göremiyorum. gören ya da oylayan arkadaşlar bir zahmet mesaj atabilir mi? ya da moderatör bu durumu düzeltebilir mi? entry de budur: (http://bkz:/#7389375)
şukelalara bakıyoruz diyelim ki arka arkaya. o kadar boşluğuz diyelim ki.

"geri" dediğimiz zaman, şukelalara bakmadan önceki başlık açılmasın; bir önceki şukelaya geri dönelim.

tam anlatamadım da anlamışsınızdır.

eğer bu kullandığım enternet sayfası açıcısı ile ilgiliyse bir özel mesaj ile haber edin pls. tşk öptm kib bye.
(bkz: Sigortalı Sözlük Yazarları)
edilesi, denilesi, gibi si ile biten kelimelerin geçtigi entryler ve başlıklar otomatik olarak silinsin. çok rica ediyorum.
hangi entrylerimizin şukela oldugunu görebilelim.
itü sözlük'te başlık engelleme seçeneği var. aynısından buraya da yapmak zor olmamalı. iyi tamam, farkınız olsun istiyorsunuz da fark sahibi olmak kullanışsız bir sözlük olmayı gerektirmiyor. güzel bir uygulama sonuçta, istediğiniz başlığı tek tıklama ile engelleyebiliyorsunuz.

en azından beyni olmayan banel yazarların kustukları başlıklardan bir nebze kurtulabiliriz.
sol frame den kaldır özelliği kapatılabilsin...

lütfen.
sözlük ''kotu black'' yazar olsun. * *
başlık açmayı bilmeyen yazarlara 'yeni başlayanlar için başlık açma' konulu panel düzenlensin. giriş ücretsiz olsun.
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
gece online olan yazarlara paca&iskembe servisi yapilsin.
1-entarilerin altında saat, dakika ile beraber saniye ve hatta salisede görünsün.
2-artı ve eksi oy alan entarilerinizde de aynı durum olsun.
not1: buradan kaç mikro saniye aralığında eksilendiğinizi çözebilirsiniz.
not2: çok şey mi istedim? öpüyorum seni moonlight sonata!*
not3: dikkat ettiyseniz zall kişisine yalamalık yapmadım, tanımam etmem kendisini.
canımızı sıkan bir yazarın açtığı ve açacağı tüm başlıkları sol frameden kaldırma özelliği olsa ya?
oylama yapılacağında oylanacak artı eksi ya da eh işte oylamalarının nedeni açıklanabilir oylayan kişi tarafından. belli bi şablon ya da kişilerin belirleyeceği nedenler olabilir. örneğin artı oy için bilgilendirici, ilginç gibi, olumsuz için, gereksiz, saçma gibi oy açıklamaları olabilir. ne gerek var deniyorsa, biraz değişiklik katılabilir da ondan..