bugün

Ailemin kavga etmesi.
içecek bir şeyler bulamamak.
Çiş. özür dilerim.
çıkma teklifi kabülünden 1 gün sonra beni ortada bırakan, o olaydan sonra 6 ay tek kelime etmediğim kişinin 2 kez göz göze gelmemle beraber hayatıma bıraktığı yerden girmesi. ama o bıraktığı yerde değilmiş sanırım, arkadaş olabiliriz ayağında. gözlerine bakmayı bu kadar sevmesem inan sırtımı dönmek isterdim.
KıskanÇ ve kalitesiz tipleri Çekmek zorunda olmak.
(bkz: 5 6 ocak 2013 açıköğretim sınavları)
Hayat.
bitirdi lan beni.
ömrümü sömürdü, tüketti.
Gençlik mi kaldı? Bu saatten sonra nasıl mutlu olur insan?

Vay anasını satayım. Ne diyelim?
alacağı olsun.
Tekilam bitiyor. Havada buz gibi gidip alamam. Yardıma muhtacım.
ya fazla yalnızlığım,yada bilmiyorum.
arkadaşlarımın sosyal medya paylaşımları. beni benden alıyor, sinir krizlerinden kalp krizlerine sürüklüyor.
Yarın saat on daki matematik finali, ve daha uyumamis olmam.
ketçabın son kullanma tarihinin geçmiş olduğunu farketmek.
hüzünlendim be sözlük.
üst komşu, net.
içten içe vedadır. hatta kendi çapında olanından.
şuan söylenecek tüm sözlerin anlamsız olmasıdır.
pazartesi sabahki okulun uzayıp uzamayacağının belli olacağı sınav. çok huzursuz etmekte beni.
bir gündür suların kesik olması.
finallere çalışmak zorunda olduğum halde çalışamamak.
Kendimi ifade edebileceğim kelimeler bulamıyorum artık!
hemen şu andan bahsediliyorsa, aç olmam ve lol'deki elom. ama bugünlerde olansa, işsizlik ( mecazi olan değil ) ve hayatta geri kaldığını hissetmek.
yarın ki finansal yönetim ve yatırım projeleri sınavı.
ona ihtiyacım var ama şu an uyuyor ya da ne bok yiyorsa. mesaja cevap vermedi çünkü...
Özel mesajdan küfredip duran yavşaklar. ülkemin okumuş yazmışı bu kadar düzeysizse ...
finaller, haftaya teslim etmem gereken tezim, bide şu sıralar meteliğe kurşun atıyorum.
meslek etigi sinavina calismam gerekirken suan sozlukte geziniyor olmam. gerci sinav carsamba gunu amk, niye mutsuz olayim lan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar