bugün

aynı şey senin de başına gelsin dediğim insanların mutlaka başına o olayın benzeri geliyor, hiç şaşmaz hep gelir iyi ya da kötü hiç farketmez.
göz bebeklerimi ışık açısından yararlanmadan büyültüp küçültmek.
ve rüyalarda olayları görmektir. örneğin ; bir arkadaşım böbrek hastasıydı, rüyamda böbreğim diye sızlanıyordu. uyandığımda böbrek taşını düşürmüştü.
dağlar kadar günahlarıma karşılık ayakta durabiliyorum.
tanrı vergisi yeteneklerim var.
malum babam tolerans göstermiş de biraz.
Benim süper gücüm; çevrimiçi olan kızların durumunu "1 dk önce aktifti"ye değiştirebiliyorum. Sihirli sözcük "selam" bunu söylemek yetiyor.
arkadaş olarak görülmektir. sevdiğim tüm kızlarla arkadaş olabilmek için hemen gidip onlardan hoşlandığımı söyler ve bu cevabı alırım. ulan bu kadar kolay mı yani sizin için arkadaşlık.
Balik burcuyum.
en saçma konuyu dert edip, hayatı bir kaç gün kendime zehir ediyorum.
Gidip en olmayacak en yüz vermeyecek adamı sevip aylarca deli gibi acı çekebiliyorum.
Kırkbeş dakika arkadaslar. Evet.
her gün geceleri ortalama olarak 6 ile dokuz saat kadar bilincim yarı kapalı vaziyette vakit geciriyorum. bu vaktin sonunda gecirdiğim süre yalnızca bir iki dakikaymış gibi geliyor.
Ağzımın içinde kibrit söndürüyom. Bi el hareketiyle de koca otobüsü durdurmuşluğumuz var hani.
2 kişi daha bulup selenayı cagirabiliyorum.
(bkz: uçuyorum şahitlerim var)

Edit: ayrıca scotty adinda beni isinlayabilen bi canliya sahibim ama cihazi kirdi
nerede gerizekalı varsa çekiyorum kendime resmen.
bu da böyle bir özelliğimdir.
(bkz: nasıl odun oldum)
birinden gıcık kapmış hele ki onun için kötü şeyler düşünmeye başlamışsam, iflah olmuyor bir daha.. pis bir akrep burcu enerjim var galiba..
Her zaman çok soğuğum . Yazın bile . Lanet olsun hepsi kansızlıktan .
Bir elimde patlıcan diğer elimde salatalık ve üçüncü olarak penisimi kullanarak aynı anda 3 hatunu senkronize memnun edebiliyorum.

Selam kızlar!
çakmağın gaz hanelerinin ikisinide aynı seviyeye getirebiliyorum. evet bunu yapınca kendimi dünyayı sikmiş gibi hissediyorum. bide bazen saatin kac olduğunu tam tahmin edebiliyorum.
günümüz Türkiye'sinde ölmeden yaşayabiliyorum...
düşünebiliyorum.

şu sıralar özeli geç süper güç sayılabilecek bir özellik.
ayağımla bardak,kitap vs. kavrayabiliyorum. oldu mu?
Herşeyi çabucak unutan ülkemde ben unutamıyorum!

Bu özelliğimden utanıyorum.
samimiyetsiz insanlari cok gecmeden fark edip, hata yaptiginda uyarmayacak kadar bosveriyor ve ilisigimi kesiyorum. bu, ciddi bir güc zira ortalikta cok fazla kirik kalp var. taviz vermek cok zararli bir davranis. Böyle olunca daha az aciyor. canim kendim.
güncel Önemli Başlıklar