bugün

polis başıma gaz bombası sıkacak.
ya da belki polis ben olurum direnişçiler köşede sıkıştırıp taşlarlar.
belki alevi olduğum için yakılırım.
belki namaz kıldığım için yobaz deyip öldürürler.
batıya gidip kürdüm diye mi bağırsam ya da doğuya gidip türküm diye bağırırım.
atatürkçü olsam içeriye alırlar.
fenerbahçe formasıyla trabzonda gezsem ya da beşiktaşlı olup bursaya gitsem.
izmirde tayyip tişörtü giysem. belki ülkücü olurum faşist deyip ezerler işe yaramazsa komünist olurum dinsiz deyip keserler.
bir sürü seçenek var ölümlerden ölüm beğenemiyorum.

edit: okuyunca sinirlendin mi? dokundu mu? seç beğen öl, yukarıda bahsettiğim yerdesin.
Açlıktan ölmek şeklinde vuku bulabilecek ölüm şeklidir.
kalp krizinden olur muhtemelen.
deprem. rüyamda gördüm. 26 yaşımdayken olacak yani 2020 de.
Kesin kanserdir.
ani bir kalp krizi ve küt. hızlı yaşayıp genç öldü. kaçınılmaz son. erken veda.
''Ben hiç hatırlanmak istemem, çünkü hatırlanmam demek, ölmem demektir.''

Lord Of War
Yatağımda ölü bulunmak istiyorum ne olur.
Saçma sapan bir şekilde boynum kırılarak öleceğim.
Helikopterden atlarken yere düşünce birden kepenklere çarpıp tekrar havalanıp tekrar yere düşerken itfaiyeci brandasina düşüp tekrar havanirken havada susuzluktan ölürüm sanirim. Bende şanssızlık varda.
Trafik kazasında ölecek gibi hissediyorum.
Kalp krizinden hık deyip gidicem sanirim.
bende bu vizyonsuzluk varken kesin salakça bir şekilde ölürüm. ecelimle ölmem ama.
hastalıktan olur muhtemelen.
Muhtemelen new zeland topraklarının güzel manzaralı mekanlarından denizi izlerken son nefesimi verme ihtimalim yüksek olacaktır.
Nasıl olacağını bilmiyorum lâkin biri yüzünden olacak...
görsel

ancak canı veren bilir tabi. fazla uzun sürmemesi kendisinden dualar ile dilenen..
allah bilir ne gelirse ondan gelir ama kanserden çok korkuyorum. eriyip biterken etrafındakileri perişan ederim. allahım inşallah etrafımdakilere zahmet ve acı vermediğim bir şekilde canımı alır.
iki serseri kavga ederken insaniyet namına ayırayım derken arada kör kurşunlara gelmek oldukça etkileyici. fakat böyle olmaz umarım.
inşallah gece uyurken, sessiz sedasız çeker giderim bu hayattan. allahtan hayırlısı.
Ben feyk değilim, feyk hesap değilim diye sayıklaya sayıklaya...
kalp ağır basıyor.
kanser sülalede yok pek ihtimal vermiyorum ama gene de allah ın işine karışılmaz. sartre gibi trafik kazası ölüm şeklini komik bulup trafik kazasında da ölmek istemem.
kalp temiz ölüm gibi duruyor.
kendimi yürüyen ceset gibi hissediyorum. belki de öyleyimdir. inanın ne zaman ve nasıl öldüğüm hakkında bi fikrim bilgim yok.
kerhanede ölürsen pamuktan kurtulursun .