bugün

prag.

görsel
görsel
Ruh hali akan bir fışkiye olan sözlük kızlarının deklanjorik markajlarına giren fotoğraflardır.
görsel adanada bu kadar sanat oluyor. Yer: Adana Turgut özal bulvarı
Sanatsal ve özenli olmayan fotoğraflardır.

görsel
geçirdiğim günler ayrı ölümlerdi. ayrı mesailerdi. ayrı yağmurlardı. ben bana yöneltilen sorulardan çok nefretleri topladım frekans frekans. hayatın tonlarca çıkmaz, tonlarca kaçmış ipin uçlarından oluştuğunu öğrendim ve bir gün her şeyin düzeleceği ihtimalini de kafadan eledim. hiçbir şey olmayacak. değişip düzelmeyecek. olsa baştan olurdu. kan ter ve göz yaşı dökmeye gerek kalmazdı. üzülmek isterdim ama yüreğim cız etmedi. etkilemedi. teğet geçti. ne de olsa ben böyle iğrenç bir cuma geçirmedim. bu ramazan affedilirim belki diye çabalıyordum lakin sanmıyorum. yakılan naylon dumanını içime çekmişim de ölmemişim gibi. bir şeylerin olma ihtimalinden sonsuza dek vazgeçiyorum. ne affedilecek yüzüm ne ağlayacak gözüm kaldı. berrak bir denizden kutsal bir bataklığa yürüyorum şimdi.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

kat kat kat.
görsel

ilkBahar geldi kelebekler henüz ortalıkta gözükmüyor. Ama ilk çiçekler açmaya başlamış.
bazı iddaaya girip kaybeden sözlük yazarları var. sözde adamlar ama madam gibi takılıyorlar onun resmini çektim az önce. kusura bakmayın çirkin görüntü için. *
görsel
görsel

romanın ihtişamlı meydanlarından biri 'piazza del popolo'

romanın en çekici saatlerinden biri gün batımı. sola açılan cadde ise via del corso -romanın nabzının attığı muhteşem cadde.-
görsel
Bu fotoğrafın üzerinden hafta geçmedi.

Annem teknolojiyle alakası olmayan bir kadındı. Eskiden arama yaparken dakikalarca uğraşan kadın akıllı telefon aldıktan sonra bir anda değişti. Sülaledeki kadınlarla bir WhatsApp grubu var ve bu grup benim içinde bulunduğum 3 gruptan daha aktif. Sürekli konuşuyorlar.

Bu olay ise şöyle cereyan etti: bir arkadaşımın Doğum günü için hediye almaya gittik annemle. Pek anlamadığım için anneme müracaat etmek zorunda kalmıştım. Gittik, 5 dk arkadaşıma hediye baktıktan sonra paço mudur panço mudur bir şey gördü. Ve ani bir hızla çantasından telefonu çıkarıp görevliye '-fotoğrafını çekebilir miyim ' dedi. Buraya kadar normal. Telefona baktığımda WhatsApp a girdi ve yengeme resmini atıp nasıl olduğunu sordu.

Ciddi olaylar arkadaşlar bunlar. Bir anda şoka uğradım. Annem artık Facebook'tan beni stalklıyor, sabahtan akşama kadar güvenlik kamerasından dükkanı izleyip hata yapıldığında hata yapanı ifşa ediyor.
görsel

12 Mart '17
görsel
görsel
görsel
görsel
(bkz: 500px com)
görsel
görsel
Gürcistan-Batum.
18/03/2017
görsel