bugün

17 yaşındayım dershaneye gidiyorum, bir gün geç kalmışım derse neyse hocadan izin alıp boş yere tam da istanbul' dan kuzeninin yanına kalmaya gelmiş esmer bir kızın yanına oturdum. neyse sohbet muhabbet derken biz bununla kaynaştık dersten sonra yemeğe falan gidiyoruz, bir süre devam etti böyle hatta sınıfta çıktığım bir kız da var onu gözlerim görmez oldu, ayrıldık onunla. bir hafta sonu beni kuzeninin evine ders çalışmaya çağırdı, bende kabul ettim. o sıralar hava çok soğuk ve pantolunun içine eşofman giyiyorum. neyse aklım benim ders çalışmaya odaklı gittim bunlara kahvaltı edip geçtik odasına. kuzeni de az sonra geldi odaya dışarı çıkıyorum ben dedi. neyse kızla bayağı bi yakınlaştık öpüştük falan derken kız pantolonumun düğmesini açmaya çalışıyor o anda birden aklıma geldi eşofman olduğu hemen toparlandım kıza hazır değilim ben dedim, ne o regl mısın minvalinden bir soru sordu, tepem attı, ben bi lavaboya gideyim dedim gittim tuvalet penceresinden eşofmanı aşağıya neresi olduğunu bilmediğim bir yere attım, içeriye geldim ve tmm dedim anlatmadım tabii ki ne olduğunu sadece çişimi yaptım dedim, devamında oldu zaten olan, bu arada 17 yaşında ki kızında bakire olmadığını ilk o anda görmüştüm.
Ben 24 yaşındayım daha öpüşmüşlüğüm yok kendimden utanıyorum anasını satayım.