bugün

geçen kardeşimden flüt çalmıştım. o sayılır mı? *
temel olarak bas gitar fakat buna diğer gitarlarıda rahatça ekleyebilirim sanırım ve hediye gelen bir baterim var, stüdyoya gidince eşlik edebilecek seviyedeyim. öte yandan biraz piyano çalabiliyorum, 9 ay kadar eğitimini aldım fakat sonunda bir piyano alamadığımdan bırakmam normal oldu tabi. ilerde yan flüt ve çello öğrenmek istiyorum ama biraz daha ilerde olacak bu da.
tüm gitarlar,mızıka,klavye,tef.opsiyonel olarak hepsinin yanında mikrofon var.
keman, piyano.
gitar tıngırdatıyorum biraz sözlük. ama bir kısım yazarlar gibi çok iyi derecede, süper, über falan diyemeyeceğim.
Kötü derecede ud, bağlama. Vasatın altında keman, piyano. Kulakları tahrik edecek boyutlarda flüt. düm tek tek ritminde darbuka.
Yan flüt.
gitar.

ancak çevremden dolayı diğer enstrümanları öğrenemiyorum. kafamda özellikle öğrenmek istediğim 6 enstrüman var.
komşumun sazını çaldım. arkadaşımın gitarını ve bir düğünden çalgıcıların darbukasını çaldım. evde biriktiriyorum. ilerleyen zamanda bakacağız.

(bkz: hırsızlık)
Sazdır.
Entre şurda bi yerde.
davul. Düğünlerde çalıyorum.
zil.
entry karıya kaçtı.
Obua, gitar, bağlama, davul şaka la şaka flüt.
flamenko gitar. çalmaktan çok ömrümü törpülüyorum.
not: flamenkoya vurgu yaptım çalan varsa tanışıp sosyalleşelim.
kemandır.
bas gitar. evet gereksiz şakaların enstrümanı (bkz: basıvermek).
okudukça kendimden utandım, tek yeteneksiz benmiyim dedim.

ıslık bile çalamıyorum lan ben..
bağlama,solo gitar darbuka biraz da org.
yazarların çaldığı enstürmanlardır tabiki de ıslıktır.
Flut melodika ritimsiz darbuka ama sesim iyidir.
Electro zurna.
gitardir, piyano, bateri ve fluttur diye genellemek yanlış bence. ben sadece gitar çalıyorum.
Islık çalıyorum. Birde çok güzel yufka açarım.
küçükken mızıka çalmışlığım var.. ama sonra dayanamadım geri verdim arkadaşıma..
Bağlama çalıyorum ben. Türküleri severim.