bugün

Ev temizliği. Gelen kadın kadın değil gardiyan. Beni bi odaya tıktı hole bile çıkmama izin vermiyor.
Karadeniz kitap fuarıdır benim için.
cami insaatidir. sagolsunlar bir yildir evimin dibinde hafta sonu hafta ici demeden sabah 7den gece 12lere kadar harala gurele calismaktadirlar. pazar gunu 7de uyanmak nedir bilir misiniz? ben bilirim...
biziz,

depresyonmuş efendim, bunalımmış, karıymış, kızmış, geçin efendim bunları.

dünya hiçbirimizin etrafında dönmüyor, hatta tabiri caizse çok da sikindeyiz.

uyumak için bir neden daha,

güle güle dostlar,

selametle.
finaller.

şaka lan şaka. *
bizmişiz. sanki keyfimizden uyumuyoruz amk. hayır kimsenin umrunda olmasak bile kendi bilincimizdeyiz, dünyada birçoğumuz için kendimizden daha önemli bir yaratık yok. dolayısıyla e tabii ki kendime değer verip umursıycam ve bununla birlikte başıma gelen kötü olayları tartıp düşünücem. gerekirse duruma sıkılıcam.

tanım: yaşam kaygımızdır.
Mesajlaşılan insanlar. Temizlik yapıyordum gece 12 gibi biterdi normalde. Milletle konuşmaktan 3bucugu buldu, e acıkıyor insan yemekti duştu derken saat 5 olmuş daha yeni uyuycaz.
Askıda kalmaktır.
Tost ve kahve
evde süt kalmaması.

süt içince bi rehavet çöker uyurdum ama olmayınca vaziyet ortada.
Sözlüktür. Bir başlığa daldım, bi entrye güvenip 2.5 saattir film izliyorum. Ama sonuç ne? Vakit kaybı. Brad pitt in en kötü filmini izledim ya la zabaan köründe şaka maka. (bkz: her entrye aldanma)
Vallaha ben değilim dedirten başlık. O kadar uykunuz varsa uyuyun arkadaş sizi silah zoruyla ayakta tutan yok.
Saat gece yarisi olunca merak ettiren.
Çok düşünmek. Düşünebilen beynimi sikeyim ben.
seçim heyecanı. şaka lan şaka kim takar seçimi hehehe yarın tatil o yüzden.
Hissizim lan artık, yeni bir insan tanımak geliyor içimden, acaba kim kim diye düşünüyorum..
sokakta bulunup eve getirilen ayağı kopuk köpeğin inleme sesidir.

Lanet seçimler yüzünden açık veteriner bulunabilecek mi, hayvan bir iki gün daha dayanabilecek mi, çarpıp kaçan orospu çocuğu ben uyuyamazken rahat uyuyabilecek mi? Kafamda sorular ve yine sinir.
sabah kalkmanın bir anlamı yoktur, gün içersinde anlam kazanır ancak sizin için hiç bir anlamı yoktur. h-i-ç-b-i-r.
yarın ne olacak seçim stresi.
ortalık yanıyor la bildiğin....

bu izmir neden bu kadar sıcak ?
Concertadır. Uyumuyorum yemiyorum içmiyorum ve sıçmıyorum. Teşekkürler.
Cs.go tabiki.
yıllık iznimi kullanıyor olmamdan ötürü iyice saldım kendimi sanırım.
kara sevda. amına koyiim böyle dünyanın ulann.
Hoşgeldin migren.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar