bugün

yapılan bir araştırmaya göre; yapılan bir araştırmaya göre dedikten sonra anlatılmaya başlanan her şey, doğruluğu teyid edilmeksizin kabul görür.
ne zaman ben iddaa oynasam işler tersine gidiyor.

tek maça kalıyorum, miami gidiyor yeniliyor. başka bir maçta ilk yarılı oynuyorum, 5 fark olunca kupon gelecek, miami son saniye rakibin pivotundan üçlük yiyor kupon yatıyor.

bugün de oklahoma'dan yattım. durant'in airball atacağı tuttu. westbrook'un jump-shot'ı bu kadar fazla kaçırdığı başka bir maç görmedim. indiana asist üzerinden sayı atmadan 55 sayı attı. durant iki de sıfır serbest atış atıyor. okc 13 farkı yakalıyor, sonra geriye düşüyor.

amınıza koyayım aq, başka bir şey demiyorum.
* Her yazar başlık açtıktan sonra başlığının dolup dolmadığına bakıyor, dolmayınca da üzülüyor. (bkz: vefasizamaadivefa) *

edit: artık boş değil sözlük mutlu oldum *
sözlük içinde siyaset yapılacaksa, insanlar direk belirli değerlere saldırmanın peşinde, ideolojileri teori üzerinden tartışıp bir şeyler ekleyebilme kaygısı yok belki birikimsizlikten belki siyasi kültürün enteresan evrimleşmesinden.
inançlarla ilgili olarak bir hoşgörüsüzlük ortamı sezilmekte,
velhasıl cinsel konularda da çok okunacak başlıklar açılmamakta,
geçelim orasını sevişen sevişene anlamadım ki paylaşma ihtiyacı nedir? sözlükle mi sevişiyorsun kardeşim.
şimdilik bu yönde tespitler bulunmakta.
Kuzenimle yaşamak zormuş.
her neyden tiksinirsen, kaçınırsan, çaktırmadan başkalarına kakalarsan; her kim olursan ol, o 'şey' dönüp dolaşıp senin başına gelecektir! tecrübeyle sabit!
Yanlış anlaşılmasın ama bundan beş yıl önce izmirde bir hafta tatil yaptım ve oradaki camilerde ezan okunmadığını farkettim genele vurmak doğru olmaz ama cuma günü vakit geldi ben namaz kılacam ama ezan okunmadı ve cevabını bi türlü bulamadım.
Tanım: sonucun merak edildiği tespittir.
teyzelerin gördüğü her fesleğene ellemek gibi bir tutkuları var. üşenmedim üsküdar'da işlek bir caddede fesleğen saksılarının olduğu parkta bir bankta pusu kurup izledim. Ortalama yarım saatte bir fesleğenin yanından geçerken dokunan teyze sayısı 26, özellikle yanına giderek önce iki eliyle fıtıfıtı hareketi yapmak suretiyle eline aldığı kokuyu burnuna götüren teyze sayısı 11. Ayrıca her 16 dakikada bir 2-3 kişilik öbek halinde fesleğen başı dedikodu yapıldığı kayıtlarımda var. Bunun yanında yine aynı saatte fesleğene ilgi gösteren ortalama türk kızı sayısı ise 6 ile sınırlı. Erkeklerin ilgisi ise tamamen münferit.

not:isveçli değilim
Genelde, sıkıca tuttuklarımızı elimizden düşürürüz.
olaylar bitince trip atıyoruz.

-son kadehi içme.
+aşkım, içtim.
-aferin.
+avucunu aç kusucam

lan o saatte trip atsan nolur atmasan nolur?
Fakirlere asla guven olmaz. Hepsi agir hirsiz ve pictir. Net.
kimseye güven olmaz.
hatırlıyorum da, biz ilkokula giderken kapalı açık, türbanlı felan diye bir ayrım yoktu. öğretmenlerimiz vardı, mini etekli, başörtülü, türbanlı. çok da iyi arkadaşlardı. gün bile yaptıklarını hatırlıyorum. bizi ne hale getirdiler. aramıza attıkları kahpe tohumluları nerden icat ettiler...
bazı kızlar çok güzel.
şu sıralar orospu çocuğu olmak çok gözde. bol miktarda var etrafta.
adı şevket olup çirkin olan kız yok.
galatasaray taraftarı yenilince çpk ağlıyor. *
üniversiteye yeni başlayan insan ilk yıl paso tespit sıçıyor arkadaş. kesin.
Senin yanında birinin arkasından konuşan sen ayrilinca senin arkandan konuşur. (bkz: bu böyledir)
transparan giymek için yazı beklemek gerekmiş.
Gozluklu ve ataturkcuyum diyip akpye oy veren adamdan hayir gelmez. Gitsin bokuna comak soksun pic.
ülkücülerin çoğu gizliden ahmet kaya dinler.
dünyanın en zavallı insanlarından birisi de her hafta 4-5 tane kitap sipariş edip sadece rafları dolduran ama okumayan insandır. hem para kaybı hemde bildiğin eziklik.
çakma sarışınların da hep sevgilisi vardır.
bir insan neyse diyorsa oradan koşarak uzaklaın çünkü bu neyse basit bir kelime değildir. içinde sitem ve kapris barındırır.

neyse...