bugün

sigara ile fanta iyi gidiyor.
dünya yuvarlaktır döner, sevda yalancıdır söner H.V.
süpermarketlerdeki kasiyerlerin insanın yüzüne sadece hesabı öderken bakıyor. sen 1000tl'lik
alışveriş yapmış olsanda o aldıkların kasadan geçerken bir kere bakmıyorlar anca
- 565 lira 66 kuruş dedikleri anda bakıyorlar.
bir insan diğerine ya da diğerlerine nasıl oluyor da beğen-paylaş diyebiliyor? emreder gibi hem de. beğenmek ve paylaşmak duygusunu yerle bir etmeye ne gerek var ki uşağım?
oyun hamurunun kendine has kokusu, kürdanda da var.
Dinsel bir fanatiklik hakim sözlükte .
Türkiyede sular kireçli.
tespit ettim ki;
türkiye'de kimse inkar etmesin ki en iyi pop yapan iki kadın hadise ve atiye. türkiye'de ki pop açığını gerek beyonce'ye, gerek başka bir yabancı pop şarkıcısına özenerek kapatmaya çalışıyorlar. ve ikisi de göçmen.

sanırım türkler bu işten pek anlamıyor. anlayanlar da buralı değil.

evet hepsi buydu.
anne bakışı diye bir şey var. * * *
eh işte butonu'nun mucidi insan değildir!

- yeminlen.
kutup ayısı kutuplarda yaşar.
vaio bataryası el kitabında yazdıgı gibi 2 saat değil 3 saat gidiyo.
evde, eşini veya sevgilisini döven erkeklerin dışarıda diğer hemcinslerine karşı seslerinin soluklularının çıkmadığını onlara karşı sus-pus olduklarını bu nedenledir ki fiziksel güçleri birbirine denk olmayan kadınlardan sinirlerini çıkardıklarını gözlemledim.

not: erkeğim.
yaşamak çok tuhaf değil mi ya?
dizilerde hamilelikten şüphelenenlerin mide bulantıları, nedense doktora gidip hamile olduklarını öğrenince bitiyor.
Ne sms ne mail beni ele veriyor , ama Sevgililerimin sacları arabaya düştügünde yırtmak için elli takla atıyorum.
Ne var su saclarımıza sahip çıksanız .
Yeter ama yeter her seferinde kivirmaktan dansoze dondüm.
hala mimikler yazılmıyor.
çok cahiliz malesef.
sözlükte çok boş insan var.
pek çok yazarın idrak yolları tamamen bokla kapalı.
türk dizilerinin %95 'i ''zengin aile , süper evler , lüks arabalar , güzel hatunlar '' gibi etmenlerin sürekli konu bulduğudur.

bu maddelerin bulunduğu dizi ya dram , doğu(töre ,ağa vb. olayların işlendiği folklorik dizi)yada polisiye dizidir.

arkadaş biraz yaratıcılık lütfen .

he biz insanları uyutmayı seviyoruz , oyuncu değiştirip aynı formatı dayamayı seviyoruz , onlarda seyrediyor diyorsan orası öyle ...
taraf gazetesinin ergenekon belgelerine delil diyen yandaş medya kanal7, gazeteyi deniz feneri haberlerinden dolayı yalan makinesi ilan etti.
erkeklerin tipleri 22 yaşlarında oturur, yakışıklılıkları 30lu yaşlarına kadar sürer. 30dan sonra bi çirkinleşme dönemine girerler ve 50li yaşlarda karizma olurlar. daha bi olgun, daha bi yakışıklı görünürler. sonra yine yaşlanıp, çirkinleşirler.

bu her erkek için geçerli olmayabilir ama benim gözlemlerim bu yönde.
trafikte kırmızıda duran arabaların sürücüleri nedense hep burunlarını karıştırıyor. o kadar çok şahit oldum ki bu duruma acaba normal bir davranış mı diye kendi kendime sorar oldum.
ocağın yanında bulunan çakmak hiçbir zaman tek seferde yanmıyor. acaba bizim evdemi böyle deyip misafirliğe gittiğim evlerde de denediğim oldu ama onlarda da sonuç değişmedi.