bugün

üniversite adayıysanız üniversite havasına girmeyin. lys sizi şaşırtabiliyor.
çok bira içmek, çok çiş etmek demek.
bir erkek sonunda birşey yaşayamayacağı bir kızla vakit harcamaz.
bir ilişki ya evliliğe ya ayrılığa gider. karşı tarafla evlenmeyeceğinize eminseniz anında vazgeçmeniz en doğrusudur.
"boş duran yazar orasını burasını tartar" mış. özellikle akşamları yazılan sol taraf yazılarındaki edepsizliklerden tespit edlmiştir.
kanal d de yıllardır var olan iki talk show dışında başka birinin yapılamadığıdır. şeytan tüyü mü var bu adamlarda bilmiyorum ama yok işte olmuyor. matrax yeni birşeyler yapacak ama eminim ki o da tutmayacak.
Kapı çalınca 'kim oooo' sorusuna 'beniiim' diye cevap veren onlarca ilginç kişilik vardır.
duygusal bir ilişkiye başlarken; genellikle, bir taraf teklif eder sadece, zorlayamaz. karşı taraf da isterse, konuyu birlikte düşünürler ve birlikteliğe adım atarlar.

duygusal bir ilişki biterken ise; sadece bir tarafın köprüleri yıkması yetiyor genelde. nedenli yada nedensiz olabiliyor veya karşı tarafa açıklamıyor. açıklamasına gerek olmuyor yada istemiyor geçiştiriyor. (bkz: sorun sende değil bende)

yani sözün özü; birliktelikler 2 kişi ile başlar ve devam eder ama tek kişinin duygu ve düşünceleri ile biter genellikle. (bkz: sevgilim ayrılınca ben de ayrılmış sayıldım)

keşke problemi de konuşarak, tartışarak üzerinde düşünülüp birlikte de ayrılma kararı verilse ama olmuyor nedense, belki bencillik, belki bilmişlik, kim bilir.
Para; asla uyumayan bir fahişedir..
en vahşi savaşı dostunuz açar. canınızı daha çok acıtmak için en yakınlarınızdan silah yapıp yaralarlar sizi, hem de hiç acımadan...
Sarhoşken söylenen her şey, ayıkken düşünülmüştür.
mazlumun öç olma günü, zalimin zulmettiği günden daha korkunçtur.
kayısı çekirdeğinin içinden çıkan yemişi birer birer yemek, ağzınıza birden 3-5 tane atmamak lazım. içinden bir tanesi acı çıkabilip ağzınızı mundar edebilir.
hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.
ımm nasıl söylesem biraz saçma dolayısıyla utanç da var. ama neyse açıklıyorum:
ben kışın doğanların genellikle esmer olduğu tespitindeyim. şöyle ki kışın doğanların ana rahmi süreçleri yaza denk geliyor. ana rahmi de güneşi geçiriyor. ve bu yüzden embriyo bronzlaşıyor ama daha insan formunda olmadığı için bu kalıcı oluyor, yani kış çocuklarındaki esmerlik bir nevi bronzluk.
inboxımı patlatmayın, biliyorum çok fazla istisna çıkacak *
insanlar iyi yada kötü olmayı kendisi seçer doğuştan gelmez. iyi yada kötü olmayı seçerler ya mesih ya şeytan olmaya çalışırlar, ama sadece insan olabilirler.sözlük yazarlarınında sevilen yada troll olma durumu gibidir bu.
tüy dökücü reklamlarında nedense taş gibi olan hatunun bacakları kılsız olup bacaklarına bu solisyonu sürer ve pürüzsüz bacaklarını iftarla sunar.
cumanın mübarek gün olduğunu çevrenizdeki herkes kabulleniyor.

A: Cuma nasıl bir gün?
B: Mübarek bir gün?

peki herkesin bu denli ortak bir cevap verdiği fakat cumayı mübarek gün olarak kabul eden kişilerin cumanın neden mübarek gün olduğunu bilmemeleridir. Yaş sınırı yoktur test edin göreceksiniz.

Cuma neden mübarek gündür diye sorun. yüzde yüze varan oranlarda kesin ve net cevap veren yaş grubunu bulamayacaksınız.

(bkz: 7 den 77 ye)
dünyada iki çeşit insan vardır. aziz yıldırımdan teşvik primi alanlar ve almayanlar.
türkler aslında iki yüzlü evet baya baya iki yüzlüler.
en ufak örnek, erkek evdedir eşinin parasını yer erkek iç güveysi, para yiyici olur kızın annesi ve babasının gözünde. ama kızları evde olup eşinin parasını yerse kızları köşedir anne ve babanın gözünde. işinize gelince iyisiniz işinize gelmeyince kötü. yapmayın türkler.
(bkz: kurban bayramında kedilerin ortadan kaybolması)
öğretmen olan kızların kısmeti, diğer mesleklere sahip kızlarımızın kısmetine nazaran daha fazla.
bu sözlükte çok anket var. benim şu an entry girdiğim başlık gibi. *
(bkz: geniş aile türk tv tarihinin en komik dizisidir)
bugün anladım ki trafikte sen götü ne kadar kollarsan kolla birileri asfaltı da sizi de ağlatıyor.
güncel Önemli Başlıklar