bugün

(bkz: senden önce senden sonra)
insanın kendi eliyle kendine yaptığını cümle alem toplansa yapamıyor vesselam...
sözlük yazarlarinin Matrix i bir adam sanarak, bana merhaba ben matrix diye slm vermesi.(ki bu yazalarin zeka seviyesini acikca ortaya koyarak, ben bunlarin arasinda ne yapiyorum dedirtmistir)
güvenebileceğin insanlar; annen, abin ve 'kardeş'inden ibarettir. **
iş, arkadaş, aile, sevgili, çocuk, eş.. etrafında olan insanlar sen verdikçe * * daha fazlasını isterler.

deveye diken insana *iken yarar lafı bu zaman için % 100 geçerli bir laf.

iyi niyetli olup yanlış yaparsan bi linç edilmediğin kalır ama kötü niyetli olup yanlış yaparsan onun huyu öyle içinde kötülük yok derler.
(#10438445)

tamamen kendime aittir. alıntı filan değil.
fark ettim ki aslında hepimiz topuz.

yani, şöyle ki: nasıl ben bensem, hücrelerim kendileri üzerinde söz sahibi değilse; biz de dünya üzerinde, dünyanın birer hücresi gibiyiz. ve dünya top. dünya topsa, biz de topuz. yaaa öyle işte. acı ama gerçek. yavaş yavaş kabullenmek lazım. ben mesela, bunu fark ettiğimden beri günde 10 bardak soğuk su içiyorum.
şu inci öğretmen kadar gıcık, idealist bir öğretmen tipi yoktur. bu kadar bariz öğrenci ayrımı yapılmaz. öğretmenler ayaklanmalı yahu. bak bi afet hoca vardı hiç ayrım yaptı mı? necati de sorunlu biraz da onla ilgilen hocanım.
ortamda osuruk kokusu varsa götü havada olandan çıkmıştır o gaz.**
Mesajlarıma tek cevap ermeyen kişinin sevgilim olması.
yaşadığımız her şey, düşüncelerimizin aynısı.
iyi düşünüyorsak her şey iyi, korkuyorsak her şey korkunç, kötü hissediyorsak her şey kötü.
hayat bizden bağımsız değil bizim alt kümemiz.
hayatı fazlasıyla güldürdük.ve (bkz: perde)
çiğ yumurtayı dikine bastırınca kırılmıyor. hatta fil çıkmış üstüne yine kırılmamış. ama belki dik konuma getirip oturunca kırılır bilemiyorum yani onu denemedim.
fenerbahçe son haftaya 4 puan farka girmeden şampiyon olduğuna asla inanma.
güzel kızların diğer kızlar tarafından deli gibi kıskandıkları.
başarmak inanmanın iki katıdır.
yeteneksizsiniz türkiye de jüridekiler hayır derken kafalarını sürekli önlerine eğiyorlar.
hepsi de yapıyor bunu insanların gözlerinin içine bakarak hayır diyemiyorlar.
ilginç.
insanlar dua ederken arkadan ona "şunu da söyle lan", "şunu unuttun bak ha" diyen bir iç sesi var.
ahududu reçeli yiyince orgazm oluyor insan.
burçlara inanan insanlarda genelde sike sürülecek akıl olmuyor.
odada sinek varken entry girilmiyor.

not: bu entryi bile 2 saatte yazdım aq. dur şu sineği bir öldüreyimde geleyim.
ismi murat olanlar yakışıklı olur.
lady gaga çirkinmiş meğer.
karşı cinsten biri size naneli sakız veriyorsa biraz sonra öpüşeceksiniz demektir.
hayatına renk katmak istersen, bir daha düşün. gelirken bir beyaz getiren, giderken on siyah bırakıyor. hayat gri olsa da başka renge gerek yok. insanın, kendinden güçlü ilacı yok. kendine yardım edemiyorsan, sana kimseden fayda yok.