bugün

güzel memeler ve güzel viski. güzel meme için viskiyi, güzel viski için memeyi satarım.
emrivaki konuşan insanlar.
Çantayı aklıma geldikçe karıştırıp, anahtarı kapının ustunde mi bıraktım?yoksa aldım mı lan manyaklığına sahibim evet.
Birinin yatağıma oturmasına tahammül edemiyorum hele ki dışarı kıyafetleriyle.
telefonun sesi açık olduğu halde habire düşükmüş gibi arttrmaya çalışmam, sırt üstü yattığımda hemen yüz üstü yatmam gerektiğini varsayarak yüz üstü yatmam vesaire..
Yolda giderken çizgilere çatlaklara basmamak.
evin kapısını kilitledikten sonra birkaç defa daha kontrol etmek (bazen açıp tekrar kilitliyorum). bu konuda çok paranoyağım.
(bkz: Uludağ sözlük)
atm sırasında öndeki kişinin bakiyesine bakmak.
Müzik dinlerken parça bitmeden o an ki işimi yapmam örneğin arabada çalan parça ise o bitmeden arabadan inmem.
otobüste yanıma oturan kişinin dizi benimkine temas ediyorsa 5 saniyede bir ittiriyorum.
-ders çalışırken ya da kod yazarken geniş bir masa olması yoksa daral geliyor.
-en az 2 yastıkla uyumak ve yumuşak olacaklar ama yumuş yumuş olacak kafam içinde kaybolacak öyle yastıklar.
-eşyamı bıraktıgım yerde kalacak. evet bu konuda annem ve kardeşimle baya bir tartışıyoruz.
Alarmı asla 15 ve katlarına kurmamak.

Ama istesem dümdüz 07.00'ye kurarım, acımam.

Takıntı değil de ne biliyim.

Öhm kem küm.
Bu benim başlığım olsa gerek
-Gece aynaya gülümsemeden yatarsam yarın günümün mutsuz geçeceğine inanıyorum.
-instagram da vs. gezerken dikkatimi bir fotoğraf çekiyor ama bakmadan geçiyorum sonra eğer bakmazsam ailemden biri ölür diye bildiğin kendi kendime yemin edip fotoğrafa geri dönüp bakmak zorunda kalıyorum.
-Bazen evde, yolda giderken vs. bazı cisimlere sokak lambası, duba evde lamba anahtarlarına vs. 3 kere dokunmadan geçemiyorum. (Bu takıntım yüzünden bir kere bi turistin sütyeninin ipine dokunmuşluğum bile var)
Daha aklıma gelmeyen bir kaç tane daha bu tarz takıntılarım var gerçekten yoruldum bu aptal takıntılarımdan.
Kilitli kapiyi 3 kere kontrol etme.
birinin kaşığıma, çatalıma, bardağıma, sigarama dokunması.
arabam. aman çızılmasın aman toz konmasın takıntılıyım ona karşı.
Emir almak istememe. Yapılacak bir şey varsa emredilince ölsem yapmam, yaparsamda kinle yaparım.
Yolda yürürken solumda birisi yürüyorsa bir hamle ile onu sağıma geçiririm.
her sabah kalkar kalkmaz pijamamı indirir, penisim duruyor mu diye bakarım. mazallah isyan edip kaçar maçar amk!
duşta şarkı söylemek. kesinlikle sekmez. duştan çıkınca eğer duş güzel geçtiyse, modum da varsa banyoyu bir müzikal sahnesine çevirmek.
inci sözlük yazarlarını çekememeleri. bende dahil.
hangi içecek olursa olsun bardağa doldururken kesinlikle köpük yapmadan doldurmak gibi bir takıntım var. şayet ufak da olsa bir baloncuk olursa içememekteyim.
Sıcak yastıkta kesinlikle uyuyamamak. Yastık ısınınca otomatikman uyanır diğer yüzünü çeviririm. Yaz aylarında yatağın hemen yanında iki adet daha yastık bulundururum.
Sıcak yatağa girmemek

simetri

çalkalanmış şişedeki suyu içmemek

çayı karıştırıp şeker atıp yeniden karıştırmak

banknotlarda Atatürkü hep aynı hizaya getirmek
gibi takıntılardır.