bugün

Evde evin kapısının açık olması,sigaranın dörtte üç bölümünü içmek.
Sözlük hepsini küçültecek olsa da, özel isimlerin baş harfleri büyük yazılacak.
Kapilari kapatmadan uyuyamamak. Kapisi acik oda da hayatta uyuyamam.
her şey en ufak şeyden nem kaparım.
Düzensiz evden nefret ederim.
önce sağa sonra sola sonra tekrar sağa dönmeden uyuyamıyorum.
3 kızla aynı yatakta yatamıyorum artık. 2 ye alıştım sıkıntı yok 3 olmuyor. rahat bırakmıyorlar beni.
Herhangi birşeye elim değdiğinde yıkamak zorundayım. Obsesiflik var azcık bu konuda.
evim temiz ve parlak olmazsa çok sinirleniyorum. kazık kadar adam oldum evi süpürür,camları silerim.
Arabayı çalıştırırken, kumandadaki düğmeli taraf bana dönük olmalıdır.
simetrik takintisi.
başkasının kullandığı su bardağını hayatta kullanamam, salataya kaşık batırıldığı anda o salatayı yiyemem.
etleri kokluyorum evet. bir kere bayat et yedikten sonra tik oldu. en mükemmel restorana dahi gitsem, tavuk döner dahi yesem kokusuna bakmalıyım.
Lahmacuna .
kitap okurken arka sayfaya geçtiğimde, sayfa numaralarına 2-3 kez bakıp sayfa atlamadığımdan emin olmaya çalışırım.
oturduğum bir yerden kalkınca, sigara, çakmak, şemsiye falan bıraktım mı diye masaya, yerlere, sandalyelere falan uzun uzun göz gezdiririm.
simetri hastalığı.

ama fazla belli etmem.
sağ ayağım sol ayağíma değince sol ayağımı da sağ ayağıma değdirmek. sol gözümü ve kolumu kaşıyınca sağ gözümü ve kolumu da kaşımak.
not: ne saçma huylarım var lan
çocukken, merdivenden inerken falan, bir tur sağa dündüysem, kendi çevremde bir tur sola dönerek eşitlemeye çalışırdım.
Erkek tipi frontal açıklığa takıntım var. Suratımdaki kemikleri çok ortaya çıkarıyor.
Herhangi bir odaya girdiğimde veya çıktığımda kapıyı kapamak. Kapanmasa da kapanana kadar uğraşmak. Şimdi farkettim, dükkan kapısı bile olsa kapatıyorum.
Kız olmama rağmen hiç bir takı ürününe elimi sürememem ve takamamam.midem bulanır o derece tiksinç bir şey benim için.
Dişleri temiz olmayan insanlar. Kim olursa olsun, çok kötü göründüğünü ve fırçalaması gerektiğini söylerim!
Derzlere basmadan yürümek..
Lavabodan çıktıktan sonra sabuna 3 fırt basmak, durulama işleminden sonra peçeteden 3 adet almak, saçımı 3 kere şampuanlamak, tırnaklara 3 kat oje sürmek vb gibi 3 ile alakalı onlarca takıntı.
Boş konuşan insanlara takıntım vardır.