bugün

aramaya inanmayanları hunharca, "hıaaamınnaaaaaa diyerek büyük bir zevkle eksiliyorum."
ingilizce'de noktalama işaretlerinin nasıl kullanılması gerektiğini biliyorum. ama türkçe'de nasıl kullanıldıklarını bilmiyorum. bu nedenle, sözlükte yazarken ingilizce noktalama işaretleri kurallarına uyuyorum.
uzun yazıların okunmadığını itiraf ediyorum.
ciddi konuların okunmadığını, ilgi görmediğini itiraf ediyorum.
troll olmama ramak kaldı, bunu siz istediniz itiraf ediyorum.
kafama göre bir yazar seçiyorum, onun bütün entrylerini okuyorum, artı-eksi ne hak ediyorsa veriyorum.
bir yazara sinir olduysam alakası olmayan güzel entrylerini bile eksiliyorum.
bir kere sözlükten online listesinden oo piti piti yoluyla bir yazar seçip nasılsın diye mesaj atmıştım, çok iyi de olmuş, baya güzel bir muhabbet olmuştu.
okuduğum hemen hemen her entryi oylarım. ne hak ediyorsa. artı-eksi-eh işte.
benim açtığım bir başlığa yazan herkesi artılıyorum.
imla hatası düzeltme olayını çok sık yapıyorum. her an benden bir mesaj alabilirsiniz, yanlış yazmışsın diye. bilin.
ben butonuna günde kaç kere tıklıyorum bilmiyorum.
mesaj kutum sarı sarı yanınca mutlu oluyorum.
entrylerim beğenilrken nickaltımın boş olması garibime gidiyor eskiden daha iyidi buralar sonra hep bozuldu. (bkz: eskiden buralar hep tarlaydı) sohbet için mesaj atan yok sadece tartımak için atan var bu da dikkatimi fazlasıyla çekiyor. birde ben sözlükten çıktıktan sonra entrylerimi beğeniyor kim o mesaj atsın. (bkz: seni bulacam olum)
Beni tanıyanların hepsi ya öldü ya yazmayı bıraktı.