bugün

mesela neden ben?
Pınarbaşı burma burma yar yar yar yar yar yaraman.
içinde yaşadığımız koskoca bir dünya var ve düzgün işleyen tek bir sistem bile yok. işini hakkıyla yapan insan, yok denecek kadar az. uyulması gereken kurallar var ve bunu kim belirlemişse, kendi keyfine göre belirleyip herkesin buna uymasını beklemiş. ne iyiler tam hak ettiği iyi şeyleri alabiliyor ne de kötüler hak ettiği kötülüğü görebiliyor. gerçekten kişiyi eğiten bir sistem yokken ortada, bize gelip diplomanın geleceğimiz için önemi anlatılıyor. konuyu tam olarak öğrendiği halde sınavda, hocanın tam beklediği cevabı veremediği için bir öğrenci 20 alıyor. tamamen ezberleyip sağdan soldan kopya çeken öğrenci ise 95. 95 alan başarılı, 20 alan gerizekalı oluyor. kopya çekerek sınavı bitiren öğrenciye o notu veren de aslında kendisi. milletin her şeyini araklayan adama da oy veren aslında kendisi. o, kopyasını görmezden gelip 95 veriyor. diğeri de çaldıklarına kılıf uydurarak oy veriyor.

kim onaylamış benim buraya ait olduğumu da beni buraya yollamış?
başlık: bıttırı bıttırı türlü türlü bla bla .... kız/ düttürü düttürü bilmem ne şabara şubara yapan kız / ideal kıro cono efendi piç rerörö .... erkek/ müslüm dinleyen erkek kıza şapşrik maymun atan erkek slaş miki tutu tuti lalala .... yapan erkek-modeli ............

söylenmek istenenler: çok yalnızım lan. işsizim de. gelin iki konuşak. belki severiz, belki sevişiriz, olmadı iki muhabbet ederiz işte laf olsun torba dolsun.
Annenize kötü davranmayın. Gerćekten. Ne yaparsa yapsın. O sizin için ne acılar çekmiştir. Bu acılar içinde üzülmesini mi istiyorsunuz.
artık 14 şubatları yalnız geçirmek istemiyorum.hele de istanbul da daha bi yalnız hissediyo insan.
herseyin mk lan. neyinle koycan diyenlere de koyim. yani isteyipte yapamiyoz iste anlayin mk. ne bileyim la insanlae boyle mutlu mutlu geziyor. ben hic mutlu olmadim melankolik dogmusum anasini satayim. ilkokulda hic arkadasim yoktu. orta okulda tam bir eziktim. lisede saglam arkadasliklarim olsada kimseye guvenemedim. unide tekrar yalnizlik politikasina dondum neye mutlu olayim anasini satim. erkek desem bir tanesi yetmeyecegi icin sevgilide yapamiyorum. tek bir erkegi seven qislara helal ossun ne diyim. ben bu gidisle kirkimda falan anca evlenirim he.
"Kusursuz olan islamdır, müslümanlar değil" unutmayın. insanların dış görünüşüne,yaşam tarzına bakarak bu müslüman bu değil diye yargılamak kimsenin haddi değil,kimse kimseye bir şey ispat etmek zorunda değil ,herkes hesabı allah'a verecek kula değil bir de siyaseti her şeyin içine sokmayın.
Normalde kendine güveni olmayan cekingen olup ya da günah diye dışarda kızlarla/erkeklerle konusmayan insanlarin internet aleminde sadece o konuşamadığı insanlarla konuştuğunu görmek, hele ki o insanla sohbet edip ya ne iyi konuşuyor falan diye düşündükten sonra konuştuğu kişilerin hep aynı insanlar oldugunu ve sizi de o gruba dahil ettiğini görmek beni çok sinirlendiriyor, konuşmayı sevdiğim o insandan anında sogumama neden oluyor.
Cozemedigim cok sey var.
Onunla tanışalı 7 oldu, bu 7 yılda yaşadığım güzel şeyleri yazsam 7 cümleyi geçmez, hep eksik hep eksik.
neden lezbiyenler bana yazıyor. En son yazan kişi bir erkekse neden kendini lezbiyen gibi göstererek yaklaşıyor. insanlar lezbiyenlerden hoşlandığım düşüncesine nasıl sahip oluyor? Sadece sanal ortamda değil gerçekte de bütün manyaklar neden beni buluyor? Sıradan insanlardan daha iyidir ama benden başka kimsenin başına böyle şeyler gelmiyor. Acaba bende de mi manyaklık var? Kafamda deli sorular.
bol bol kar yağsın fuck of.

sanki bütün dertlerimi unutturuyor bana.
çok şey var lakin her şeyin zamanı var. gün gelecek buraları inleteceğim. sözlük sözlük olalı böyle bir şey okumayacak.
Gene bir ameliyat. Ölsem de kurtulsam ya.
hocanın acelesi var.
Hep yapıp hep keşke demekten bıktım. Sihirli bir değnek istiyorum. Yoksa bu böyle devam etmez.
ya ben senden çok hoşlanıyorum.inanılmaz çok.nerdeyse bir sene oldu seni göreli.aynı servisteyiz,aynı semtteyiz
ama bi kere de cesaret edip söyleyemiyorum içimde ne varsa.
çok güzelsin ya.çok zarifsin.etraftaki kızlarda olmayan bir şeyler var sanki asil ingiliz prensesleri gibi bi havan var.
sana bakmak bile büyülenmek gibi birşey.
tek kelime edebilmek için,bir kez bana gülümsediğini görmek için neler vermezdim.
keşke bunları buraya yazmak yerine sana söyleyebilsem bi gün.
arkamdan konuşanlara sesleniyorum yüzümü döndüğümde mikrofon var ona da konuşur musunuz?
sağlık, mutluluk, huzur, bereket.
yine sol çaprazımdaydın serviste...yine aynı yerde indik...ve ben yine konuşamadım seninle...
isteyipte söyleyemediğim çok şey var. (bkz: Yalın)
burda bile söyleyemeyeceğim şeylerdir, asla o kadar cesaretli olamadım.
Dokunamadığın birini özlüyorsan, özlediğin kalbine dokunmuştur çoktan...
Aslında hep konuşmak istiyorum ama konu bulamıyorum sonra susuyoruz işte öyle.