bugün

2 gündür saçlarımın kırıklarını alıyorum tek tek. Bitmedi.. Bitmiyor. Kafayı yiyeceğim.
Kendinizi çok dinlemeyin, çok aşırı düşünmeyin. Ufak şeylerle mutlu olmak lazım.
onurunun zedelenmesi nedir bilir misiniz? yıkılmak üzereyken elinden tutan insanların, belirsiz bir sebepten ötürü sizden uzaklaştıklarını görmek... tam "güzel olacak sonrası inşallah" demişken bırakıp gittiler. sebebini de bilmiyorsun. bu sefer de niye sorusu yankılanıyor beyninde. niye böyle oldu? ben ne yaptım ki uzaklaştılar benden? suç oklar var elinde. dönüp sana saplanıyor böyle olunca. suç sende oluyor işte.
Çok garip bir durum. Aşık oluyorsun, seviyorsun, seviliyorsun ya da sanıyorsun.. Sonrasında ise onun için kendini kazıyarak kendinde bir yer oluşturuyorsun. Garip olana gelelim. O kadar acımasız insanlar olduğunun farkına varıyorsunuz ki hayatınızdan çıktıklarında sizin o kalan boşluğu nasıl dolduracağınızı hiç düşünmeyen insanlar ya da tanımı şöyle yapayım sizi hayatından çıkardığında yerine başkasını koyabilecek birini bulmuş insanlar.
Seni ilk tanıdığım haline aşığım,
Son tanıdığım haline kırgın...
Keşke şimdi yanımda olsaydın. Kokunu ve sesini o kadar çok özledimki.
Edit bencede eksilenecek kadar çirkin şeyler.
her güzel şeyi mahvetmek gibi bi huyum var. Teşekkürler ben.
görsel insanların bu kadar sözde anlatıyoruz dedikleri konularla çelişkiye düştüklerine şaşıyorum, aklım almıyor pek anlatanlarına da kişilerin dediklerine inananlara da. dinin kuralları gayet kolay ve her daim uygulanabilir kurallardır. bu sıralar çevrede bu tarz şeyler anlatanların videolarını görmekten sıkıldım. en azından bari yanlış şey izlemeyin de belki yanlıştan uzak kalınca düşünüp doğruyu bulabilme becerisi edinebilirizsiniz Allah izin verirse.
bira, rammstein ve beyti kebabını çok seviyorum.
04:30 notu; duygusal anlarda entry girme dokky.

Yav iki yıl önceki entryme denk geldim allah kahretmesin beni ya neler yazmışım allahım sen koru yarabbim.
''ben olsam almam beni. adamdan saymam beni. uzun uzun soymam beni. deli miyim.
ben olsam bakmam bana. bir çorba bile yapmam bana. tüm bunları sen öğrettin bana sevgilim.''

bana bu şarkıyı kendisi öğretti ve dedi ki tam senin bana olan hislerini anlatıyor. sonra ayrıldık, sevgilisi de var uzun zamandır. en acısı gerçekten bu düşüncedeki beni çırılçıplak bırakmasıydı sonsuz savaşın olduğu dünyada. öylece.
Uyumak istiyorum ama şu migren ağrısı yüzünden kaç gündür ölü gibi yaşıyorum. Yordu beni bu bünye.
Siz hiç açlık kelimesini söylerken, yutkunan birini gördünüz mü? Ben yutkunuyorum ama sıradan bir durum. Onu diyordum; duygu sömürülerini, ajiteleri yemeyin artık.
ne kadar zormuş ya. içim yanıyor şuan ve ben konuşamıyorum. konuşsam da değişmeyecek hiçbir şey. içim yanıyor resmen. içim yanıyor.
Ekonomiyi stres haline getirmekten yıldık.
Sözlüğe yazmak istiyorum çok doluyum ama telefon kullanım imkanım çok kısıtlı olduğu için aklıma gelenleri telefon elimde olduğu anlara denk getiremiyorum. Birazdan uyumam gerekiyor mesela, al işte.

Of lan sözlük. Ben hala insanların saçmalıklarından yorulmaya devam ediyorum, hala müzikle kendime geliyorum. Ben Yine aynı benim ama 5 aydır bambaşka bir ortam ve şartlar altında benim.

Özgürlüğü çok özlüyorum. Neyse ki askerliğin bitmesine 20 kaldı. Bu konuya sonra birkaç başlıkta gireceğim, aslında gayet rahat bir askerlik geçiriyorum ancak özgürlük ihtiyacı bunu hissetmemi engelliyor. bazı kuşlar asla kafeslenmemeli, ben o kuşlardan biriyim.
ey ego, sen nelere kadir, sen ne sikik bir şeymişsin böyle amk.
hele ki insanoğlunun pis emelleriyle birleştiğinde ne çekilmez bir hal alıyorsun.
hırsızlık yap, zenginsen sorun değil.
sapık bir orospu çocuğu ol, birilerinin götünü kaldırıyorsan sorun değil.
her türlü kahpeliği yap, birilerini eğlendiriyorsan hiç sorun değil.

insan egosu öyle leş bir şey ki; en sikik insan, karakter ve nesnelerin bile müptelası olabiliyor. yazık.
"benden sonra 3 sevgili yaptı ve yüzlerce flört"ten sonrasını okumadım.
Bi sus da motorun soğusun la.
müthiş bi sırt ağrım var 3 gündür uyku uyutmuyor
pek hayra alamet değil gibi.
geleceğe dair çok plan kuruyorum ama hepsine de üşeniyorum.
bazen bazı durumlarda empati yapıyorum ve bedenimi ciddi bir ürperti sarıyor.

düşünün sevgilinizle başka bir şehre gezmeye tozmaya gitmişsiniz sizin için her şey çok yolunda ama o fırsat bulunca gizli saklı bir şekilde hayatından gelmiş geçmiş başka bir kadını arıyor bu semt dolaylı da olsa bana seni hatırlattı diye. ciddi manada tatsız bir hadise. kendinize saygınız olmasa bile karşınızdaki insanlara saygı duyun.

bu entryi de kendim için yazıyorum çünkü geçmiş insanların gözüne her zaman olduğundan iyi görünür. geçmişte yaşadığım şeylerin, hissettiklerimin o kadar da kötü olmadığını düşündüğüm anda tanrının beni nasıl bir ateşin içinden çekip çıkardığını hatırlamak istiyorum. kişisel geçmişime notumdur.
Her gün kankitolarıyla orda burda gezenlere hayretle bakıyorum bu enerji nerden geliyor acaba.
Ben bi gün çıksam ikinci güne ne enerji ne de para kalıyor.
iyi bir temizlikçi bulmak, hayatının aşkını bulmak kadar zor.
sokakta tükürmeyin, sokağı düşünüyorsam neyim midem bulanıyor lan.