bugün

sanırım aşık oldum. allah kahretsin. neden.
Sözlüğün anasını sikmissiniz, orospu cocuklari.
söyleyeceklerim boğazımda düğümlü. kelimeler kifayetsiz gözlerine baktığımda. onun için söyleyeceğim tek şey seni çok seviyorum kadın.
bugün iş yerindeki 3 kıza aleni yürüdüm. yürümek ne kelime coştum anasını satayım. ilk önce bana mobing yapan müdüre hanıma yanaştım saat 3 gibi işten çıkacağını biliyordum. saat 2.45 gibi beyaz bir gül buldum. çalıştığı kata çıktım. etrafında insanlar olduğu için yanıma çağırdım. geldi tabii ki. kenara koyduğum beyaz gülü gözümle işaret ederek bu senin dedim. gülümsedi aldı. bu hanımefendi benimle çok uğraşıyordu. bende rahat çalışabilmek için onunla mücadele etmekten vazgeçtim. ona asılmaya başladım. şimdi aramız iyi. çiçeği alırken ''aramızdaki güzel sohbetin devam etmesi dileğiyle dedim. gülümsedi. beyaz gülün anlamı ayrılık galiba ama dedim. o sarı gül dedi. yaa dedim. neyse beyazın anlamına bakarım dedim. aramız iyi dedi. o saat 3 gibi işten çıktı. ama ona sözüm olan büyük bir çiçeği de saat 12 gibi ofisine bıraktım. annesine verecekmiş. annesi çiçekleri çok seviyormuş. o pek sevmezmiş. ama yalan herhalde. gülü aldığında yüzü gülüyordu. neyse onu sıcak kalması için fırana verdim. devamına bakarız. çiçeği alınca.

sırada ikindi kız.

aslında bu kız aralarında en sevdiğim kız. uafacık tefecik içi dolu turşucuk. dudaklar desen köfte. öpmeye doyamam. cep fıstığı gibi. ufacık bedeninde kocamam memeleri var. fındık kadar kıçı tatlı bir gülümsemesi. üstten siklemez tavırları. hastasıyım. neyse ben geçen hafta zaten buna açıldım. kısaca muhabbete söyle gelişmişti.
-seni burda çok görüyorum. kadrolulardan daha fazla hatta.
ben- evet bu hafta çok geldim işe. çok para kazandım. beraber harcayalım mı?
- ezelim diyosun yani
- aynen. ne zaman izinlisin?
- ben izin günlerimde ingilizce ders veriyorum yani hiç vaktim yok.
- aslında benimde ingilizce derser ihtiyacım var. havaryu fayn tenk end yu. sittavn yani hepsi bu:) ders ücretin ne kadar?
- gülücük gülücük.
- ben seni görmek istiyorum. hiç mi vaktin yok.
- evet çok meşgulum hiç yok.
- ben gideyim o zaman..

böyle bitmişti. biraz üzülmüş biraz kızmış ve pes etmiş gibiydim. onun bu haftaki tavırlarına göre davranacaktım. hatta soğuk davranacaktım ama bi selam verdi. bütün direncim kırıldı. * tereyağ gibi eridim.

neyse anını yakaladım başladım asılmaya. (bu iş yerinde geçici çalısıyorum)
- slm
- slm.
-( kızdan işlerle ilgili boş muhabbet açmalar falan) ortamdaki 3. kızın varlığı ve muhabbet.

ki bu 3. kız 1 aydır asıldığım deli bir mizah anlayışı olan fırlama, tatlı cana yakın hatun. 2. kıza nalan desem nick olarak. bu da zehra olsun. hadi bende john olayım. *

zehra- john bana yardım eder misin?
- ederim tabii ama ben şu an nalan a yardım ediyorum. o ne isterse yaparım. istesin buranın müdürüne bile küfür ederim.
(nalan mayışıyor bu arada)
(nalana sokulup, onun duyabileceği bir sesle) - ben bu iş yerine sadece seni görmeye geliyorum. yoksa benim için buranın hiç bir kıymeti yok.
(kız şok)
zehra tekrar tyardım ister.
ne oldu nalanı mı kıskandım tamam geliyorum. (nalan hepsini duyar)
zehranın yanına gidip 2 dakkalık kısa yardımla nalanın yanına kaçmak.

- geçen hafta bana hiç vaktin olmadığını söylemiştin. bu hafta da durum aynı mı?
- evet hiç vaktim yok.
sakladığım beyaz gül ortaya çıkar. - peki bu cevabını değiştirir mi?
kız gülü alır.

- * aslında hayır. ama bunu saklıycam.
- ben ısrar etmenin alında ısrar değilde istikrarlı mücadelenin başarıyla sonuçlandığını duydum. o nedenle bunu sürdürmek istiyorum. yani uğraşacağım...
kız güler.

(kızın yurt dışına gitme planları vardı)

- galiba abd ye gidemiycem.
- neden
-tramp seçildi. durum zorlaştı. o yabancılara sıcak bakmıyor.
- desen dualarım kabul oldu.
kız yine güler.
- seni telefonundan aramalı, mesaj yazmalı mıyım? boş anını yakalamak için?
- telden arama.
- peki.

2 saat sonra kız yorgun. kıza çay ikram ediyorum. alır teşekkür eder ve kız yine güler.

ben bu kızı çok şımartıyorum. bilmiyorum belki yanlış yapıyorum ama onu istiyorum. bakalım nolcak..

3. kız zehra..

- ooo herkese mavi boncuk dağıtıyorsun.
- nalanı mı kıskandın.
- yok ya ne kıskancam.
- aslında güzel kız. sevgilisi de yok. ayarla onu.
- onun yaşı küçük. ayarlasam evlenmek falan ister. yok.
- vay demek ki kullanıp bırakcan.
- sen bana kız çocuk doğurabilir misin?
- daha önce doğurdum *
- hmm

ne zaman görüşürüz?
- bu pazar kız arkadaşıma gidicem sende mi gelsen.
kız arkadaş yanımızda kabul etmez. hayır ben onu senle paylaşamam.

unutmadan 4 kız.

iş yerindeki en güzel kalcalar onda. bu kız unutulmamalı. yürüdüğü zaman bütün erkekler kızın götüne bakıyor. ve iç çekiyorlar. ancak patronun akrabasıyla sevgili. kız uyanık. *

kız - slm. naber iyi görünüyorsun?
- iyiyim. sende iyi görünüyorsun. (bu kıza çok yanaşmıyorum. çok seksi giyindiğinde sokulup iltifat etmek dışında.)

kıssaden hisseye bugün o kadar çok kıza aleni asıldım ki sonra bi sonuca vardım. benim gerçekten sevişme vaktim gelmiş. iş yerindeki keraneci arkadaşa yanaştım.
- senin şu gittiğin orospuların aç bakıyım remini güzeller mi?
- bi iranlı gelmiş yani aha taş gibi şuna bak.
- harbi güzel lan kaça bu
- ben 2 senedir gittiğim için bana 100 sana 150 derler.
- amcıklık yapma konuş bakıyım şunlarla.
- alo canım. naber. yeni kız geldi mi?
- yok aynı kızlar var.
- ptesi gelcez. arkadaşımda var.
- tamam bekleriz.

(:

-olum paso karıya gidiyosun. sen hep bunlara çalışıyon. bi sevgili yapmasa amk.
-abi sevgili daha masraflı oluyo
:)
bare akor basmaya çalışmaktan parmaklarım yoruldu hof.
Herşey üstüste geliyor.
türkü söylemek istiyorum,

şafak söktü yine sunam uyanmaz,
hasret çeken gönül derde dayanmaz
çağırırım sunam sesin duyulmaz,
uyan sunam uyan uyan derin uykundan.
söyleyemiyorum, konuşma rahatsızlığım var maalesef, insanlar ile ileteşim kuramıyorum maalesef. ama yazmak istediklerim söylemek istediklerimden hatta sizin, hepinizin söylemek istediklerinden oldukça fazla.
Böyle sürmez. Bu böyle sürmez.
gün geçtikçe eriyorum be sözlük.

gençliğimin en güzel yaşındayım ama hayat istediğim gibi gitmiyor be sözlük.

her geçen saat , her geçen dakika ve her geçen saniye biraz daha eriyorum ve yavaş yavaş varoluştan siliniyorum.
Sen söylersin, karşı tarafın söyleyecek bişeyi yoksa susmak insanlık gururunun şanındandır.
Onun için her aklına geleni söyleme ki gururundan kullanmak zorunda kalma.
(bkz: sözlük yazarlarının söylemek istedikleri)

(bkz: aynı başlığın laciverti)
şu hastane odasından çıkmak ameliyat yorgunluğunu atmak istiyorum.
Çalışmam gereken 200 sayfalik bir borçlar genel eksiğim var... Söyleyeceklerim bu kadar.
merhaba,

“parçalı bulutluyum ama hala umutluyum.” diyen Tarkan gibiydim bu sabah. havalar kapadıkça iyi olup havalar açtığında gribal enfeksiyon kapan bir bireye dönüşüyorum.

Tanrım lütfen ilk ve son baharı da yaşayalım. doğrudan yaza veya kışa geçmek istemiyoruz. biz de insanız.
Şuan yanımda adam gibi adamlar var. Arkadaş değil.. hepsi dostum.. hepsini o kadar seviyorum ki hayatımda ki en güzel dostluklar.. en özeli.. hepsinin yüreği kocaman... hepsi beni anlıyor..
Koskoca adamlar yanımda ağladı bugün filmin etkisiyle.. dostlarım benim.. vârolun.. sizi seviyore, haz ediyore..
Uyuyunca bazı şeylerin geçmediğini öğrendiğimden beridir uyumak istemiyorum.
söylüyorum sıkı durun...nabıyonuz ?
Ne kadar sıkıcı bi gece lan. Daraldım valla nefes alamıyorum uykumda yok. Bi köşeye çömelip ölümü beklesem yerler soğuk amk hic degilse sicakta bekliyim.
gitme bitmesin diye bütün gece ağladım
hayır olmaz böyle biteceğine inanmadım.
zaten kışın geliyor oluşu başlı başına hüzün sebebi bir de siz ekstra hüzün veriyorsunuz. bahar desen gelişine sevindirmiyorsunuz. biz size ne ettik.
Bu hafta hava 10 derece düşücekmiş , hazır değilim.
Göt. Ohhh rahatladım.
kadınları tanıdıkca romantizmi terk ettim oysa kitaplar ne guzeldi sairler guzeldi. kadinlar cirkini sevdi. mutlu sonla biten filmler sadece filmdi iste. evladini isitmak icin para yakan al capone gecti bu dunyadan. ne kadar para yaksam isitirim icini kadin. omrum dedim kar etmedi. olu balik gozlerin eskiden yesildi.