bugün

Beni rahat bırakın.
Biriyle sabaha kadar dertleşmek istiyorum.
görsel
burayı açıp okuyan var mı ? bence yoktur. canı birşeyler yazmak isteyen girer, yazar ve uzar.
Vallaha çok yoruldum hayattan. Sürekli bir şeyler için çabalamaktan. Benden bu kadar artık çabalamayacağım kendim için. Düz yaşayacağım.
Kafama sıkmamak için yumruğumu sıkıyorum.
Kakam geldi..
Söylemek değil belki ama filmlerde izleriz ya; ıssız bir uçurumun kenarına gidip çığlık ATA'n yalnız kişi.. işte yapmak istediğim tam da bu.
görsel
lütfen. lütfen ki artık ırkçılık yapmayı bırakalım artık kendinize gelin. tabiki tarihi unutmuyoruz temkinli davranmak gerek ama bir insan kürt veya ermeni veya başka herhangi bir ırka mensup diye cephe almak insanlığa cephe almaktır. aslolan iyi ve kötü insandır.
Ya senin ananı sikeyim hoca gibi yaptığın final sınavınında amına koyayım mat sınavımıydı fizik sınavımıydı belli değildi, o sorduğun kapalı türev sorusuda sana girsin, salak orospu çocuğu ya. Al kaldım kına yak amk hobiti...

Teşekkürler, iyi akşamlar.
biraz susun lütfen,
her boka yorumunuz olmasın.
sakinleşin, biraz dinleyin ama biraz susun lütfen.
annenizi üzmeyin. toprağını öpersiniz zorunuza gider.
istifa ediyorum.
Beni tabi ki eleştirebilirsiniz.

Ama evinizin aynasının karşısında.

Edit şaka şaka her türlü olumlu yapıcı eleştiriye açığım. Yapıcı oldukça.
Oto boka tespit yapıyorsunuz,yapmayın.
hala hayattayım ama zar zor nefes alıyorum.çünkü bir kalp kırıldığında, o kalp asla eskisi gibi olmaz.
sen çık gel söz bulacağım bir bir çareleri.
Pişman olduğun zaman ,zevke doyduğun zaman, huzur bulduğun zaman dönebilirsin.
başka ülkelerdeki ünlüleri idolleri olarak gören, onları tanrılaştıran insanlardan nefret ediyorum.
iyiki abim var,iyiki abisiyle muhabbeti her zaman 2 kardeşten ziyade 2 arkadaş gibiyim,iyiki abimi seviyorum,iyiki bana destek veriyor ve beni seviyor bunları hissettiriyor. iyiki ona bişe olur diye ödüm kopuyor, abisi olan tüm kızlar abilerinin kıymetini bilsin.
Seni çok seviyorum abi.
asla affetmeyeceğim insanlar arasında eskiden çok sevdiğim insanların da olması.
Bütün gün göz yaşlarıma hakim olmaktan yoruldum çok yoruldum ben daha şimdiden acılara karşı direnemez oldum yüzümü asar oldum kalbime hakim olduğumu sandım yapamadım gelen kırdı giden kırdı kalbim dedim dayan geçecek olmadı geçmedi,iyileşemedim bir defa daha yenildim,yanıldım,yıkıldım.
içim cayır cayır ciğerim yanıyor.
Sanki kabus görüyorum.
Uyanınca bitecek.
Bazıları için sevmek su içmek gibi bir sey olmuş önüne gelen kıza seni seviyorum diyorlar sonrada pardon sevememisim diyip bırakıyorlar.
güncel Önemli Başlıklar