yağmura çok teşekkür ederim.
"Limon ye öyleyse hıyar!"
önümde sıcak bir çay ve radyoda aklımdan geçen şarkı çalıyor.
bir insan daha ne isteyebilir mutlu olmak için... *
Arkadaşlar bana gönüllü kitap okumak isteyen, yumuşak sesli, düZgün diksiyonlu, kitap okumasını bilen(!) tatlış birini arıyorum. Kitapta benden gelsin okusun konya içi olması yeterli.
(bkz: pastoral senfoni)
Bilgi: at hırsızı veya böbrekçi olmamak şartı ile.
Evde yenilen son yemeğin mücver olması kadar güzel bir şey yok.

Töbe töbe sanki ölüyorum cümleye bak neyse.
Ben benim,
Sen sensin,
Ben burdayım,
Sen nerdesin?
kime? hı?
hiçbir şey söylememek, onlarca küfürden, onlarca hakaretten, onlarca duygu yüklü şiirden, cümleden, aforizmadan nasıl daha ağır olabilir ki ? hayat bunu da öğretiyormuş...
Yoruldum sözlük. insanların kalbinin sevgisizliğinden, gereksiz inatlarından, öfkelerinden, kinlerinden yoruldum. insanların düşüncesizliğinin koskoca hayalleri yok etmesinden yoruldum.
Evlilikle ilgili Uludağ sözlüğe girdiğim entryleri evlenince eşime inşallah yaşatacağım. Şu mübarek saatler şahit olsun.
Kendine iyi bak demiyorum, allaha emanet ol yeter..
Kim gözüme girdiyse kirpiklerimi perva olarak kullanmış, yağmurdan kaçarken bir yere sığınmak gibi sığınmışlar.

(bkz: kirpik pervası)
Ne sıkıcı bir aksam ya çok sıkılıyom.*
Adaletini sikeyim dünya.
Umursamadığım insanla, yaşamayan insan arasında fark yoktur...
Derste bana bakan gözlerinin çukurunu sikeyim senin.
görsel
varikosel deki cesaretten istiyorum.

Buyrun; (#29655072)
2 senedir telefonumdaki fotoğraf ve seslere dokunmuyordum. 2 sene önce arkadaşımın yaptığı bu akşam ölürüm performansı ile an itibariyle gülmekten ölmüş bulunuyorum. Allah affetsin.

edit: abi an itibariyle 2 sene önce flütle çaldığımız şarkıyı buldum,bu sefer ciddi öldüm.

edit 2: Ha unutmadan look at me now konusuna girmeyeceğim..
sadece çıksam şu şehirden ve düşünmesem geri kalan her şeyi.
söylenmek istenen cok sey var ama nedense gerek yok. zaten söylemişim simdiye kadar söyleyeceklerimi. anlatamadım ve ya anlasılamadım. artık cabalamanın anlamı yok bence.
Herseyden ziyade de, gel keyif desin sadece la. Evw söylüyorum ya. Öle desin ayarlariz bisiler.
ulan bu nedir ya !!! dangalak dangalak orta asyalılarla takılmaktan özümü yitirdim .
bu nedir yemin ediyorum ?? ya bi s*ktirin gidin ülkenize.
linkin park dinleyen ben aslanbek sultanbekov dinler oldum. *
Soylemek istedigim yazar olmusken neden birdaha caylak olasinki. Bizdn iyisinimi bulacaklar yav.
benim burada ne işim var? lanet olsun..