bugün

(bkz: sağlık)
taso koleksiyonu
bir miktar kitap
dostlar
bilgisayar,telefon
Telefonum, ygs kaynaklarım. Öyle demeyin milyarlık kitap var evde.
sözlük yazarlarının sahip oldukları malvarlıklarıdır.
benim ise sadece götüm var. başka da bişeyim yok..
bir adet beyin.
şarjlı matkap, tornavida takımı, laptop ve telefon.
bim menşeyli 14 parça tornavida seti.
klavye.
staj döneminde arakladığım halisilasyon gösteren yeşil reçeteli 4 kutu ilaç.
Bankadaki belirli bir mevduat hesabı. Her y sonu kalan dört ay için işsizlik maaşı.
Kitaplarım,telefonum, bilgisayarım ve annem tarafından hazırlanan çeyiz.
yaklaşık 400 adet 2008 den beri toplanmış gùncel ve klasik yazarlara ait kitaplar bir adet androidin en kötüsü bir adet fanları çok ses cıkaran hp marka laptop birde beşiktaşımın 100. yıl ipli forması bunlar taşınmazlarım. Taşınırlar ise 22,5 tl diren akbaba.
Yastık altında nevresimden başka bi şeyim yok.
görsel
Sevgim. Kederlerim. Umutlarım. Hayallerim.
Kaybettiklerimdir en büyük servetim.
Oğlum bana satranç oynamasını öğretecek. Zaman servet olursa bu talimi işleyeceğiz. Servet olacak bu. Fil, at ve kale'm olacak. Şah ve piyonlara mesafeliyim. Umarım mat olurum oğluma. 150 küsur şiirim, yarısı eksik ve gedikli bir o kadar öyküm, kaleme ve sözcüklere kendinden öykün zihnim var. 1000 küsur kitabım. Meşe ağacından masam ve kitaplığım. Montumun sol cebine mandalina koyan sarı siyah saçlım, ciğerparem, kızım, limon çiçeğim.
Doğmayı bekleyen kitap isimlerim, edebiyat dergim var. Zihnime ebelik yapabilirsem sahife kokulu çocuklarım olacak. Bakalım. Mukadderat.
Sağligim. Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi...
Şöyle söyleyeyim, son 2 ayda kazandıklarım daha önce yaşadığım sürede kazanabildiklerimin 2 katı. Maddiyatta işler yolunda nihayet ama hayat bir yerden verirken bir yerlerden almayıda ihmal etmiyor takdir edersinizki..
fakfakirim.
eksi 150 bin türk lirası kadar.
Yok ki caps koyacaktım.fakat indirmeye üşendiğim icin hayal edin.*
vadelide 8.500 lira başka da yok.
21 bin kyk borcu.
Kyk borcunu geçtim, şu an kyk yatana kadar elimde 15 tl var.
Onu açıklayacak kadar güvenmiyorum size.