bugün

lavabonun sabunluğunun içinde, hayatımda hiç görmediğim bir karıyı sikiyordum.
recep tayyip erdoğan'ın evine misafir olmuştum ve oturup çay içip sohbet etmiştik. muhalif olduğumu anlayacak diye ödüm bokuma karışmıştı.
Çağatay Ulusoy sevmem ana rüyamda onun sevgilisiydim. Doğru. Kendimi Serenay Sarıkaya olarak gördüm. Ben Medcezir bile sevmem.
Hergün sigara aldığım bayicinin kızına yaldır yaldır doğum günü hediyesi arıyodum ve altın aldım.
Dün Burak Özçivit beyefendinin konuk oyuncu olarak bulunduğu rüya.
benim rüyamdır. halı yıkıyordum. var mı ötesi. erkek adam olacagım bir de.
gözlerim kapalı olduğu için hala rüyayı göremedim.
Kısa fılm görmüştum polisiye tarzı .
uçurumdan düşüp uyanamadığım rüyadır. ulan hep yere çakılmadan uyanırdım. o gün ne olduysa yerde kanlar içinde uzun müddet uyanmayı bekledim. hala da etkisindeyimdir.
küçükken yasadigim yerdeyim,hava şafak sokmeden önce alaca bir karanlık vardır ya ışte o şekilde.daha sonra eski bir arkadaşımi görüyorum bir tren yolunda bana din ve varlık ile ilgili bir seyler söylüyor.daha sonra kayboluyor.kaybolduğu anda ortaya çıkan bir isik huzmesinden hz.ısa nin şu an tasvir edilen siluetini görüyorum ve elinde bir toz var ve bu tozu bana ufluyor.birden etraf karariyor ve uyanıyorum.bir tarafa yoramadigim rüyadir.
bahcemizde eşek sikiyordum.
içinde Erol Taş olan rüyalar birinciliğe oynar. (bkz: benim rüyam)
başını, neden olduğunu falan hatırlamadığım bir şekilde Erol Taş beni kaçırıyordu çocukken gördüğüm ve şimdiye kadarki en garip rüyamda.
Mavi bir Vosvos a koyuyor ve bir tarafı kocaman bir uçurum olan bir yoldan bana bakıp meşhur Erol Taş kahkahasını ata ata son sürat sürüyor arabayı. allahım böbreğimi mi satacak, kolumu kırıp dilendirecek mi yoksa , ya öldürürse falan diye düşüne düşüne hüngür foşur Ağlıyorum ben de.
sonra bana baktığı bir an karşıdaki keskin virajı görmüyor. uçuruma yuvarlanıyoruz. ve sıçrayarak kan ter içinde uyanıyorum.
kocam, jiletle saçlarımı kazımış ve erkek tipi dökülme görünümü vermişti. Her akşam işten gelip, kafasına ezilmiş sarımsak süren, orta yaş bunalımda ki bir adamla yaşamış olmanın, bilinç altıma zulmü olarak, yorumladım rüyamı.
Artık sadece facebook tan bağım kalan bir arkadaşımla ilgili gördüğüm yaklaşık üç kadar rüyadır. Hepsi de gariplerdi; teknelerde mi gezmedik, evine mi misafir olmadım valla hepsi oldu.
Rüya içinde rüya görüyorum sözlük. Rüyayı görüyorum. Uyanıyorum. Yanımda birileri oluyor anlatıyorum falan. Sonra tekrar uyanıyorum. Bu dünyayla bağlantı kurmakta çok zorlanıyorum.
Bimde the balm urunlerinin satildiginin ogrenildigi ruyadir. (goruldu)
Rüyamda iki tane çocuk ile evin bahçesinde vakit geçiriyordum ve bana baba diye sesleniyorlardı.

Gayet normal bi rüya olsada, çok ama çok değişik hissetmemi sağlamıştı.
ben, burak yılmaz ve aziz yıldırım arabayla küçük emrahtan kaçıyoruz. herif bir de koşarak kovalıyodu arabayı.
Bizim evde ben, abim, burak yılmaz ve Selçuk Inan vardı aynı evde yaşıyoruz selçuk'un cocugu varmış ölmüş ona üzülüyor ben abim ve burak yılmaz bu konuda ne yapacağımızı ddüşünüyoruz.
bir davetteyim. yanlız güzel ve kaliteli bir yerde . arkadaşımla otururken birden ünlü birisini görüyorum eşi ile beraber yan masada( tiyatrocu ve aktris ama ismini bilmiyorum.) size katılabilir miyim diyor. arkadaşıma bakıyorum evet anlamında kafasını sallıyor. buyrun lütfen diyorum teşekkür ediyor ve oturuyor. o sırada siparişleri almaya garson geliyor. ben ve arkadaşım bir şeyler söylüyoruz. bu misafirlerimize garson sizin siparişiniz hazırlanıyor, biraz vakit alabilir diyor. misafirler ise sorun değil beklerim bu arkadaşlarla diyor.
Sonrasında bir acil durum -iş için - telefon geliyor. müsade isteyerek kalkıyorum sonra arkadaşımda geliyor yanıma. konuşma bitiyor. bir durum yok değil mi unknown diyor. yok yok iş içinmiş diyerek oturmaya gidiyoruz . tekrar gittiğimizde ne görelim arkadaşlar. misafir dediklerimiz bizim yemeğe abanmışlar. yanlız bu beyfendinin siparişi idi diyor garson çok pardon diyor misafirlerimiz. sorun değil bir tane daha alabilir miyim diyorum garsona , tabii ki diyor. ve gidiyor. misafirler özür yumağı olmuşken annem çağırıyor, unknown oğlum kalk kahvaltı hazır diye.
Hayat çok güzel arkadaşlar.
Bir vs mankeni kocasıyla kavga edip , arabaya biniyo. Ben de ön koltuktayım tabi. Basıyo gaza. yolculuk devam ederken arada sağa çekip , kocasıyla kavga eden diğer vs mankenlerini araca alıyoruz. 5 kişi falan olduktan sonra , bi selfie çekiyim de arkadaşlara hava atayım diyorum. Tam kamerayı ayarlıcam , uyandım amk.
incir ağacıydı evet neyse o ağacın altında eski sevgilime el falı baktırıyorum. sevişmemize dakka bile kalmamıştı herşey türk filmlerindeki gibiydi birden bu tiyatral ortam yerini kabusa bıraktı dostlar... sikorsky tipi bir helikopter tarafımıza doğru alçalmaya başladı ve bunu gören biz korkudan ne yapacağımızı bilmez bir hale geldik deyim yerindeyse sudan çıkmış üşütük kedi yavrusu gibi titreyip helikoptere anlamsız anlamsız bakmaya başladık. ne olacak diye merak ederken birden helikopterden sarkan yüzü maskeli adamlar üzerimize kuş boku atmaya başladılar. çok saçmaydı bu, hem neden kuş boku? kabustan beterdi böyle rüya mı olur amk. bilen varsa yorumlasın lütfen çok korkuyorum kuşlardan nefret eder hale geldim psikolojim bozuldu. 20 kez duş almama rağmen hala o kokuyu hissedebiliyorum. yardım edin lan.
Dershanedeki hoşlandığım kızı gördüm amk nasıl bir rüya .
Game of thrones izledikten sonra gece duvara saldıran yarı insan kılıklı kişilikler meğer kürtmüş Jon snow rolü bendeydi.
eski sevgili ile aynı futbol takımda oynamak ve sevgilinin bu takımın tek kadın futblocusu ve hatta kalecisi olmasıdır. * * *