bugün

vakti gelince dalından düşmüş görseldeki yaprak gibi. yalnız. işin ilginç tarafıda şu ya, yanımda kimseyi istemiyorum.
(img:#1411416)
Ne biliyim sanki biraz enayi gibi...
sakin, kendi halinde bulunduğu ortama adapte olmuş, varlığı veya yokluğu hissedilmeyecek birisi durumundayım.
görsel
Kazadan sonra Zedelenen diz kapağım ve moraran kolumu kremlerle ovuyorum ve O kadar acı çekiyorum ki refleks olarak artık gözümden yaşlar geliyor.sığamıyorum sanki kendime çok ağrım var.
Kazanın acısı adeta yeni çıkıyor sözlük, duvarlara vurup tüm kemiklerimi kırasım var.

Ve şimdi diyorum ki dünyanın bütün diazepam larını alsa bünyem de rahatlasam, acılar geçse biraz uyuyabilsem artık, çok uykusuz ve yorgunum.

Sağlığınızın ve özellikle kemiklerinizin kıymetini bilin gençler, şu dakika ölmek masum kalıyor.
görsel
(img:#1415593)
özlemiş gibi.
görsel
görsel
görsel
görsel
Tek koltuk değneğimle yağmurda biraz yürüyüp(doktor zoruyla hareket ediyorum ancak) , geldim şu an yattığım yerden hareket edemiyorum ve bunun gibi cisimleri başka şekillere sokarak hayatımı sorguluyorum sözlük.

Geçer mi bugünler, geçer mi bu ağrılar artık?
Beş saattir karşılıklı oturuyoruz neyseki evlenmeden kalktık .
görsel
https://youtu.be/BdIoSxDi76w
bombok.

edit: bom bok.
ruhumun hali kalmadı.
görsel
Bahardan mıdır nedir ama tam olarak bu!
görsel
Son bir kaç gündür çooook...k eskiden hissettiğim şeyleri tekrardan hissediyor gibiyim. Hadi hayırlısı.
görsel
Hiçbir şeye direnmeye gücüm yokmuş gibi, rüzgar nereye bıraksa oraya sırtüstü yatar boşluğu izlerim.
görsel
Karadenizin havası gibi güneş doğmuyor, arada yağmur ıslatıp bırakıyor. Deniz var ama mavi değil içini ferahlatacağına kapkara bulutlarla iyice içini bunaltır.

Yani iyi ve iç açan hiçbirşey yok.
görsel
Bıktım lan herkesten, her şeyden.
(img:#1422333)
güncel Önemli Başlıklar