bugün

bekliyoruz...
görsel
Olmasa mektubun dinleyip ağlıyor şu an. Hatırlamaması gereken şeyler hatırlatıldı.
görsel
Bi ara çok mutlu çok enerjik bi ara çok bok.
görsel
suyu alınıp meyve sıkacağına öyle konmuş portakal gibiyim. bitmişim batmışım daha üstüme geliyolar aq.
Çok pis tribe girdim şu an. Bana ne oluyorsa. Bir kum torbası olsa da hıncımı alsam.
sıkılmış. anlık bir sıkılma değil ama. uzun vadede olan bir durum.
pek bir şey hissetmediğim için sağdaki vazodan farksız ruh halim.
Kendi kendime sırtımı dönüp yatmak istiyorum o derece kızgınım kendime kırgın ve üzülmüşüm.
Aga ben çok duygusalım duygusal olduğum kadarda saldırgan ve sinirli oluyorum.
Ruha sahip olduğuma dair ize rastlamadım hiç.
Akvaryum a atılan kirli çorap gibi yaa.
görsel

görsel
görsel
Sigarayı kenara bırkırsın bir bakarsın tükenmiş bitmiş sonra tekrar yenisini yakarsın.. Her gün boktan bir güne gözlerimi kapatıp her sabah yeni umutlarla kalkıyorum. Yeni bir başlangıç yapıyorum.
görsel
yalnızlık zor zanaat be.
Stajımın son günü. Bittiği için sevinçliyim ama para alamayacağım için de üzgünüm. Boku bokuna yol dahil 360 saatim gitti. Küfür gibi la.
https://pbs.twimg.com/media/CpDJhb0XEAAKiHt.jpg
ateş fırlatan mekanik deniz anası gibiyim.
Tütün kolonyasını damardan alsam da kurtulsam kendimden modu.
görsel
Kötüyüm be. Harbiden kötüyüm. Mutlu olmak için bir çok sebebim olmasına rağmen kötüyüm. Herhangi bir nedenden ötürü insanları teselli etmek amaçlı söylediğim şeyler aslında olmak istediğim insanın tanımı. işin komik tarafı çevremde ki insanlar beni olmasını istediğim kişi olarak tanıyorlar. Ama o kişi ben değilim. Ben tanıdıkları insan değilim. Kendim gibi değilim. Bu o kadar kötü ki... Henüz konuşamayan bir bebek ağladığı zaman acaba açmı diyerek direkt mama yedirmeye çalışırlar, altına bakarlar, gazı varsa çıkartmaya çalışırlar da sebebini bulamazlar ve bebek bir süre daha ağladıktan sonra susar ve kimse ne derdi olduğunu bilmeden uykuya dalar ya hani. işte bu bebekten tek farkım konuşabildiğim halde kimse neyim var anlamaz ya da ben anlatamam. O bebek gibi çığlık çığlıya ağlarım içimden ve sonunda uykuya dalarım. Keşke önceden olduğu gibi ölümden korksaydım da yaşamaya değer şeyleri keşfede keşfede yaşasaydım.
görsel