Kitap okumak. Bütün gece uyumadan okumuştum bir keresinde.
11-12 yaşında 6 tabak makarna yemek.

sıçmadan 3 hafta durmak.
dört metrelik %85 egimli bi duvara koşarak tırmanmak. na şu kadar kalmıştı.
130 adım işemişliğim vardır, evet.
Sevgilime 3 hafta trip atmamıştım.

Sıkı bir rekordu.
askerde zorunlu olarak kırdığım rekorlardır.

aç kalma ( iki güne yakın), yıkanamama (2 aya yakın), aynı anda kola aşı yeme (iki kola aynı anda üç aşı; sonra fenalaşınca doğru sedyeye), (aslında son derece haksız yere verilen) çarşıya (sivil hayata) çıkmama (cezası) (1 ay), sabah erken kalkma rekoru (hafta içi saat 6, hafta sonu saat 6:30; günlük ortalama da 4-5 saat uyku (2 ay boyunca), eksi otuzlu sıcaklıkları görmek, askeri hastanede kalma rekoru (1 ay).

çok enteresan ve garip günlerdi be.
(bkz: allah bir daha bu rekorları kırdıttırmasın).
br gecede 13 böbrek taşı düşürdüm. ( her biri 1-3 mm. çapta )
- 48 saat (mola vererek) uyumadan calismak.
- azami hiz 235 km/h (kosmadim arabayla gps ile denedim)
- insaat 2. Kattan kumun üstüne bisey olmadan 4defa arka arkaya atlamak. (Insaat sahibinin dayagi sonucu kendi rekorumu kiramadim.)
- haftada en az iki kez otobüs pesinden 2 durak kosarak otobüsü yakalama maratonumda 4 durakta yakalayabilmem. (Artik neremden soluduysam, inecegim duraga geldigimde bile cigerlerim balon gibiydi)
- 8 gün boyunca yikanmamak. (Biliyorum igrenc ama yerine vücudu sildim)
- iki adet cimento torbasi kaldirabilmek.
- 40 küsur katon fayansi 6. Kata merdivenleri kullanarak tasimak. (Simdi böyle biseyi imkani yok yapamam.)
- araba kazasinda 3 takla atabilmek ve pert olmus o arac icinden cizik almadan cikabilmek. (Umarim kimsenin basina gelmez)
- en önemlisi bu yasima kadar yasayabilmem ve her yasadigim gün kendi rekorumu kirmanin kivancini veriyor.