bugün

ahmet kaya yaşasaydı referandum da hayır mı atardı boykoy mu ederdi evet mi derdi merak ediyorum.
ne zaman ölücem?
nası ölücem?
hayellerimi gerçekleştireblicemmi?
sağ elimde aşırı kıllanma var, ayrıca baş parmağımın uc kısmıyla avuç içlerim nasır tuttu, acaba paniye kapılmalı mıyım?
20 gün sonra ne olacak..
//bugun uye oldum yas ortalaması ve cınsıyet dagılımını gorup dagıtmak istiyorum...
karşıdan karşıya geçerken arabayı gören ve duran çocuğa "dur" diyen annenin hiç çocuğunu kaybettiği olmuş mudur?
bu nasıl bir zihniyettir lan kadında illa türban arayan?hz. havva annemiz de mi takıyordu?evet ahlaksızım ramazan günü bunu sormakla!sana ne benim inancımdan, sen mi yanacaksın benim yerime?kendisi bu sıcakta kara çarşaf giymişken benim kırmızı tişörtüme laf edebilme cüretini kaç ıq'ya dayandırıyor bu cahiller?
merak ettiklerimi merak eden birisi varmı. bunu merak ediyorum
ne zaman ölecegim çok merak ediyorum.zeki müren de bizi görecek mi?
ön sevişmenin öncesinin nereye dayandığı?
(bkz: merak ettiklerimi cevaplayacak bir yazar var mı) sorusunun cevabıdır.
farkına varmadan ezdiğimiz karıncalar bize sitem ediyor mudur ölürken?
başka bir nesil yazar olabilicek miyim?
referandum sonucu.
2012 sonlarında galaktik dizilim olacakmı,marduk denen gezegen gerçektende varmı?
her insanda beyin varmı dır?
neden insanlar doğru olanı kabul etmekten kaçınırlar?
birgün bana aşık olup ayar vermek yerine gitme yanımda kal diyecek mi acaba? acayip merak ediyorum.
acaba gerçekten ışınlanma bulundu mu?
zall yatağın sağında mı, solunda mı yatıyor ? evet merak ettiğim tek şey bu amk.
okul bittikten sonra iş bulabilecek miyim ?
insanlar neden uzaylılara inanmıyor? Peki inanmayanlar koskoca evrenin sadece gözümüze güzel görünsün diye mi olduğunu düşünüyor?
geçen gün ovit'i çıkarken otobüs şoförü kendi halindeki bisikletli turiste abartısız 20 kez korna çaldı. iyi ama neden? anlamadı ben.
öteki dünyada yazdığımız entrylerden sorumlu olacak mıyız acaba?
ilk intihar eden insan neden intihar etmiş? Nasıl bir psikolji içindeymiş. Nasıl ve nerede intihar etmiş ? Ya onun zamanında din kitap yoksa nolcak oda mı kafir sayılacak? Hem intihar eden neden kafir oluyo. Kafir ne demek? Nedir sorusunun cevabı neden hep denir?
rüyada başbakanı görmenin anlamı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar