bugün

Depresif pollyanna.

Hay soqam ya yay & balık birlikteliğine. Aynı konuda hem göz yaşlarıyla yapış yapış ağlayıp hem de kahkahayla niye gülüyorum lan ben?
(img:#2076011)
öfke kontrol bozukluğum dışında zararsız bir kişiliktir. (dişarıdan bakınca da sakin biriyim üstelik.)
kendi halindeyim, baskın bir kişilik değilim.
öfke kontrol bozukluğum da bağırmak ve ağır ifadeler kullanmak şeklinde seyrediyor, kendime ve başkalarına zarar verebilecek birisi değilim.
KARAKTERSiZ, KiŞiLiKSiZiM.
teste göre kişiliğim; Barışsever, kavgadan uzak, iyi bir Organizatör, denge unsuru, Karşılık beklemeyen özverili, ilişkilerinde sadık.

ama sor bana doğru mu bunlar; hayır.
Kendi halinde.
hangi birini sayayım şimdi.

(bkz: ben şizofren değiliz)
yerine göre psikopata bağlar.
şu adresten edinilebiliyormuş;

http://www.cnnturk.com/ya...i-yansitiyor?page=1#photo

parmak boyum kişiliğimi belirliyorsa, silk boyum neyi belirliyor?
teflonist kişilik bozukluğu.
(bkz: siz sizi anlatmayın onlar keşfetsin)
Kırgınsam affederim, kızgınsam bi müddet sonra geçer ama soğuduysam bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmaz.

alıntı.
dindarım. sonuna kadar gurur duyarım.
ağırbaşlı, yırtık, az konuşup susmayı bilmeyen, çok asabi fakat merhametli, umursamaz ama duygusal. her türlü ruh halini içinde barındıran insanım. bu yüzden karılardan çabuk soğuyorum. sadece tek bir ruh hali olan; örneğin sadece duygusal ya da sadece şakacı; kadınlardan sadece o anki ruh halimle uyuşuyorsa hoşlanırım. bir süre sonra o da sıkar.
kendim hakkında samimi olamayacam. bilen biri el atsın bi zahmet.
Depresif bir manyağım.
kıvamına göre şerbet veren, nerede nasıl davranması gerektiğini bilen, yazları sıcak ve kurak; kışları ılık ve yağışlı bir tip.
sen nasıl tanımak istiyorsan öyledir.
zeki, çevik,çalışkan.
benim karakterim oturmamış çömelmiş.
Manik depresif.
anlatılmamalı yaşanmalı durumlarıdır.
kişinin kendini ifşa etmesi açık etmesi durumudur. esasında buna gerek yoktur, bu karşındaki kişilerin takdiri olarak dönecektir zaten size.

spartacus kadar korkusuz, captain jack sparrow kadar esprili, ville laihiala kadar duygu yüklü.
"hangisini sordun? " şeklinde yanıt verilebilecek hededir.

(bkz: beyzanın kadınları)
aşırı relaks, dünya sikinde olmayan insancıl.