bugün

O kadar canım sıkkın ki ne msn'e girip muhabbet edesim var , ne de dışarı çıkıp turlayasım.
Bir sen açıksın bilgisayarımda sözlük.Hoş senle de fazla birşey yapmıyorum ama.Yatağımın içine girip düşüne düşüne sızmak istiyorum.
diyeti bozdum.
ateş düştüğü yeri yakar.
bir an önce git de bende rahatlayayım.
(bkz: (#11130489))
önce yalan söylemeyi öğrendim. daha sonra hiç olmamış şeyleri olmuş gibi göstermeyi. rol yapmayı. insan kandırmayı. hissetmemeyi. siklememeyi. sallamamayı. insanları kullanmayı. çıkarı uğruna onlardan vazgeçebilmeyi. ne biliyim daha bir sürü boku.

ama ben hep masum kalmak istemiştim...
gözlerim ondan sonra hep parçalı bulutlu sözlük. o kadar zaman geçmesine rağmen hala bana acı veriyor.
hani entrynin sonuna imla hatasını yaptığı belirtmek için edit: imla yazanlar var * ya cok sacma bişey yapıyolar farkında değiller. sanki oturup ben adamın ne zaman editlediğine bakıyorum amuğa koyim. edit: yarrak yazsan daha iyi lan neyin havası bu aslanım.
geçen sene tiyatro girişinde gördüğüm o gözleri, acaba tekrar görür müyüm diye gideceğim bu sene.
-hedefleri olan; fakat yol ayrımlarında bir türlü karar veremeyen bir insanım.

-bazı bazı pollyanna gibi hissediyorum kendimi.

-üstteki maddede pollyanna'yı bakmadan yazabildiğim için gururluyum. *

-biri oğlak burcu kadını mı dedi? tüm özelliklerine eksiksiz uyuyorum.

-güzel şeyler olacak diye sabrediyorum, patlamaz umarım sözlük.

-güçsüz olmaktan nefret ediyorum. hep kendime zarar.

-insanları kırmaktan hep korkuyorum.

-kimseye hayır diyemiyorum.

-yemek yapmayı beceremem pek bu yüzden arkadaş toplantılarında hep bakkala giden kişi oluyorum.

-o değilde herkes iyi gibi geliyor ya la bana. ama değiller; hep unutuyorum, hep.

-her zaman hocalarım tarafından çok sevilmişimdir.

-2 adet dost sahibiyim. canlarım onlar.

-ruh ikizim de canımdır.

-insanlar genelde farklıymışım gibi davranıyor bana. sebebini çözemiyorum. iyi mi kötü mü bunu da bilemiyorum.

-öl desem ölecek, öl deseler öleceğim insanlar var. hayatta hiçbir şey beni bunu bilmek kadar mutlu edemez.

-herkes için eşit bir dünya istiyorum. her ne kadar mümkün gibi gözükmesede.

-çok kırılganım. bazen de çok savunmasız oluyorum. insanlar acımasızlar da zaten. ama ben affediyorum hep onları.

-inandığım değerlerin savunmasını sonuna kadar yaparım.

son olarak;

-seviyorum sözlük. *

hepsi can sıkıntısından. git ders çalış demezler mi adama. derler. tırımtırımmm.
tindersticks'in Bathtime ( Bareback : Nine Films By Martin Wallace ) video klibini bu hafta abartısız her yerde izliyorum/dinliyorum. evde, arabada, serviste, iş yerinde, yürürken, uyurken, yemek yerken, banyoda. her defasında ayrı bir keyif alıyorum. galiba 1000 kere falan dinledim.* gerizekalı mıyım, neyim? noluyor bana, neden bıkmıyorum, anlamış değilim lakin.
aşık oluyorum sözlük.deniz kenarında elinde bira karşında o var mı daha iyisi.
tam yarım saat önce çok değişik bir mutluluk yaşadım sözlük.

daha sözlük kavramını yeni öğrendiğim lise yıllarımda* yine uludağ sözlükte* başka bir rumuzla yazardım. kısa bir süre yazdım hatta gammaz bile olmuştum. fakat araya okuldur, öss ye hazırlıktır falan girince sözlüğe giremez oldum. hatta o kadar uzun süre giremedim ki hem rumuzumu hem şifremi unuttum. ta ki şu geceye kadar.

evet uzun uğraşlar sonucu diğer hesabıma ulaşabildim. 2007 senesinde yazdığım entryleri okudum ve kahkaha atarak güldüm resmen. o rumuzu açıklamak isterdim ama ona bile güldüm o derece hani.

şöyle bir durum var ki bu gece bu olay beni çok mutlu etti. nedenlerinden biri de o rumuzun bir gammazlık ünvanı olması. o hissi özlemişim resmen be sözlük. çok değişik oldum, hüzünlendim bu yüzünden.

o rumuzla belki yazarlık yapmam artık fakat gammazlık yetkisini kullanmadan edemem, buna içim el vermez artık.
şu amına kodumun yerinde neden çalışıyoruz ya iş olmasa başka bir şey o olmasa başka... sonuçta bir şey için uğraşıyorum ama niye uğraşıyorum bir türlü bilmiyorum..ileriyi düşünüyorum çalıştığım şeye ulaştığımda ne olacak ulaşamassam ne olacak her şey sona gidiyor.Böyle insanı mal mal konuşturmaktan başka bir boka yaramıyor....
Not : kendi kendime konuşmanın dışına çıkıp topluma açıldık bu entry ile hadi bakalım...
insanlara hep fazla güveniyorum ederinden çok değer veriyorum kime yok canım öyle şey yapmaz desem yapıyo safmıyım lan ben niye insanların gerçek yüzlerini göremiyorum neden hep maskelere kanıyorum acaba bende onlarca maske kullandığım için mi ?
çükü doğrultusunda ilerleyen eski sevgilime ben de öfkemi kaldırdım, onunla aynı doğrultuda ilerliyorum.
vardığımız yer çok tuhaf, eskiden bulunduğum hiçbir yere benzemiyor.
çok pis yıldız tilbe dinleyesim var sözlük. feysbukta bile paylaşabilirim *, aslında dans etmese fena değil be sözlük.
vapurda manzaraya karşı foto çekenleri gördükçe kendimi sorguluyorum acaba ben nedn böyle şeyler yapmıyorm acaba hata bende mi acaba aslında böyle mi olmam gerek diye.
cok beceriksizim amk her isimde kesin bi hata oluyo ne yapcam ben boyle sozluk *
muhasebede çalışan hatunlardan birinin bebeği hastaymış; getirmiş. boncuk gözlü, gülücük suratlı bişiy. eller yumuk yumuk, adeta gel ısır diye bağırıyor *

kucağıma versene? dedim. "yabancıya gitmez ağlar" dedi.

ellerimi uzatmamla sıpanın bana uzanması bir oldu. ben onu, canını acıtmadan mıncıklarken o da büyük bir iştahla kolyemin boncuklarını yemeye çalışıyordu * kız da şaşkın bir ifadeyle bakakaldı *

gerçi ben bu sahneye alışığım. niye bilmem ama yabancılardan hiç hoşlanmayan, öpülünce ya da kucağa alınınca kıyameti koparan huysuz canavar bebekler bile kucağıma gelir ve dudaklarının yanından köpükler çıkararak olmayan dişlerine aldırmadan gülücüklerini ardı ardına sergilerler. bu duruma bayılıyorum!

bütün stresim uçtu gitti * kucağımda, dişlerinin kaşıntısını kolyemle gidermeye çabalayan minik cadıyla birlikte çıktık departmandan, hastanede gezdik. direktörüm çağırınca sıpayı bırakmak zorunda kaldım. utanmasam, sen git bir tane daha yap bu benim olsun diyecektim *
çok cesurum. bilmiyorum neden ama gereksiz cesurluk ve çılgınlıklar yapmak isterim. en değer verdiğim yanımdayken hep yapardık böyle deli dolu şeyler. ne güzel günlerdi...
inatla ve israrla laptopun iki saat geride olan saat gostergesini degistirmiyorum hala ingilteredeki yerel saati takip ediyorum acikcasi. niye boyle bisi yapiyorum lan ben mal miyim diye sordum kendime cevabi sanirim evet. kendim kendime biseyler anlatmaya calisiyorum galiba ama anlamadim.
sevenlerin varken yanlızlık çekenlerden oluyorum herhalde.
işimi severek yapıyorum diyenlere hastayım. severek yaptığım tek iş kumar oynamak. millet severek para kazanıyor, ben severek s..iliyorum.
maymun iştahlıyım sözlük. Bu güne kadar çıktığım hiç bir yolu sonuna kadar götüremedim. Üniversiteyi bile sonuna kadar götüremedim. Daha reşit olmadan adım attığım okuldan atılma başarısını gösterdim. Sonunda olula dönüp yarım bitirme teşebbüsüm bu sefer gerçekleşti. Ama dedim ya maymun iştahlıyım, bitirdim ama yarısını bitirdim işte. Enstruman çalayım dedim, yetenekli olduğum söylendi. Ama ondanda sıkıldım, devam etmedim. Şimdi bir sürü müzik aletiyle yarım yamalak şeyler çalıyorum. Hiç birini güzel çalamıyorum. Anladım ki maymun iştahı demek her şeyden bilmek demek. Her şeylerden bilgim var. Lakin bir işime yarıyor mu diye soruyorum kendime. Cevap vermeyi başarıyorum tabi. Hiç bir işe yaramıyor. En azından faydasını görmedim henüz. ilginç olanı yarım bırakmaktan korkmuyorum. Çünkü değiştim, artık yarım bırakmayacağım biliyorum.
seri eh işteciyi bulup hunharca bafilemek istiyorum a.q. bi dene metro yedim tüm şehir ayakta o bakımdan yani. başka bir amacım yok. olmuşken ikisi birden çıksın aradan.
hasssta mısın sen eh işteci? çık ortaya delikanlı ol biraz lan. ilgi çekmeye çalışıyosun anladık sözlük ahalisi olarak. ama nickini de söyle ki ilgilenebilelim senlen. yoksa paso kendine çalışıyorsun dadmin anlamında. bsgçk
güncel Önemli Başlıklar