bugün

Moruk baba tarafından 60 küsur kuzenim var ve o kuzenlerimin de onlarca çocukları var ve hatta bazılarının çocuklarının çocukları var falan derken bu sayı bayağı böyle gidiyor.hepsi safkan yörük ve birini dövmeye dövmek bile demiyorlar çırpmak diyorlar.bu haritada gördüğün ilçenin tamamı bende.sahil kesiminde de keyifçi arkadaşlarım var, vücut geliştirmeden, ps salonundan,tantunicilerden katil manava kadar her türlü insan bende.buraya gelirsen bil ki geri dönerken asfaltın kokusunu burun uyuşukluğuyla beraber kanlı suratında hissedeceksin.
ค้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎ํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํํ
Yazarların sadece kendi okuduğu itiraflardır. 89765 karakterli itirafı kimse okumak istemez tabi vücudunuzda ekstradan bir delik yoksa.
sözlüge YENi üye oldum sayılırda NE KADAR ALLAHSIZ DiNSiZ PEYGAMBERSiZ VARSA DOLUŞMUŞ, NE PiSLiK iNSANLARSINIZ LAN iNŞALLAH RABBiM ISLAH EDER SiZi BU ÜLKEDE YAŞAMANIZA MÜSADE EDEN O BEĞENMEDiĞiNiZ ERDOĞANA ŞÜKREDiN.
bazen yeter bu kadar yalnızlık düzenli bir ilişkim olsun, bir düzenim olsun diye hayıflanıyorum. sonra geçiyor. bekarlık, tuttuğunu koparmak varken deli miyim lan ben bir kıza endeksli bir hayat yaşayalım.
Bugün bir daha yıkıldım sözlük,
anlam veremiyorum çoğu zaman gelişen olaylara.
Nasıl oluyor nasıl bitiyor bunca şey bilemiyorum.
Gitmek istiyorum ben kimsenin bilmediği diyarlara uzaklaşmak istiyorum herşeyden.
Duygularımı tercüme edemiyorum.
Aklım almıyor..
ona verdiğim en pahalı hediye geçirdiğimiz 1.5 yılımız sanırım.
çok özledim şuan karşıma çıksan kokunu içime çeke çeke boynunda sarmaş dolaş ağlarım. ama yapmamam gerek.
her akşam Tanrı'ya üniversite sınavını kazanmak için dua ederdim. sonra tanrı'nın çalışma şeklinin böyle olmadığını fark ettim ve ak parti gençlik kollarına üye oldum.
"allah, allah olduğu için yarattı beni.
ben allah olamıyorum ne kadar yaratsam.
ve tapmıyor bana benim yarattığım adam,
beni yaratana ben nasıl tapıyorsam…"
*
Çok boş şeylere kafayı takıp bu saatlere kadar uyuyamıyorum. Sıkıldım artık bu durumdan.
ben herkesi yenerim bu oyunda. nedenmi ? çünkü umrumda değil.
Beynim o kadar özgürki herşeyi düşünebiliyorum.
Rakam,formül görmek beni rahatsız ediyor.matematikten nefret ediyorum.öyle ki telefon numarası görünce bile moralim bozuluyor.buna karşın, yaşım ilerledikçe matematik bilmemenin eksikliğini çok fazla hissediyorum. Hatta biraz fazla param olsa matematik öğrenmek için kampa bile girerim.
içerik bulunamadı.
Lütfen beni yormayın , kalbimi , ruhumu , beynimi . Gram gücüm kalmadı buna lütfen beni soktuğumun çaresizliğine atmayın !
Ölümünün üzerinden 1 yıl geçti. Fakat acım hala taze. Aklıma geldikçe gözlerimin dolmasını durduramıyorum. Eşyalarını evden çıkaramıyorum, sevdiği şeyleri gelenek gibi yapmaya devam ediyorum. içimde öyle bir acı var ki ne ağlamak ne bağırmak hafifletmiyor. Sanki yüreğimi kemiren birşey var. Yüzünün her bir noktasını ezberlediğin, ruhunu bildiğin birinin yanında olmaması ve asla bir daha göremeyecek olmam. Nefesim kesiliyor ve tarif edemediğim boğazımda bir yumru oturuyor yutkunamıyorum. Yutkunamıyorum.
Bazen müslüman olduğum için üzülüyorum intihar etmeyi yasakladığı için. Hasta olmayi bekleyecek kadar aciz olmayi da kendime sindiremiyorum.
birinin gökyüzünde yerin yoksa, hayatında da olmanın bir anlamı yoktur.
çok seviyorum buradaki insanların hayatlarını okumayı, izlemeyi ne güzel hepinizin kendi hayatı var sims gibi.
Bundan sonra kalpte kiriyorum,insanda uzuyorum kotasi doldu herkesin gozumde. Bir daha kimseye tölerans yok canımı sıkan olursa bu saatten sonra ezer gecerim.bitti insanligimi olduren herkese bir alkis birakiyorum oldurdugunuz insanligim o kanli ellerinizde hep silinmeyen bir iz olarak kalsin...ulan icimdeki herbir iyilik zerresine kadar yok edebildiniz ya Allah ta sizin mutlulugunuzu elinizden alsin.guluslerimin,insanligimin,merhametli davranislarimin katili olan kim varsa dilerim;celladiniz en yakininiz olsun..
küçüklüğümde deli gibi asker olmak istiyordum. kuleli askeri lisesi'ni kazandım. gözüm 0,25 bozuk olduğu için almamışlardı. beni eleyen adamın ad soyadını arya stark gibi hala aklımda tutuyorum. harp okuluna da gata'ya da giremedim. yurtdışında diş hekimliğini kazandım ve bitirmek üzereyim. zaten sonra 15 temmuz ve sonraki süreç başladı. yine de askerliğimi uzun dönem yapacağım. ama içimde her zaman bir ukte olarak kalacaksın tsk.
beni kaybettin tsk.

bu şarkı tüm generallere gelsin:

https://www.youtube.com/watch?v=LUN26DZ55Qk
Uyanınca üzüldüğüm hatta geri dönmek için çabaladığım rüyalarım var.
sözlüğün son hali gerçekten mide bulandırıcı olmaya başladı. yarın buraları terk etmiş olacağım. şimdi bu bilgi ile uyuyabilirsiniz.
4 gun once faladdine fal atip, fal yorumunu okumayi unutmusum.

durum analizi yapmak isterdim ama arabeske baglamak da istemiyorum.
Onca durumun içinden tek başıma sıyrıldıktan sonra insanlar bana sen böyle değildin dediğinde mutlu oluyorum. Çünkü ben böyle olabilmek için debelendiğimde siz orada değildiniz ve bu benim zaferim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar