bugün

Bunu herkesten saklıyoruz ama üniversite hocamla birlikteliğim var, buraya itiraf etmek istiyorum sözlük.
Özel numaradan arkadaşlarımı işletmeye bayılıyorum. Ne halt oldukları ortaya çıkıyor .
Arabada Sevişen Sinem seni de unutmadık.
Töbe töbe mübarek gün.
insanların çoğunu iplemem ama o anda tam dikkat dinlerim.
Ibne disci en az bir hafta durmasi gereken dikisleri ikinci gunu aldi. Kapanmadi ustune iltihaplandi. Canim aciyor ve deri o kadar incelmis ki iltihap mi kist mi neyse gorunuyor, gordukce dehsete dusuyorum, gormesem dilim kayiyor o bolgeye. Ulan her gitmede de 500 lira kopariyor sirifsiz.

olum geliyorum oraya. Goruscez seninle de. Parayi da bi yerine sokarsin artik.
Evlilik garip şey vesselam. Sevdicegi bir yere bırakıp gitmeye insanın içi el vermiyor. Bulunduğun yerde ne kadar bunalsan da onsuz birşey yapmak istemiyorsun. Allah herkesin muhabbetini artırsın. Böyle olacagimi tahmin etmezdim sozluk. Dönüşte yine icim burkulacak ama onsuz da olmuyor ki. Şimdi gitsem üstünü örtüp saçını opsem. Akşam eve gidip ahlayip vahlasam yaşlılar gibi. En büyük ayriligimiz bu olsun. Onu çok seviyorum sozluk çok. Içim disim o olmuş. Allah yokluğunu göstermesin.
Ben dünyanın en yakışıklı erkeğiyim.
Cabuk sinirlenir cabuk gecer sinirim.
yeniden aşık olmak istiyorum. bu kez doğru insana inşallah amin.
Dışarı yansıttığım kadar umursamıyorum aslında içinde bulunduğum durumun kötülüğünü. Nasip değilmiş demeyi öğrendim, nasip değilmiş. Kabulleneli uzun zaman oluyor ama insanlara belli etmiyorum.
hüngür hüngür ağlamak istiyorum
ama güçsüzlük diye yapamıyorum..
19 yaşındayken felan sorun yoktu ama birden onlar basamağı 2 olunca anksiyete depresyon bastı. Keşke 18 dönmenin bi yolu olsa.
Kapalı havalarda ruhum öyle bir daralıyor öyle bir daralıyor ki anlatamam.
kendimi kandırıyorum mutlu olamayacağımı bile bile didiniyoruz bakalım spormuş falan boş işler ama başladık bir kere.
Sevdim seni bir kere başkasını sevemem.
Bugün tam 3 saat boyunca aralıksız küfür ettim.
Oyle bir satisa geldim ki aman yarabbi... hadi hayirlisi.
bugüne kadar hep doğru insan oldum. ya aslında olmaya çalıştım.

insanlar ibneyi puştu götü çok seviyor.

atom profesörlüğüne lanet olsun. böyle deme zamanım geldi.
tatminsizlik acısı diye bir şey varmış, keşfettim.
en güzel memenin, en çıldırtıcı kalçanın, en güzel gülüşün, en zeki beynin de bir süre sonra tahrik edemediğini biliyorsun.
yaşamak; keşfetme ödevlerinden her an biraz daha çalmak, biraz daha sebepsizleşmek..
en ulaşılmazın bile zorlarsan ulaşılmaz olmadığını hissetmek.

ben uzun yıllardır hiç bir kadını sevmedim.
itiraf diye yazdığınız şeylerin itirafla alakası yok. Mesela ben itiraf ediyorum seks bağımlısıyım.
Yapmam gereken bir sürü şey var ancak yapacak enerjim yok. Ne kadar çabalasam boşaymış gibi. Hiçbir şey yapmak içimden gelmiyor ama yapmak zorundayım.
Ahlaklı ve dürüst yaşadım, bundan da çok memnunum ama toplumda "en çok" zenginler" saygı görüyor.
Yalnız değil tek başımayım sözlük. Mutlu muyum bilmem ama huzurlu olduğum kesin
Aşığım ben. Daha ötesi olabilir mi.
kardeslerimi aile bireylerimi surekli kontrol ederim.gizlice.msjlari arama gecmisleri telefon konusmalari fln.yanlis birsey gordugumde farkli yollarla caktirmadan uyaririm.bu koruma ic gudumden geliyor.sizofren de olabilirim.