bugün

Yaklaşık 3 yıldır bana platonik aşık olan bir kız var. Çok iyi biri olduğuna şüphem Yok. Bunun yanında saf duyguları olduğuna da şüphem Yok.

Bir kız arkadasım vardı ciddi iliski yaşadığım ve onunla olan iliskimi bilmemesi ve üzülmemesi icin bu kızı her yerden engellemiştim.

Yaklaşık 3 ay önce bir telefon geldi. Annesi arıyor. Kızım seni çok seviyor oğlum falan diyor.

Teyzecim uzun süredir görüştüğüm ve ciddi gördüğüm bir kız var dedim. Kızınızı tanıyorum gerçekten iyi niyetine inanıyorum ama benim gönlüm başkasında iken onu üzmek de istemiyorum dedim. Ve lütfen beni düşünmesin ona annesi olarak yardımcı olun beni sevmesine birşey demiyorum ama aramızdaki 5 yaşlık farkı ve dünyada milyonlarca erkek olduğunu söyleyin dedim. Kadın beni çok iyi anladı zaten. Kızının üzülmesini istemediğim icin de bir iliskim olduğunu söylememesini istedim.

Ve bu kız icin çok üzülüyorum. Güzel zeki saf ve tertemiz bir kız. Ama duygularına karşılık veremeyecek biriyim. Üstelik artık ayrılmış olsam da hala sevdiğim biri varken uzun yıllar boyunca hayatıma bir kız almayı düşünmüyor iken ona karşılık vermem çok zor. Belki yıllar sonra ama ne o beni artık beklemeli ne de ben böyle bir ihtimali düşünmeliyim.

Bu sıralar da bu kıza üzülüyorum. Çünkü daha dün ögrendim ki benimle ayni şehirde olabilmek icin üniversite sınavlarında direk Bursa'ya gelmek istiyormuş. Birilerini kirmamak icin özen gösteren biriyim ama bu kızı daha fazla üzmemek icin daha ne yapmalıyım bilmiyorum.
Son zamanlarda fazla geziyorum fazla tozuyorum fazla takmıyorum umuyorum ki toplu olarak bana geri dönmezler.
Yorulmak çok güzel.
daha yazar olamadım. olunca itiraf ederim...
Bugün öküzlük sınırlarımı aşıp buz dolabının sebzelik kısmı kadar kısır yapıp sadece 5-6 kaşık aldıktan sonra dolaba koydum.
Kalmadı. Yazıcak bir şeyim de yok , nokta beni bile tükettiniz sayın insanlık iyi geceler.
bir gün olur da sevgili olursak eğer, daha fazla seven taraf ben olacağımı biliyorum.
küçükken bir teyzenin yeni yıkadığı halıya kola dökmüştüm. özür dilerim.
Şeker yükleme testi için hastaneye gideceğim birazdan. Böyle iğrenç bir his. Şimdiden öğürmeye başladım. Oralarda bir şey olmazsa iyi. Tek korkum bu şu an. Umarım midem bulanmaz. Bu hamilelik 9 ay çok uzun geldi bana. Bizde kedi gibi 3 ayda doğursaymış keşke.

Açım bir de ben ya. Kim bilir saat kaçta yemek yiyebilecegim. Öf.
lise 1. sınıfa gidiyorum o vakit, çarşıda gezerken bir kafede bizim arkadaşları gördüm nargile içiyor 5-6 kişi, gittim adamların yanına vay hayırsızlar hiç haber vermiyorsunuz ver şu hortumu (marpuç) dedim ve olan gücümle adeta bir kompresör misali üfledim. bu esnada nargileden çıkan sular közü bile söndürdü hatta arkadaşların suratına falan sıçradı.
ne yaptın ulan manyak herif daha 1 duman çekmedik içine ettin nargilenin filan derken cebimde olan son 10 lirayı verdim hatamı telafi etmek için.

o an kameraya kaydedilseydim tıpkı kemal sunal filmlerinden bir sahne gibiydi. filmlerde nargile fokurdatan adamları görünce o zaman ki çocuk aklımla nargilenin üflendiğine kanaat getirmişim...
eskiden insanlarla konuşmak istemediğim, hatta yüzlerine bakmak istemediğim zamanlarda yazmak huzur verirdi. en azından kafamı meşgul ederdi. artık yazmak bile o kadar boş ve gereksiz geliyor ki ne yapacağımı bilmiyorum.
bugün yanımdaydın bu bana yeter.
Şuradakinin aynısıdır.

(bkz: #36370964)
bugün çok ağladım.evet

üzüldü.
Sınavlar iş güç bir kenara bırakıp sadece kitap okuyup film izlemek istiyorum o kadar sıkıldım ki insanlardan falan kusasım geliyor bazılarının yüzüne...
Of bu gece çok epistemolojik.

Epistemolojik ne bilmiyorum. Onediodan gördüm. Önemli bir derdim varmış gibi gösterdiği için yazdım
alkol alışkanlığım aldı başını gidiyor artık. bira içmeden akşamı akşam edemeyeceğimi düşünüyorum. biraya talim etmemin sebebi belli de, artık o da tek başına kesmeyince, sulu kuru allah ne verdiyse abandığım akşamlar da oldu haftalar önce. bu gidişat beni biraz tedirgin ediyor. para biriktirmek zorunda olmasam şimdi muhtemelen takılıyor olurdum.
Beşiktaş'ın maçının başlığında yazan herkesi donuza alacağım müsait bir zamanda embesil turnusolü gibi başlık.
Duramayip mesaj attıkça kendimden iyice nefret ettiriyorum gibi hissediyorum. Artık karar verdim yazmayacam gururumu yerle bir ettim sonucta yine sadece ben üzülüyorum o keyfinde gayet.
ben böyle geceleri, zamanın birinde bir yerlerde yediğimiz o yemeğin tadının bir daha karşımıza çıkmayacak hissine benzetiyorum.
hediye olarak 1100 kitap verdi.
çok şaşkınım, mahcubum, mutluyum...
radyoda karşılaşıp sevdiğim ama sonuna yetiştiğim bir şarkı gibi.
ayın 8inde evlenmiş. e mutlu olsun o zaman.
telefon numarasını ezbere bilmiyorum.
içerik bulunamadı.