bugün

bu sene resmen 90-100 yaşına gelmiş tanıdığı herkes ölmüş yaşlı bir adam gibi hissediyorum kalabalık boğuyor tanıdığım hiç bir insanı göremiyorum kampüste vs. can sıkıntısına birileriyle konuşayım diyorum kimse hiç bir yerde iplemiyorum,
bir zamanlar gizli numaradan arkadaşlarını arayıp da kimse neden cevap vermedi diye intihar eden çocuk geldi aklıma bu durum da yaşanınca spamlemiyorum da milleti lan.*
evden çalışmak kötüymüş onu anladım.
Yalnızım.
Tam diyorum her şey yolunda sanki hayat buna gülermişcesine bokluk çıkarıyor.
Ya amk.
Bi sey diyim mi?

Cok ozluyorum ya.

Carsaf degistirirken aklima geliyo, eminem dinlerken aklima geliyo, yaninda giydiklerimi gordugumde aklima geliyo ne bileyim heran her seyde aklima geliyo.

Evet hayatimda birini istiyorum. Sevgilim olsa soyle boyle sevissek diyorum. Kendime itiraf edemiyorum istedigim birinin o oldugunu.

Gelen herkesi reddediyorum. Erkek kimseyi istemiyorum hayatimda cunku unutamadim hala ve biliyorum ki kimse onun gibi olmiycak. Makyaj yaparken bile aklima geliyo. Vodka icerken. Mojitomdaki elmalari yedirirken elma gorunce o guldugumuz anlar aklima geliyo.

Ya biz cok eglendik.
Cok cocukla takildim yalan yok. Kimseyi onun kadar benimsemedim. Bana yaptigi seyden sonra hala ondan nefret edemiyorum. Biri soruyo iyidir ya diyorum.

Ben onun ilk sevgilisiydim. Beni hep hatirliycagini biliyorum.
Beni icinden bulundugum depresif hayattan cikardi. Sonra onceden oldugumdan daha cok derine atti.

Ben cok saf yaklastim ne bileyim herkes ne olmasini bekliyodun derken bende biliyodum diyorum yemin ederim biliyodum. Uyandigimizda kalbine basimi koyup icimden onu son kez goruyosun iyi dinle bu sesi dedim.

Yolda yururken herkes bize bakiyodu. Elimi hic birakmiycak gibi tutuyodu.

Icten icten bunlara karsilik aldigi cezaya uzuldum. Onu haftanin uc gunu ekranda gorme sansim vardi. Saclari uzamis mi zayiflamis mi...
simdi o sansimida kaybettim.

Simdi gel dese giderim. Yine annemle tartisip babama yalan soylerim. Cok ozledim. Hic pisman degilim.

Sadece kalbim kirik. Cok aciyo bazen...

Marshall;
Ben seni cok sevdim. Bu askin disinda olan bi sevgiydi. Her seyini sevdim. Sevmistim. Evet simdi en yakin arkadaslarinla konusmaya calisiyorum senden kopmak istemiyorum. Seni taniyan samimi oldugun insanlarla konusmak bile beni mutlu ediyo.
Allah biliyo cok masum birinin canini yaktin. Suan icinde bulundugun durumu hakettin. Belki biz ayrilmasaydik suan guzel bi hayatimiz olurdu ikimizinde.
Insanlarin yorum yapmasindan cok sıkıldım. Surekli marshalla mi ciktin diye soruyolar hayir diyorum. Hayir oyle bi sey yasanmadi.

Tamam buna sans vereyim diyorum yok olmuyo. Senin muzik zevkinle alakasi yok kiminin, kimi sen kadar yakisikli degil kimi lol oynamiyo. Oynayanlarsa senin kadar iyi degil.

Eger kaderde varsa bi daha karsilasiriz. O zamana kadar seni unutmaya calisicam.

Keske sende beni ozlesen spaceboundu dinlerken aklina ben geliyorum. Cok iyi biliyorum. Sozlerini bana soylemistin.

Insanlarin seni unutmam gerektigini soylemesinden bunaldim. Ben unuttururum diyenlerde cabasi.

Uzgunum senin icin entry girdigim icin ama 2 aydir agzimi bicak acmiyo kimseyle bi sey paylasmiyorum nerdeyse. Buraya yazmak zorundayim. Cok doldum.
Asla tarafindan okunmiycak bi entry girdim.

Bu gecelik sozlerim bu kadar. Umarim bu hakkindaki son entrym olur baska zaman seni boylesine ozlemem.
Şu içimdeki intihar etme duygusunu öldüremedim.
Normalde neşeli biriyim. Ama gelir arada...
Artik niye olmuyor degil yine olmuyor diyorum.
Canım sütlaç istiyor.
insanlar nasıl olurda yatağa girdiğinde direk uyuyabilir? Önce hayatımda ki olumsuz şeyleri düşünüyorum, daha sonra sahip olduklarım ve beni mutlu eden şeyleri düşünüyorum ve hayatın yaşanılmaz olduğunu düşündükten sonra anca uyuyabiliyorum demiştin. Fazla değil yarım saat önce. Beni yine her zaman ki gibi yalnız bıraktın. Evet hayat yaşanılacak bir yer değil belki. insan mutlu bir ömür sürmek için sebepler bulmalı, ve bu yaşanılmaz dediğin dünyanın tam ortasında seninle ama aynı zamanda hasret dolu bir hayat yaşıyorum. Beni mutlu eden, önceliklerime ve hayatıma yön verebilen.
Hep " insan kendi gibi birisiyle evlenir" derlerdi, bu sözün doğruluğunu hep yanlış sorular sorarak ve yanlış kalplerde cevap arayarak geçirmişim.
Sen benim eşim değil,hayat yoldaşımsın. Bu dünyayı Yalanlarla, ihanetlerle, sevgisizlikle dolduran insanların arasın da en saf ve en temiz duyğularla yaşanabilir kılan hayat yoldaşı belkide.
Senden 1500 km ötedeyim olabilirim, uzunca bir süredir görüşmemiş de olabiliriza ama 1500 km öteden kalp ritmimi değiştiren ve tek kelime etmeden ne hissettiğini anlayabildiğim yeğane kişisin.
Boşluğunu dolduramadığım kocaman kalbimin tam ortasına taht kurdun.
Mevsimler gibi içimde yeri geldiğinde fırtınalar koparan, yeri geldiğinde yaprak dökümüne sebep olan, yeri geldiğinde buz kestiren ve yeri geldiğinde o taht kurduğun kalbimi alev alev ısıtan sensin.
Ne olursa olsun ben bu yazdiklarımın ve yazacaklarımın samimiyet ile arkasında durabilirim.
En azından başımı kaldırıp " evet parmaklarımdan dökülen en güzel satırlar diyebilirim.
artık Ne olursa olsun, boşluğunu dolduramayacağım ve yaralarını kapatamayacağım izler bıraktın bende. Seni çok seviyorum gözümün nuru, gönlümün sultanı.
Kimseyle konuşmak, yazışmak, hatta yüz yüze gelmek istemiyorum.

Yılda 3 kez bu duruma düşüyorum, dışarı çıkasım bile gelmiyor. Sadece müzik dinleyip, yemek yapıp, yazmaya ağırlık veriyorum. Kendimde yeni bir şeyler keşfedemediğim zamanlar, hayat anlamını yitiriyor. Boşluğa düşüyorum, sadece uykumda ölmeyi diliyorum. Hal böyleyken çekilmez oluyorum bir de, kendime dahi katlanamıyorum.

arızanın önde gideni, bayrak taşıyanıyım. Adeta kayıp bir ruh, manik/depresif/duygu dengesizi vs kısaca her bi boktan muzdarip'im.
Ya delicesine yazmak istiyorum, doymuyorum. Çıkıp yürümek, aglamak, anlamsiz sarkilar dinlemek, depresyona girmek istiyorum.
Bugün icin cidden yeterli bu kadari.
her gün bir başkasını anarak yaşamaya devam ediyorum. bu kadar insanla anı toplayabildiğim için mutluyum gerçekten, yüzümde küçük bir tebessüm bırakabiliyorum kendimde. her gün yeni bir sayfa edasıyla uyanarak bu sabah daha da başka uyanmaya niyetim var.

http://www.youtube.com/watch?v=eFCsQqANJds
Bir kırık kalp ah etti
Söz söylenmez üstüne
Seni vicdanın affetsin
Benden affı bekleme..
Gece karanlıktayken gölgelerin hareket ettiğini düşünmeye başladım.
Geçen sözlüğe bir şiir yazdım. Altına da şair ismi ve kitap ismi salladım. Baktım millet artı oy falan veriyor. Hepiniz şekilcisiniz amk. Ayrıca özlemek her şeyi halletmiyor. Evet.
Bir buçuk haftadır falan aralıksız rüyamda hep aynı kişiyi görüyorum. Bir uyanıyorum ki kalbim ağzımda atıyor. Ama bu hiçbir zaman anlatabileceğim birisi olmayacak...
''bir sigara içimi uzağında,kalbim kısılı bi kuşun tuzağında.
hatıralar yanıyor onlarda,bu upuzun yaz sıcağında''
al sana itiraf.
Bazen asiri dengesizlesiyorum be sozluk.

Birde ben cok yoruldum nedensiz...

Daha 20li yaslarimin basindayken omzumda oyle agir yukler hissediyorum ki anlatamam.

Ben cabuk yaslandim be sozluk. Cok cabuk.
tüm güçsüzlüğümle havalar soğumadan (güneyler sıcak) , sevilmek istiyorum. bu şehri sevmiyorum. sonra sevildiğim kişiyle onun halısı az olan evine gidip , loş ışığında müzik dinlemek istiyorum konuşmadan. bildiklerimi paylaşmak istiyorum , bildiklerimi unutmuş olsam yaşamak bazen sabır ister. havalar soğumadan gel işte. burada kimse yok. ben dahil.
101. Gun guzel şeyler olacagına hep inandım. Hadi bakalım bunu da açıklayın ateyistler.
Yarınlar yokmuş gibi çekirdek çitliyorum saatlerdir ama yarınlar var göt göbek birbirine karışacak .
uzun süredir kendi kendime konuştuğumu yeni farkettim.
günlerdir içimde yok edemediğim bir ölüm korkusu var. annem ve anneannemi kaybetmekten o kadar korkuyorum ki.....
insanlar değişmez, hep aynı riyakarlık.

Güven, beyler bayanlar, güven; insanlar ekmek aldığı bakkala bile güvenmek ister, ki hayatına girecek olanlar bazen baştan kaybederler.

Bu entryi elex'in hayatından 2 dakika çaldık olarak hatırlayın ben kaçar.
En yalnız zamanlarımda kulağıma bir takım sesler geliyor, gözlerim kararıyor, halisülasyon görüyorum. etrafımdaki insanlar sana cin musallat olmuş diyorlar.
güncel Önemli Başlıklar