bugün

Hayatımda hiç bu kadar korkmamıştım. Ölümle burun buruna geldiğin anda korkmaya başlıyorsun. Bunu öylesine söylemiyorum. En zor şartlarda çalışmaya uğraşıyoruz. Ama. Fakat. Lakin. Korkuyorum.
Bazi seyler birden aklima dusup busbutun moralimi bozuyor, mideme yumruk girmis gibi sancilar beliriyor.uykumu kaciyor, canim sikiliyor.kufretmek istiyorum hic acimadan,olmayan erkekliginize.
itirafları kelimesini her seferinde iltifatları diye okuyorum.
bugün tayyip başgan avrupa'ya gider yaptı, aklım çıktı resmen.
şu durumda bu açıklamalar ile birlikte vizesiz seyahat yalan oldu.
çok üzüldüm, başım ağrıdı 2 tane ağrı kesici yuttum.
oysa 2 gün önce kendimi prag'da çek kızları ile eğlenirken hayal ediyordum.
amına koyayım böyle düzenin.
Hatırlıyorsunuz değil mi küçükken düğünlere gittiğimizde masalara yaş pasta ve meyve suyu dağıtırlardı.hani garson acaba bizim masayı unutacak mı diye ödümüz kopardı.hani meyve suyumuz hemen bitmesin diye yudum yudum içerdik.hani kişi başı bir dilim bile düşmezdi de pastanın tadı damağımızda kalırdı.sıradaki düğünleri iple çekerdik.

Hah işte ben o tadı hiçbir pasta ve meyve suyunda bulamıyorum artık.lütfen biri evlensin.o pasta ve meyve suyunun aynısından versin.düğününe gelip tam altın takıcam.söz.
Başka insanların samimiyetsizliği, benim canımı sıkıyor sözlük. Sanki tertemiz tutmaya çalıştığım alanıma, aurama böcek sokuyorlar gibi hissediyorum. Bunun çaresini sorduğumda önemseme boşver deseler de önemsiyorum.
Yine yorgunluktan uyuyamadığım bir gece.hayatta cumartesi erken uyanmak kadar kötü ne var bilmiyorum.
Kelimeleri beynimde toparlayamiyorum. Konuşmak istiyorum, içimdekileri, sevinçlerimi, korkularımı insanlara anlatmak istiyorum, anlatamıyorum. Belkide kimseye odaklanamiyorum tam anlamıyla. Yeni insanlar tanımak istiyorum, yeni bir hayat geçmişten uzak. Fakat sevgimi hak edecek mertebeye gelecek insan bulamıyorum. Bir boşluğun içinde dönüp duruyorum. Yol sarf ettiğimi zannediyorum fakat vardığım nokta başladığım noktada duruyor. Böyle yasayamiyorum fakat birsey de yapamıyorum. Sonuç olarak cok yalnızım be. Harbi yalnızım. Çok pis yalnızım.
Nasıl davranırsam davranayım,bir yerden sonra , saygı duymaktan aciz insanlar.
Düz adam sami ben kadar düz değildir heralde.
Kendimi soyutlamayi düşünüyorum tamamen. Akıllı telefonu 3310 a cevirmeye basliyorum yavaştan. Tek kalan clash of clans olacak canim sıkıldıkça savaşır rahatlarım. Sosyal medyanın anasini satayım. Keşke iş arıyor olmasam hiç kullanmazdım. Belki de kendime eski tip bir nokia ile bir de aileme ait bir hat alırım. Bu sacma salak seyler yokken hersey daha kolaydı.
Kötü bir rüyadan uyandım.ne olduğunu bilmediğim.sizin de olmuştur mutlaka.korka korka uyanmışsınızdır.gözleriniz dolu bir vaziyette.ne gördüğünü hatırlamıyorsun ama içini delip geçen bir rüya.

Neyse konu bu değil.düşündüm de sen henüz korktuğumda benim elimi tutmadın.dolu dolu gözlerime bakıp ağlama demedin.yanımda olduğunu hissettirmedin.gördün değil mi daha yapman gereken bir sürü şey var.şimdi gitme.
patronuma bayramda gidicem dedim ama iş günümden mazeret izni alarak Letonya Rigaya gidiyorum...

Bayramda Barselona ya verdiğim parayala kazıklandım....

ama yurtdışına gitmek için aç bile kalırım.. Öylesine özentiyim veee Arnavutluk yerine letonyayı tercih ettim çünkü bence Arnavutluk Türkiyeye pek bir benziyordur.

itirafım bu laaan ooooh...itirafım bile güzel..
kendimi kontrol edemiyorum. neden böyle olduğu konusunda bi fikrim yok ama bazen çok iyi hissediyorum, içim kıpır kıpır oluyor. durup kendi kendime "mutluyum ben be!" diyebiliyorum. her şeyi herkesi sevebiliyorum o zaman. hayatın tadını sonuna kadar alıyorum. dünyanın en anlayışlı. en sevecen, en neşeli ve neşe saçan insanı ben oluyorum. sanki böyle hiç ummadığın bir anda lotoyu tutturmuşum gibi.

ama sonra bazen bir şey oluyor ya da olmaya da biliyor, ben kendimi uçurumdan lav dolu bir kuyuya düşüyormuş gibi hissediyorum. nedensiz. sürekli hızlanarak.. her şey bitmiş ben ölecekmişim aynı anda da psikopatın biri tüm sevdiklerime işkence yapıyormuş, tüm bunların sebebi benmişim, engel de olamıyormuşum gibi. o hissiyatı ancak bu karşılar.

sonra yine bi şey oluyor ben o kuyudan yukarı yükseliyorum, yine hızlanarak. sonra yine düşüyorum. bu sürekli böyle devam ediyor. engel olamıyorum. savruluyorum kendi içimde ama durduramıyorum. bu hep böyleydi. ama artık yıpratıyor. herkes hayatını, duygularını hareketlendirmeye çalışıyor ya, ben birazcık olsun sabit bir çizgide ilerleyebilmek için çok şeyimi verirdim.
şu anlamsız, saçmasapan ve yorgun hayatımda dinlediğimde yaşadığımı hissettiren şarkıları, okuduğum kitaplarda beni vuran cümleleri, birhan keskin şiirlerinde kendimi vurduğum dizeleri anlatabileceğim, anlatmadan anlayabilecek "o" kişinin varlığı, sanki geri kalan bütün hayati mevzuların çaresi olacak sanıyorum.
Artık umursamaz olmuşum sözlük. Eskiden daha çok takardım,daha umursamazim evet. Bırakıyorum aman ne olucaksa o olur diyorum. Uğraşmıyorum bile. Eskiden olsa şartları zorlardım,şimdi ise umursamıyorum.
iyi geceler, eğer öyle bir şey mümkünse...
okuduğum kitaplarda sevdiğim, içime işleyen cümleleri ya da hikayeleri unutmaktan nefret ediyorum. aklımda tutamıyorum, bi yere yazmayı sevmiyorum-sanki özlü söz defteri tutuyomuşum gibi geliyor- altını çizip elime aldığımda okuyorum ama yanımda değilken hatırlayamadığımda sanki kitabın hakkını teslim edememişim, o çarpıldığım kelimeleri okuduğumda yaşadığım ana ihanet ediyormuşum gibi hissediyorum.

ömür; okumak istediğin herşeyi okuyabilmek için bile kısayken, tekrar tekrar okumak lüks.
Yine havaalanına yolundayım ve yine uçuş var.
Survivor'da gönüllüler takımının kazanmış olduğu iletişim ödülünü izlerken ağladım çünkü ödül ailelerden gelen videolardı ve çok duygusaldı.
bu sözlükten de sıkılmaya başladım, geldiğim sözlüğe dönesim var.
itiraf ediyorum korkuyorum. güvenimin tekrar boşa çıkmasından korkuyorum.
SlenderMan spiderman'ın düşmanı chameleon'u gebertecek.
başıma ne geliyorsa ikizler burcu olduğum ve çok konuştuğum için geliyor. biliyorum ama engelleyemiyorum.
sanirim omur boyu bunun çilesini çekeceğim...
baba bahsettiğim özel okula başvuru yaptım. çağırırlarsa gideceğim haberin olsun.