bugün

itiraf ediyorum ben yalan söylüyorum.
--spoiler--
sahurda 2 lt su içtim, nasıl yatıcam lan şimdi.
--spoiler--
fare görünce melodik bir şekilde çığlık attığım için kendimle gurur duyuyorum. öküz gibi de bağırabilirdim yani. ışınlanma hızına da ulaştım ayrıca isviçreli bilim adamları halt etmiş.
fala hiç inanmam ama yıllar önce deli bi kadına eğlencesine baktırdığım kahve falı kabusum oldu. bana 26 yaşında öleceksin demişti, biliyorum çok saçma ama seneye ölmekten korkuyorum içten içe.
ana, bacı, hısım akraba dışındaki tüm kadınları seks objesi olarak gördüğüm için utanıyorum, kendime lanet ediyorum. bir kişi daha eklendi o listeye, artık ana, bacı, hısım akraba ve o 'nun dışındaki tüm kadınlar seks objesidir.
(bkz: aşık olmak)
öte, beri, ileri, geri, yarın, dün hepsi karışık, içimdeki deliler hazır kıta bekler dururken,benimlelerken hepsini umursamamak istiyorum.
enkaz seyretmesi bi yerlerden tanıdık ama sanırım hala alışığı değilimki ben. sevmiyorum...
artık uykular bile masum değil. korkmuyorum bir abajurun verdiği cesaretle uyumak saçma geliyor medet de ummuyorum karanlıkta ondan. o, sadece kendi etrafını aydınlatıyor. gözlerimi kaparken, boşluğuna bırakırken, uyumak istiyorum, uykuya teslim olmak. kollarına bırakmak kendimi ve hiç uyanmadan uyumak...
geçti hepsi bi kabustan ibaretti demeden birileri, uyanmak istemiyorum.sakın bunun için ilişmeyin bana. en güzel hatırımda kalan yerinde uyandırılmak, ordan devam etmek istiyorum.geçen zaman kayıplarının sakıncasıda bana. sanki hiç olmamışlar,yokmuşlar, yaşanmamışlar gibi uyanmak...rüzgarın yanağımı okşamasını istiyorum ve en güzel hatırladığım yerinden günaydın demek...
i was feeling god'S pain...
(bkz: when the walls go down)
2.5 yıldır peşinden koştuğum kız tarafından yine reddedildim sözlük. artık saldım kendimi. demek ki fazla götünü kaldırmışız kızın sözlük.

boşuna benimle uğraşma doktor
facebook'ta hiç susmayan ben twitter'da hiç bişey paylaşmıyorum.
Aklıma bi'şey gelmiyor.
Ha çok mu önemliydi bu derseniz ne bileyim işte söyleyesim geldi.
Oruç başıma, elime, dilime vurdu sanırım.
Sonumun ece kscg gibi olmasından korkuyorum.
görsel
msn de facebook da aptal ifadeler kullanan ve türkçe'yi doğru kullanmayan arkadaşlarımı uzun süre engelliyorum, sinirim geçene kadar.*
bazen canımdan çok sevdiğim arkadaşlarıma vermek istiyorum.
moralim ne zaman bozulsa, şeker portakalını okuyorum. ağlıyorum. çok iyi geliyor.
itiraf ediyorum hiçkimseyi sevmiyorum herkes çıkarcı herkes iğrenç geliyor bana. sanırım asosyal piskopatın önde gideniyim.
canım çok sıkılıyor sözlük. hiç kimsenin samimiyetine, güler yüzüne inanasım da gelmiyor.
şimdi eski sevgili diye bir şey var. eski işte. ama yine de göz yumamıyorsun yaptığı mallıklara. msn'de şu anda. fanatik bir fenerbahçeli. iletisine yazdığı şeyse şu : "9. hafta yapsana bize bi kıyak, cincona koysana sen de niang."
ben galatasaraylıyım. şu anda hafif hafif avuçlarımın kaşındığını hissediyorum. mal.
-iş yerinde oturmuş uyuklarken bir anda sandalyeden düştüm ve yanımda bulunanlara rezil olmamak için ayağım çok ağrıyor diye bir yalan uydurdum ve şu anda rol icabı topallıyorum. bu yüzden kendimi ezik gibi hissediyorum.
-bilgisayarımın ekranındaki yazıdan ibaret olan duvar kağıdını herkes benim yazdığım bir mektup sanıyor fakat o sadece apple lisans sözleşmesinde ibaret bir yazı. *
her türlü hayvandan * korktugu için dalda geçtiğim bir arkadaşım var. geçen gün 1 aydır süs balıkların suyunu değiştiremediğini söyledi. ben de 'amaan korktugun şeye bak' diyerek aldım elime süzgeci. tam balıkları çıkardım ki akvaryumdan biri fırladı yere düştü.çırpındı yavrucak. tabi biz bağırarak kaçıştık* yerden aldım balıgı suya attım. şükür ki ölmedi.
bir daha yapmadıgım bişey için kolaydır zordır demicem.
balıkların suyunu değiştirmek stresli bişeymiş sonradan anladım. *
az önce kızın biriyle konuşurken fikri kastederek ama yazmayarak "babanın aklına soksam mı acaba ?" dedim. korkuyorum sözlük. kızdan yarım saattir ses çıkmıyor. işi vardır belki diye avutuyorum kendimi. şimdi tutupta fikri soksam mı demek istemiştim desem eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmuş olabilirim. kızın aklının ucundan geçmemiştir belki de yanlış birşey kastettiğim. ki kastetmedim de. ne yapsam bilemedim sözlük. mağdurum yeminle. neyse bekleyip göreceğiz. seni an be an haberdar ederim.
kapris yapip milleti delirtmek cok hosuma gidiyor.

not: belki ozur dilemem gerekiyordur. ama ben once ejderhami istiyorum.

edit: imla. ozel turkce dersi almak istiyorum.
kilo fazlalığımdan dolayı özgüven eksikliği yaşıyorum.
sözlük bu sıcaklarda grip olmayı nasıl başardım bilmiyorum ama şu an bir yandan sıcaktan kavrulurken diğer yandan paket paket kağıt mendil bitiriyorum.
boğaz ve baş ağrısı da ekstrası.
allah düşmanıma bile bu sıcaklarda hastalık vermesin çok zormuş sözlük.
"düşünme, hisset" gibi bir mottoya sahibim ve çok mutluyum. "keşke yapsaydım" dediğim hiçbirşey yok hayatımda.
Müslümanım ama açık giyinmek, alkol, zina vs vs yasak olan bütün her şeyi yapıyorum ama namaz kılmıyorum, oruç tutmuyorum, hacca gitmedim, zekat vermiyorum. bildiğin hayatımı yaşıyorum ama allahtan da korkuyorum. ne yardan ne serden yani. bir de ramazan diye yapıcağımdan da geri kalmıyorum. çatır çatır yanıcam sözlük.
itiraf ediyorum, içim bi garip olsa da mutlu görünmeye çalışıyorum..
sanırım başarıcam..
güncel Önemli Başlıklar