bugün

Evet o entryni okudum. Paslada ilgisi yok bi insanın birden fazla sahibi olur mu? Neyse.
Geçtiğimiz günlerde iki kez psikiyatra gittim çok seviyorum doktorumu. Xanax selectra tranko buskas yazdı dozlarını arttırdı. Zaten bir şeye enerjim olmuyor. Aşk hayatım desen yok. iş okul yok. Adam açık açık söyledi 1 yıldan önce düzelemessin diye. Sanal alemde takılıyorum en azından önceden cıvıl cıvıldım şimdi ordada odun gibi kimseyle konuşmadan oyun oynayıp kapatıyorum laptopu. Arayan insanların telefonlarını açmıyorum. Kişisel algılıyolar ama değil. Canım telefonla konuşmak istemiyor. Ailem dahil. 2 haftada ilaçlar sadece iç sesimi susturdu aslında bu bile iyi bir şey. Yatıp uyuyorum sürekli. Uyku düzenim düzenli değil keşke olsa.
mutsuzluktan içim çürüdü.
Biri bana biraz güven versin.
içimdeki nefreti anlatabilecek bir kelime yok.

Bazen aklıma geldiğinde, nefretten boğulacakmışım gibi geliyor. Nefretten nefes alamıyorum.
uzun zaman geçmeden güzel bir intihar planlıyorum nedense.
bugün trabzon tanjant mevkiinde altmışlı yaşlarda engelli bir birey karşıdan karşıya geçmek için bekliyor, trafik ise hıza akıyordu, sağ şeritten oldukça yavaş şekilde ilerlerken bu durumla karşılaştım, o an aklımda beliren fikir neticesinde, arabayı çapraz şekilde yolun ortasına sabitleyerek durdum, teyzemin karşıdan karşıya güvenle geçebilmesi adına trafiği kilitledim, korna sesleri kulağıma gelse de umursamadım, neticesinde güvenle karşıdan karşıya geçti ve teşekkür mahiyetinde tebessüm ile bana el salladı, mutlu hissettim.

yalnız farkettim ki empati yoksunu canlının adı sahiden insan değilde bir başka şey.

kötü konuşacağım ve gerek yok biliyorum.
Acil durum şarkım var.

Acil durumdan kasıt; diyelim ki hiç bir şey yapmak istemediğim, kimseyle iletişim kurmak istemediğim bir günümdeyim, fakat zorunlu olarak dışarı çıkmam ve insanlarla yüz göz olmam gerekiyor.. böyle durumlarda evden çıkmadan önce ve sonra kulaklığı takıp acil durum şarkımı dinliyorum.. Mesela şu sıralar "unstoppable". Acayip enerji ve mutluluk veriyor, o havaya girmemi sağlıyor. Garip gelebilir, bende işe yarıyor.
Yarın yapacaklarım aklıma geldi.bugünden yoruldum.
kafamda deli sorular.
Hoşlandığım insanla arkadaş olacak kadar cesareti bile göstermiyorum !
Tanıdığım insan sayısı arttıkça daha az özgür hissediyorum kendimi.
ders çalışma girişimimi amaaan bu saatten sonra çalışsam ne değişecek diyerek sabote ettim. peki ben nasıl büyük adam olucam? çok acıklı.
Şöyle adamakıllı bi aşık olanım olmadı.
bazı hemcinslerimi böyle evire çevire dövesim, saçlarını başlarını yolasım var. evet. mesela yan odadakiler. görmeye tahammülüm yok artık şunları yaa. küfür ederdim de saygın kişiliğime yakışmaz, öhöm. olmasalar dünya çok bir şey kaybetmez bence. pislikler. hıh.
telefonsuz bir günüm.

bugün sabahtan akşama kadar telefonsuz bir gün geçirdim. telefonum bozulduğu geçenlerde ve zamanım olmadığı için yaptırmaya fırsat bulamadım. sabah telefona ihtiyaç duymadan alarmsız 7:10 da kalktım, hazırlanıp okula gittim telefondan sürekli saate bakmadan ders dinledim. aralarda boş kaldığım zaman telefonla uğraşmak yerine kitap okudum. telefonu nereye koydum, sessizde mi acaba derste çalmasın korkularım olmadı. rahattım.

son olarak sözlüğe tek bilgisayardan girdim.

esen kalın.
uzun bir süre tek eşli kalabileceğimize inanmıyorum. zırva geliyor biraz.
aklım zenginleştikçe ruhum göçüyor.
Silik yiyeceğim diye entry girme olayını amma abartmışım.
Son günlerde yaşadıklarım bana tek bir şey öğretti; insan bir anda delirir.
Doğmamış çocuğa don biçtik yine.
az önce babam yanıma geldi, sırt kaşıma şeysini bulamadım bi sırtımı kaşıyıver dedi. tamam dedim. başladım kaşımaya. yukarı- aşağı yok orası değil falan filan derken beni de kaşıntı tuttu aq. sonra o benim sırtımı kaşıdı. şimdi nedense gülesim geldi.
Ölüm kötü ama ölümün genç olanı daha acı ve kötü geliyor hep. Allah sıralı ve bayırlı ölüm versin. Evet.
Bugün benim doğum günüm.
beyaz show.
Kendimi çok yalnız ve sevilmeyen biri gibi hissediyorum.