bugün

Yakında kadıköyde eve çıkacağım. Kiralar uçuyor, emlakçıya para yedirmek istemiyorum. Şimdi yarın ki elektro manyetik teori finalime kasıyorum. Umarım güzel bir hayatım olur.
zayıf değilim ama şişman da değilim.balıkesirliyim ben bence.
iyi değilim, başımı yastığa koyduğumda fark ediyorum.
19 yaşında birinin varoluş sancıları beni rahatsız ediyor sözlük bunun sebebi de sanırım ben 19 yaşında değil daha gecikmeli olarak o sancıları çekmeye başlamıştım ve birinin bilincini daha erken kazanıyor olma ihtimali beni sinirlendiriyor. ve güney Afrika da damadı olan teyze, seni o kadar seviyorum ki.
sarı gelinin nenesi, ormancının devirdiği dama masası, hastane önündeki incir ağacı gibiyim.
insannn falan değilim ben adam değilim adam.
Anne beni avutsana birazcık. Ağlama oğlum de geçer de. Anne saatlerdir ağlıyorum. Annem canım. Anne halim harap..
iyi yemek yaparim ama yemek yemem.sevdiklerimin uzulmesine dayanamam geceleri uyuyamam bir sozle bile mutlu olabilirim uzulursem de kimseye soylemem.
Papağan satın almak istiyorum ama çok pahalı.
dikkat! bu girdi küfür içermektedir.

anasını sikeyim! anasını sikeyim! anasını sikeyim sözlük! amına koyayım bu yaşıma geldim hala zorla misafirliğe götürülüyorum. istemiyorum ulan işte istemiyorum! 60 yaşındaki okuma yazma bilmeyen bunak karının bana ''hangi bölümü okuyorsun?'' , ''bitirince ne iş yapacaksın?'' ''ne kadar maaş alacaksın?'' diye sormasını istemiyorum! ulan uzun bir uğraşla bilal'e anlatır gibi anlatıyorum , sonra dalağını siktiğimin buruşuk muşamba tipli moruğu bölümüme burun kıvırıyor. ulan babasının düşmanlarını siktiğimin karısı , ölmeyi unutmuşsun ulan! sen ne yapacaksın benim ne kadar maaş alacağımı?

off ulan!
Arkadaşım çıkmasını istemediğim bi kızla çıkmaya başlamıştı kızı fake bi hesapla ayartıp çocuktan ayrılmasını sağlamıştım ama çocuğun bundan hala haberi yok..
Su an düşündüm de Hayatımda büyük yeri olan insanların baş harfi hep 'E' olmuş.
Dışarıda kar var, kulağımda core of Nature çalıyor.

Ve şu an "acaba sigarayı yanlış zamanda mı bıraktım ?" diye düşünüyorum.
öğrendiğim çoğu şeyden pişman oldum. okuduklarımı unutmaya çalışıyorum. yaşadıklarımı da. inandıklarımı da. kendimi aramaya başladım. hep başkalarıyla karşılaştım.
yalnız ölmekten çok korkuyorum.
Buradan da sıkılmaya başladım. Hiç eğlenceli değil.
hiç kimseden nefret etmediğim kadar abimden nefret ediyorum. böyle zoraki bir abi kardeş ilişkisi olamaz. hiçbir kan bağımız olmasa yemin ederim ikimiz de birbirimize silah dayarız. artık evlenip gitsen de kurtulsam. şu aile bir huzura erse.
belkide en kötüsü sarhoş olduğumda kimi arayacağımı bilememekti.
Mardinli olduğum için üniversitedeki hocam beni ve bir bayan arkadaşı reyhani oynamamız için müzik müsameresine aldı. Bayan arkadaşı tanımıyorum bile.

'Katılmasam olur mu hocam' diyemeden diyemeden de gitti..

görsel

Resimdeki gibi böyle.
Bu kadar ketum olunmaz ki,ben itiraflarimi itiraf edemiyorum.
çekeceğim aşk acım bile yok!
Su an 4 yasindaki bi bebek beni operek bana minik misir cipslerinden yediriyor.
Dun gece evin ışıkları kapalı, sadece sokaktan gelen ışığın etkisiyle oluşan Loş ortamda yürürken aynaya yansıyan suratimdan acayip korktum.
her yere, dünyanın bütün duvarlarına vişne süt bımbık yazmak ve uyumak istiyorum. usul usul.
Bilgi içerikli entrylere eksi basıyorum, puhaha.