bugün

Hayat fırsat maliyetinden ibaret.her saniye seçimler yapıp geride birakiyorsun vazgeçtiklerini. Geçmişte hissettiğim gibi olur sanıyorsun da benzer olaylar aynı etkilemiyor insanı.yaş aldıkça insan daha bi içine çekiliyor.Gecmiste anlamadığım, sacma bulduğum şeyleri yaparken,onlara hak verirken buluyorum kendimi.hayatın tahtına ozlem oturuyor;her ne yapsan illaki birşeyleri ozlerken buluyorsun kendini.teselli mekanizması beyinde belki en fazla oksijen tüketen bölge olmaya başlıyor. Ben hem ömrümü fethedenle hemde ailemle yaşamak istiyorum.canlari sağolsun iyi olsunlar da o da yeter diyorum. Ama çok özlüyorum be sozluk...
o gemiler bende yakılı...
görsel
kendimi boş hissediyorum suan konustugum kisiyi seviyorum ama aşık degilim iyi birisi yakışıklı falan onu üzmek istemiyorum, ama hissetmiyorum. o, gittiginden beri duygularim köreldi sanki artık onun gidisinin acısını bile bulanık bulanık hissediyorum. ama unutamiyorum dün yine stalkladım yine anılar aklıma doldu aylar sonra ilk kez içim yandı kaybeden taraf olmak zor be.
bazı entryleri okuyunca bu kadarıda olurmu diye şaşırmaktan kendimi alamıyorum.hayır tanıdığım aklı başında kişilerde var.onlara bu entryi okurlarsa tavsiyem
klavye canavarı olmayın
insan yazdıklarından
söylediklerinden
söylemesi gerekirken söylemediklerinden
söylememesi gerekirken söylediklerinden sorumludur
yapmayın
sizi severim
beni hayal kırıklığına uğratmayın
gönlümde size ayırdığım sarayda kalın
bu garibi üzmeyin.
Senden önce sevmeye üşendim ben, sevince terkedilmeye, terkedilince ağlamaya, ağlarken gözümün yaşını silmeye üşendim. Ve çoğu zaman başımı kaldırmadan yürüdüm. Gözlerin...benim sonum.
Lanet adam, bıraktın gittin ayazın ortasında. Uykularım kaçtı.. Günah be.
Ogleleyin annemin misafirleri gelicek. evden yok olmam lazim ama benim gidecek hic bi yerim yok.
Çok afedersiniz cinsel organımdan kan geldi diye doktora gittim efem. Şöyle çubukla bir sağ sol yaptı doktor hanım benim uzvumu ve dedi mr çekicez. Iyi çekelim amk zaten artık başın ağrısa mr çükün kopsa mr. Girdik alete, gır gır gır kafam sikildi çıktım sonuçları bekliyorum. Geldi sonuçlar aldı abla eline inceliyor. Hmmm hmmmm allah allah falan diyor. Once iplemedim ama arkadaşlarını arıyor fısır fısır sonra aldı eline kalınca bir kitap kurcalıyor. Kalın kitap bakan doktor gördünmü korkucan aga. Bende başladım korkmaya tabi. Önce ya çüküm mü düşecek diye korktum sonra baktım hmmmlar artıyor ölecek miyim diye korkmaya başladım. Dedi tekrar mr girmeniz gerekiyor ilaçlı milaçlı bişeyler dedi. Ananski bu sefer ölüyorum galiba dedim. Yahu dedim doktor apla(merhaba doktor hanımdan yusuf yusuf yüzünden apla kademesine kadar geldik yani),dedim ölecek miyim ya neden böyle bişey yapıyoruz gene. Baktı yüzüme ve bi kahkaha patlattı hastane inledi.
Ya dedi normal insanlarda bobrekler şu şekil \/ sende ise \\ bu şekil yani aynı tarafa bakıyor. Ben tabi anlamadım eeee dedim. Ee si yok ilk defa gördüm bunu arkadaşlara sordum onlarda görmemiş o yüzden millete göstermek için yeniden çekicez mr.

Hay dedim senin taallukatını sikeyim doktor kere, baştan söylesene kahpe!

Tabi demedim böyle, ahaha dedim ilginç adamım ama organlarım da ilginçmiş çekelim tabi dedim. Hiç gülmedi hıı tamam dedi çektik yeniden, gidebilirsin dedi sonra. Amk bende bakim mi lan bile diyemedim.

Ağzına sıçtımın karısı aklımı aldın.

Neyse itiraf: böbreklerim aynı yöne bakıyo benim. Uzaylılar kaçırsa yanlış bilecek tüm insanlığı amk...

Edit: ya normal insanda zaten aynı yöne bakar böbrek benimkiler biri öne biri arkaya bakıyor, yanlış yazmışım amk. Mallığım tescilli olsun diye duzeltmeyecem. Saygılar
2 aydır evde giderek fazlalaşan bir ufak sinek problemi var. özellikle mutfakta her baktığınız yerde yüzlerce ve giderek artıyorlar. kapıyı açıp evi buz ettim gene azalmadı pezevenkler. süpürgeyle çekiyorum uğraştırıyor. en son deodorant ile çakmak aldım. veriyorum coşkuyu piçlere.
Ulan ben ne güzel hasta olmayan bir insandım, bu sene ne oluyo bana ya bir insan her hafta grip mi olur yaşlandıkça bünye değişik değişik tepkimeler veriyo zalım.
Bir gün buraya öyle bir düşecem ki o zaman artık bana soru sormayı kesersiniz. Ama bu baslık benim itiraflarımı kaldırır mı orasını bilemem.
ona buna güzel şeyler söylüyorum; her şey düzelecek, iyi olacak, yapacaksın vs. ama kendim için bunlara inanmıyorum.
çünkü yapamıyorum çünkü düzelen bir şey yok çünkü iyi değilim.
burada bunları neden yazdığımı bile bilmiyorum çünkü saçma.
Ya varya cok sikildim ben beklemekten. yapin ulan artik su atamalari. bu gidisle evde kafayi yiycem !!!
sen izmir'deki kar,
ankara'daki denizsin bana. yoksun... ama olsan çok güzel olursun...
Fare ve böcekten kokuyorum.
Bir saattir ne yaptığını bilemez şekilde boş boş dolanıyorum. Karşıma belalı tiplerin çıkması için eminönü süleymaniye arası tenha sokaklara girip çıktım, yürüdüm, yürüdüm, yürüdüm... kimsecikler yok. Gündüz iğne atsan yere düşmeyen bu mekanlarda her yer sarımtırak lambaların ışığıyla dolmuş. Birkaç kedi ve tek tük insandan başka kimse yok. Gündüz sesimi zor duyduğum yerlerde geceleyin en ötedeki duvarlara kadar sesimi duyurabilirim.

Neyden böylesine kaçıyorum, neyi böylesine arıyorum...

Cuma günlerinin benim için çok farklı bir anlamı vardı. Cuma günü geldi mi otobüsle uzaklara gitme zamanıydı. Herkesten gizli saklı, kimseye bir şey demeden gitme vakti. Haftalardır cuma günleri geliyor ve ben burada kalıyorum. istanbul'da hapsolmuş gibi hissediyorum kendimi. Buradan gideceğim her yer gözümde sanki bir mahkumun hapishaneler arası yer değiştirmesi gibi.

Şimdi hiçbir işim olmadığı halde atladım üsküdar vapuruna üsküdar'a geldim. Ne işim var burada Ne işim var burada?

Allahım sen yardım et...
Hic sevilmedim.
Her gece uyurken sanki bu ailemden birinin -veya benim- son uykum olacakmış gibi oluyo iki yaşındaki kardeşim yemek yerken gülümsüyo falan ya ciğerim yanıyo sanki o son yemeğiymiş gibi..
kimsenin seni anlamayacak olduğunu bilerek hayata devam etmek çok zor. Psikolojik ve biyolojik olarak sınırlısın, ama bu şekilde varlığın da anlamsız. Yapacak bir şey de yok. Ölemiyorsun da.
Beni bi sen anladın. sen de geç anladın.
şu başlıkta hepinizin paçalarından ayrı ayrı akan "hayatın sillesini yedim" tribini dürteyim.
yavşaksınız arkadaşım!
Şu an çok güzel yağmur yağıyor. Bana sigarayı hatırlatan anlardan biri. Lakin ben sigara içmiyorum. Sigaranın hüzün ve efkar ile bir ilişkisi var net.
Hayatın sillesini yemedim ama dentalin sillesini yiyorum.
nedenini anlamadığım bir şekilde ankara'ya çekiliyorum. içimden bir ses ankara'ya git diyor.
Yavsaksiniz hepiniz yavsak orospu cocugusunuz. Midem bulaniyor bu dunyadan.