bugün

Kimse düğününe, nişanına vb 'çok önemli' bir gününe gitmiyorum diye gönül koyma olayına girmesin bence. Ben kendi düğünüm olsa ona gideceğimden şüpheliyim.
Soruyorum sana eyy sözlük!!

Yaşamak mı zor, Çince mi?
uykum gelmiyor ve bu saatte şehir merkezine gidip big mac alacağım.

geviş getirip önceden yedikleri otları tekrar çiğnerken çobanın ıslığında güttüğü insanlar var, sahiden.

arabamı satıyorum diye üzülüyor, daha güzelini alacağım diye seviniyorum tıpta adı ne bunun?

son günlerde psikolojim, tam savaşın bittiği sırada, cepheye ateşkes haberi geldiğindeki ferahlık hissiyatı üzerine kurulu.
tanımadığım birine merhaba deyip sohbetin dibine vurma vaktim geldi yine.
Dün can sıkıntısına gecenin bir köründe kalkıp nohut ısladım yarın pişireyim diye bugün hastanelik oldum annem geldi sen tam bir manyaksın dedi nohutu da pişirdi oh, bu sıcakta nohut mu yenir ya?
Bi kardesim olsun onu buyuteyim annesi gibi olayim o kadar cok istedim ki olmadi olmaz artik. Ama ilerde cocugum olursa kimseye vermem heralde sevmesi icin opucekler cocugu mincikliycaklar yazik be olmaz oyle.
bir gün moderatörlerin bu başlığı kapatma kararı almalarından çok korkuyorum sözlük. sözlüğün hayat damarı gibi. lütfen ölme sözlük.
Sevgili sözlük 21 yaşına doğru yol alıyorum hayatımda bazı şeylerin iyi gittiğini görüyorum hatalarım elbette var insanların saçma sapan konuşmalarına fazla takmayacağım inş 5 seneye kadar iyi bir iş ve beni cennete götürecek eş bulabilirsem o zaman çok mutlu olacam.
insanlar o kadar boktan canlılar ki...
Şimdi ne yapmalıyım bilmiyorum, sadece korkuyorum. Şu sıralar mutluyum ve gelip mutluluğumu bozmasından çok korkuyorum.
Canımın acıması ve depresyon halinde olmam sebebiyle defalarca "inşallah mutlu olamazsın benden başkasıyla!" diye dua ettiğim doğru.

Hayattaki en büyük pişmanlığım da o duayı etmem, böyle bir şeyi bir an bile olsa istemiş olmam. Umarım öyle bir şey olmaz. Bunun ağırlığını taşıyabileceğimi sanmıyorum.

Edit: asıl itiraf etmem gereken bu değildi. Asıl itiraf etmem gereken benden başkasıyla mutlu olamadığını açık bir şekilde görmeme rağmen "benim istediğim gibi değildir o yea" diyerek vicdanımı rahatlatmaya çalışmam. Buraya yazarken bile kendimden utanıp dürüst olamadım, hesabını nasıl vericem bilmiyorum.
sözlükteki nispeten daha düzgün ve derin entry lerin girildiği tek yerdir.

görsel
Hıyar ev arkadaşım masaüstü bilgisayarımın kasasını düşürdü. Taş gibi bilgisayar açılmamaya başladı. Tabiri caizse anasını sikti bilgisayarımın... Bak ben çok zengin aile çocuğu değilim. Şimdi o bilgisayarı ne yaptıracak gücüm var ne de yeni bilgisayar alacak... Tek beklentim bir özür dilemesiydi. Onu da yapmadı. Şimdi ne kadar küfür edecek olsamda bana bilgisayarımı geri getirmediği için sükûnetimi koruyorum. Ayrıca benim bilgisayarım benim her şeyim. Buna rağmen sinirimi törpülüyorum. Şu 4 sene boyunca zerre iyiliği, yardımı dokunmadı bana. Ve zarardan başka bir boka yaradığı da yok. Yeter yani. Aman siz siz olun uzak durun böyle yavşaklar sürüsünden.
bu sabah kan ter içinde uyandım. gördüğüm rüya korkutucu değil daha çok edepsizdi. sanırım ben azdım sözlük.
Ağız dolusu sayıp sovesim var. Insan merhametini nasıl kaybediyor anlamaya başladım.
Bu Sözlükte hala ne işim var bilmiyorum.

Okumuyorum, zaten okunacak entry bulmak imkansıza yakın. Herkes ifşa olup ilgi çekme derdine düşmüş.

Yazmıyorum, çünkü yazamıyorum. Çöpten başka bir şey değil entrylerim. Ya ona buna laf Çakmışım ya da günlük gibi kullanmışım burayı. Yazarlık Yeteneğim yok.

Beni buraya bağlayan bir yazar da yok. Gitsem sevinecek olanlar var.

E niye s.ktir olup gidemiyorum? kendime neyin ispatını yapıyorum hala?
Sözlük beni sadece mutsuz etti.
neden gitmiyorum?

Bilmiyorum. Cevabım yok.
Öyle işte.
Aklımda fikrimde ruhumda hep sen varsın Alaz.

Hani insan cehennemde ne ölür ne yaşar ya inan o moddayım.

Herşey güzel hayatımda sen yoksun sanki hiçbirşey yok, hiçbirşey güzel değil sanki.
bu sabah yine bütün ırkçı damarlarım kabarmış. ama bunun suçlusu hep yılmaz abi, dün akşam sekiz gibi geldi sonra başladı ülkücü propagandasını yapmaya. gece bire kadar onu öyle dinleyince böyle oldum herhalde.
Sevmekten korktuğum yerdeyim.

Ben kısaca n. o.

Yalan değil gerçekten korkuyorum.

Özlemekten, özlenmekten.

Aşkın acısından korkuyorum.

O yüzden senden kaçıyorum.

Edit: imla.
4. sınıftayken servisle gidip geliyordum.Okulum iyiydi,öğretmenim süperdi ama ben çalışmıyordum sınavlardan düşük alıyordum öğretmenimiz gidin velinize imzalatın deyince de iyi alan birinin sınav kağıdının fotokopisini çekip evde yeniden sınav yazıyordum kendime.Zaten o zamanlar klasikti soruları kendimiz yazıyorduk 40 olan notumu 80 yapıyordum.Şükran hocam eğer bu yazıyı okuyorsanız özür dilemek istiyorum.
itiraf ediyorum her saat başı farklı bir yazarın nickaltına girip yazılanları okuyorum, o kişi hakkında az çok bilgi sahibi oluyorum.
Sözlükteki en büyük zevklerimden biri bu.
bazen şu evden kurtulmak için biran evvel evlenmek istiyorum. kendi hayatım, düzenim, sakin günlerim olsun diye..
yarın tahlil sonuçlarım çıkacak. aklımda tek soru var,eğer kötüyse anneme nasıl söyleyeceğim?

sözlükte doktor olan ya da son sınıf öğrencisi varsa bir şey danışmak istiyorum. mesaj atarlarsa çok makbule geçer.
fakirim.
itiraf ediyorum; Bugün bordoya ihanet edip siyah oje sürdüm.