bugün

çok mutluyum uleeyynn.
çok mutluyum sözlük herkes bu gece benden.dolsun bardaklar!
annemi çok özledim. telefonla konuşmak yetmiyor.
bakma öyle ağlamıyorum sözlük! gözüme bir şey kaçtı.
anamın amını tersten gördüm. ama üstünden yaklaşık 6700 gün geçti. travmayı atlattım anlayacağın.
"hep tanıdığım gibi kal." demiştim. ya ben tanıyamamışım ya da o değişmiş.
zall'ın yazım hatalarını prostesto etmek ıstıyorum ve yazımı yalnuş yaziyrem.
nazo reklamında adam ''var mı nazo gibisi? '' deyince bende onunla beraber yokk diyorum.
zall'ın günümüz çağdaş moderatör konseptine uygun bir moderatör olarak ismim kulislerde konuşuluyor sözlük.
hani sen çok önem verirsin,onun için bişeylerden vazgeçersin, fedakarlıklarda bulunursun da, o hiç umursamaz, sonra da bir lafıyla bütün herşeyi yıkıp geçer ya, işte onu ben bugün yaşadım sözlük. allah düşman başına vermesin derler ya, versin. çok kötü oluyor çünkü insan. çok etkili, çok.
yaşlanıyoruz be sözlük.
inatla kabul etmezken artık ediyorum ki insomnia'yım
itiraf ediyorum sözlük, şu an seri artı oy veren melek peşimde diye arka arkaya entry giresim var.*
sevdim seni melekim.
küçücük şeylerle mutlu oluyorum, bu huyumu da seviyorum sözlük, bu da ikinci itiraf.
feysbukumu kapattım ve girmemek için kendimi zor tutuyorum, hayatımda boşluk hissediyorum. sigara denemeleri gibi olmaması dileğiyle diyorum ve bırakıyorum.. bide sahilde uzun yürüyüşlerden hoşlanırım.
birileri bana soru sormadan kuracağım cümlelere 'çünkü' ile başlamak istiyorum. çünkü anlaşılmak isteği kaplıyor sürekli içimi. çünkü yoruldum artık. çünkü elimden düşürüp kırıyorum kimin gölgesini avuçlarımda tutsam. çünkü ne varsa vazgeçtiğim kanatıyor parmak uçlarımı. çünkü ben kimi sevsem hep aynı şey oluyor. çünkü "arabesk kalıyorum her kent soylu aşkın karşısında; bir kulunu çok sevdim diyorum, o beni hiç sevmiyor diyorum, kalbimi ona verdim artık geri vermiyor diyorum." * çünkü anlaşılamayacağımı biliyorum, isteseler de yapamayacaklarını, çünkü hep o şarkıdaki gibi hayat: "yalnızlık ömür boyu."
bugün sevgilimin ve dahası koca adayımın annesiyle tanışcam, acayip korkuyorum sözlük resmen zangır zangır titriyorum. kadını gözümde çok büyüttüm biliyorum, bu akşamı atlatıyım daha da bişey istemem.
Sabah sabah yanağında yastık izi kalmış çocuk mutlu etti beni.
yatıyorum ilham, kalkıyorum ilham... bütün gün ilham... ama hiçbir üreticilik gösteremiyorum, halbuki ilhamın gelmesini o kadar çok beklemişimdir ki. bütün bi kırk dakikayı ilham gelsinde soruların hepsini birden cevaplayıvereyim diye geçirdiğim olmuştur, geç kaldığımı bilsem bile yataktan kalkmak için ya da yumruğumu kaldırıp suratının ortasına geçirmek için ilhamı beklemişimdir.
ya şimdi buna ne demeli...
Kız arkadaşıma bir türlü kızamıyorum.Aslında kızıyorum ama devamını getiremiyorum.
Dayanamayıp pişmiş kelle gibi sırıtıyorum yüzüne aniden.
Kendimi avni'ye benzetiyorum...
sabah burhan sırıtısıyla uyandım. inanılmaz keyifliyim.bugün bir şey olsun.
güvendiğim dağlara kar yağmış gibi be sözlük. tamam dağa pek güvenmiyordum ama efkarlandım yine de. nasip.
dün last fm den bana mesaj atan insan içime oturdu resmen. garip şeyler içerisindeyim. sanki kırk yıldır tanıyorum gibi. her şeyi başa döndürmekten korkuyorum.
senden gidiyorum dedim ona... ama sanırım bu söylediğime ben bile inanmadım... şimdi nasıl gidicem, bilmiyorum... mecburum...
-sokaktayken yakışıklı erkekler beni izlediğinde çok hoşuma gidiyor sözlük. ama bunu yapan çirkin bir erkek ise içimden çok pis küfür ediyorum. yüzümü ekşitiyorum. ahlaksız falan diyorum, kızıyorum. gerçekten o an kötü bir şey yaptığını düşünüyorum.. yakışklılar baktığında ahlaksız olmuyor nedense?

- küçükken ailemizin en yakışıklı kuzenim ile evcilik oynardım.

-ergenlik dönemimde bir ara mastürbasyona feci sarmıştım. sonra hiç yapmadım.

-yaşça benden büyük orta yaşlı erkeklerden daha çok hoşlanıyorum.

-oturduğum mahallede bana aşık 18 yaşlarında bir çocuk var.

-lise yıllarımın sonlarına kadar olan dönemimde çok çirkindim, şu an ki halim ile alakası olmayan bir gudubettim.
aslında erkegim. * *
*hayatımda yaptığım en büyk hata sevgi oldu ...
kardeşimi çok özledim.