bugün

anlamlandiramadigim bir sekilde insanlarin benden beklentisini cozemiyorum.
alt metinleri okuyamiyorum.
acikcasi bazen umrumda da olmuyor.
ama cogunlukla merak ediyorum.
sigarayı bırakma kararı aldım bugün. sonra on yıl daha fazla yaşama korkusu zehir gibi acıttı yüreğimi.
Yine ağlattın kendi kendine bu kadar senaryo yazıp beni ağlatmayı nasıl başarıyorsun anne. Hep böyle olur zaten.
külfetiyle yoğrulan zamana bak da güzel desen. Az sabır biraz zaman, şarkılar var. Fatih erkoç'un bir şarkısıyla geçiyor hafta. Burada ben yokum mayısın on beşinde uğra.
Onsuz olmuyor sozluk.
ulan sözlük anlam veremiyorum.

şimdiye kadar, bir silahla adam yaralama, bir haneye tecavüz, bir suç üstlenme, iki tane kavgadan dolayı mahkemeye girdim çıktım, askerden bile düzeni bozmak ve emre itaatsizlikten 27 gün geç geldim, ama hala gerek köyümde, gerekse komşum olan esnaf eşrafında parmakla gösteriyorlar, efendi iyi dürüst çocuk filan diyorlar..

çocuk dediysek 26 yaşındayım amk.

ha ne diyordum, ulan ben bile bazen kendimden öyle iğreniyorum ki.. zina var, alkol var, kavga dövüş var, yaralama var, kısaca hırsızlık ve tecavüz dışında her yarak var, adamlar çocuklarına beni örnek gösteriyor, hatta yıllar önce istediğimiz kızı babası vermeyince, millet "asi horoz'dan iyisini mi bulacaksınız" diye tepki bile göstermişti..

hep bu şeytanın işi vesselam.

not: temmuz 26'da kavgadan, eylül 10'da silahla tehdit etmekten iki ayrı mahkemem daha var..
not2: tabii ki ben suçsuzum...
Hayırlı kandiller.
tek yanağımda* gamze var, küçükken yıllarca öbür yanağıma parmağımla bastırdım ki orada da olsun. olmadı. yolu o değilmiş.
Tüm müslüman yazar kardeslerimizin kadir gecesi mubarek olsun.
Çok sinirliyim ulan. O kadar sinirliyim ki. Bir gün şu sinirle birini gebertmekten çok korkuyorum yemin ederim. Hapis mapis yatmam 46 raporuyla yırtarım da anam babam çok üzülüyor ulan onları üzeceğime ölürüm daha iyi. Ama sinirimden asabımdan öfkemden ben bile çok korkuyorum. Benim sonum ne olacak bilmiyorum.
mezun oldum ve 10 gün geçti/ geçmedi ( bugün dahil ) ayrıldık. olaya nasıl bakacağımı şaşırdım.

+ allah bir yerden alır, bir yerden verir ; eyvallah ( kandil mod on)
+ her işte bir hayır vardır; eyvallah.
+ gecikmiş ayrılıktı, farklı ülke idi vs ; eyvallah.

itiraf kısmı;

bundan sonra da, yakın bir ülkeye gider işe başlarım. tek geldim dünyaya, tek de gidebilirim diye düşünüyorum. enstrümanlarım var, sesim güzeldir. piano dersi de planlarım arasında.

hayata dair de, sitem edemiyorum. zira alacağın olsun demek, benim yaşantıma cuk oturuyor. sesi çok çıkan biri değilim. içimde halleder, öğütürüm.

psikiyatrik problemleri henüz aşmıştım. henüz mezun olmuştum, henüz yuvama geçici de olsa dönmüştüm; 10 gün arkama yaslanıp, '' çook şükür '' diyemedim ya en çok da ona
üzülüyorum.

itiraf-2 :

uslu dururum ama çok da kindarım. zihnime attığım bir hesaplaşmayı, 40 yıl geçse de yaparım sözlük.
Daha da yalnızlaşmak en iyisi.
bugün ramazan olmasaydı bu ülkede daha az israf yaşanırdı diye düşündüm. bazı insanlar hayvan gibi yiyor. açların halinden anlamak buysa ben almayayım.
iyice merak etmeye başladım seni. neredesin nerelerdesin ne yapıyorsun bir an önce çık ortaya lütfen.
Küçükken arkadaşımın pasolarını gizlice yürütmüştüm. Ama böyle bir şeyi neden yaptım bilmiyorum. Neyse küçükken hepimiz aptal değil miydik ? Birde böyle düşünün, birde böyle düşünün...
sevdiğim birini kaybettiğimde hep aynı korku sarıyor etrafımı... annem benden önce ölmesin diye dua ediyorum. yokluğunun düşüncesi bile günlük hayatımı aksatacak şekilde dengemi bozuyor. o yüzden dua ediyorum, allah'ım annemin öldüğü gün ben de öleyim diye.
canım sıkılıyor.
şu an çok atarlanasım bağırıp çağırasım var. ama sezen aksu dinleyip sigara içiyorum. bir de gözlerim bulut oldu galiba.
Ben fake değilim diye kıçını yırtan bir kızın meşhur videosu vardı zamanında hah tam öyle bağırmak istiyorum işte şu sözlüktekilere de gerek yok.
Entellektüel insanların birbirilerine saygı cercevesi içinde bilgi aktardıgını düşündügüm sözlügün 'aranan insan' kaynadıgını gördügümde yasadıgım hayal kırıklıgı ile dolu bir gece .
Bu yaşıma kadar fenerbahçeliyken bu yaşımda galatasaraylıyım. iyi yaptın diyenler artılayıp, pis dönek diyenler eksileyebilir. Teşekkürler.
Eğer dinim böyle emretmeyip bir tercih hakkım olsaydı cesedimin yakılmasını isterdim. Ölü bir bedenin başına neler geldiğini hepimiz az çok biliyoruz. Hem toprağın altı, korkunç bir yer. Kangren bir beden, böcekler, kurtlar, karanlık ve soğuk. Sanırım ölümden korkuyorum.
içimde tam anlamıyla bir zorba var.
bir arasa bir mesaj atsa belki de bu kırgınlığım geçecek ama o bana hiçbir şey demeden arkasini dönmeyi tercih etti amk.
biraz daha zalla ilgili başlık açılırsa ascam kendimi.yeter.