bugün

Ağlıyorum sözlük sebebide öyle böyle değil. .
Beklenti ve beğeni içine girenler hep kaybedenlerdir. Girmeyin, "altın çamura düşse dahi kadir kıymeti eksilmez" diye bir özdeyiş vardır. Elbet bir kadirfürûş vardır.
hayata bakış açım arkadaki kişi gibi sözlük.

görsel
Kafamın içi çorum!
Sarılma arkadaşına ya da partnerine ihtiyacım var. Sadece istediğimde sıkı sıkı sarılayım. Hugbuddy istiyorum çok mu?
Hepinizden tiksiniyorum .
bazen o bir anda gelen
''çok ta sikimdeydi''
hissi yok mu.
ışte o hislerin dibi.
Geçen yıl 6 ay kadar beraber Olduğum kız arkadaşımla geçenlerde katşılaştım halimi hatırımı sordu ama ben adını hatırlayamayınca Öylece kaldım. Haliyle kız olayı anladı küfürü bastı ve gitti.
Evet en yakın kız arkadaşımdan hoşlanıyorum ama arkadaşlığını kaybetmekten korktuğumdan söyleyemiyorum.
bazen fırsattan istifade etmediğim için kendime kızıyorum.
her geçen gün daha fazla yalan söylüyor daha fazlasına inanıyorum. hayatımdan memnun değilim, bunu değiştirmek benim elimdeyse de bu kez kılımı kıpırdatmayacağım.
bıktım lan orospu çocukları bıktım.
Ben piç miyim amına koydumun yerinde her bok olur, her halt yenir, her sik yapılır, herkes mutludur.
Ama zemzem yaptı mı suç olur, hatalı olur, mutsuz olur orospu çocukları.
Ananızın dalağını sikeyim.
"Insan" ne kadar da doyumsuz ve açgözlü bir varlıktır arkadaş!
Ondan ki atalar boşuna dememiş "gözünü toprak doyursun!" Diye.
indila nın run run şarkısının hızlandırılmış remix ini ilk dinlediğimde hintçe bir şarkı sanmıştım. "fransızca ya da ne kadar benziyor namıssız" diye de düşünmüştüm. umarım yalnız değilimdir.

edit: teşekkürler artılayan insan. şu an çok rahatladım.*
Sairin dedigi gibi "sesini göresim geldi"...
kendine yapılan kötülüğü, kötülükleri unutmayan insanlara hep özendim. ufak bi laf, bir jest yapılan her haltı unutmama yetmemeli.
gitmeden son bir itiraf yapayım dedim. one direction'un ilk çıktığı sene, daha ergenler esir almamışken aşırı fanıydım. ilk albümü ezbere bilirim. *
Elektrikler gitcek diye korkmuyo değilim.
istanbulun göbeğinde oturuyorum. markete gittim geldim. az kalsın boğuluyodum... bu şahane alt yapı için tişikkirlir.
çok yoruldum.
kim sorarsa sorsun 'yeaaa abi uluda artı eksi oy almak onemli degil dusuncemi paylaşıyorum sonuçta. onemli olan kendini ozgurce ifade edebilmek kimse okumasa da' diyorum ancak özene bezene yazdığım entryler kimse tarafından penislenmeyince kafami yastiga gomup gecelerce ağlıyorum. bu da size en buyuk itirafimdir.
az önce biri sen nerelisin göçmenlik var mı sapsarısın dedi çok mutlu oldum oleyy.
yine yarrak gibi kaldım.
Yine demekten usandım amına koyayım.
Zaten hayatı siken 3 kelime var.
Belki, keşke, yine.
Aha bu ikisi, tüm ömrünüzü sikmeye yetiyor.
Şimdi de keşke diyorum sanırım. evet evet.
Oo pişmanlık hem de.
En sevdiğim.
Kısacası böyle hayatı sikeyim.
Cenabet doğdum ben. Kesin bilgi yayalım.
Havaya bak ya bok gibi bi de benim kollarım neden morarmış alla allaaa.
Birilerini iteklemekten ve sırtımda taşımaktan bıktım. Beklemekten ve sabretmek de öyle.