bugün

Bunu söylediğime inanmıyorum ama HAMiLEYiM.
Böyle mi geçer bu rüya.
Çok mu sevdin kederleri ?
Hangi günahın bedelisin, sen mühürlü kaderimm ?
Bu şarkıya ölüyorum be abi.
saraybosna'da geçirdiğim dört günde, tren istasyonunda tanıştığım enida adında bir kıza gönlümü kaptırdım. ama kız benden dört yaş küçüktü,

hoş, "aşkta yaşın önemi yoktur" derler ama dört yaş bana biraz fazla geldi be sözlük.

kendisiyle biraz almanca, biraz ingilizce, biraz da türkçe ile anlaştık. iki saatlik muhabbetten geriye beraber çekildiğimiz selfie ve telefon numarası kaldı.
Yaşasın Asosyalizm xd. En iyisi.
ilkokul 8. sınıfta rsim dersinin karneme 1 düşmeyip 2 düşmesi. müdür sağolsun.
Tanıdığım her insan tarafından parmakla gösterilip şizofren denmesinden ve yanıma gelince de normal konuşmalarından bıktım. insanların iki yüzlülüğü iğrenç. Rüyayla gerçeği ayırt edememek de neyin gerçek olduğunu hatta şu anda bir rüyada bunları yazdığımı düşünmek de iğrenç.
Kısacası benim için artık yaşamak iğrenç. Ölmeyi tercih ediyorum. Ama yapamıyorum.
her türlü ilişkimi sabote eden bir güven problemim var, bunu şu dakikalarda anladım. büyük ihtimalle bu değişmeyecek, beni ne kadar yalnızlaştırsa da güvenmeyi düşünmüyorum hiçbirinize, gülen yüzünüze, çıkarcı düşüncelerinize...
her geçen gün ne kadar saf olduğumun farkına varıyorum.
keşke bu acı deneyimleri yaşamadan büyüyebilsem, keşke hiç canım yanmasa. kirlenmese keşke hiç bişey.
Dinazor olaydım da bu günleri görmeyeydim.
'Dinozor' diyemeyenlerin amk. Evet.
(bkz: 00 00 da girilen itirafların samimi gelmemesi)
yarrak olsun amk.
herkesten uzaklasmak istiyorum mumkun mudur?
Her gecen gun mu insan yalniz kalir yoksa yalnizlik mi onu kendine ceker ?

Disarida denizi seyrederken okunmus iki soz, yazdiginiz iki kelime aslimda ruhunuzun birer yanaimasidir. Kahveyi yudumlarken dusundugun her dusunce diger boyutlarda dolasmaktadir. Daha gercekci olmak ise hayallerinizi aldatmaktir.

Hayallerimizi aldatmayin.
Sabahtan beri nick altim olmadigi icin iciyorum. Su zehirlenmesi yasayabilirim.
en istedigim kitaplari aliyorum mutluyum.
Bu aralar biri var sözlük. Bi tatlı bi şirin ki sorma.. kerata beni güldürüyo şımartıyo yapmasın sözlük alıştırmasın.
son sınıf kimya mühendisliği okuyorum. bu dönem iki dersi büte bıraktım bırakmaz olaydım. kaşar hoca hala açıklamadı. kurdeşen döküyorum evde. son sene psikolojisi bitirdi beni sözlük.
itiraf ediyorum hayat çok tahmin edilebilir olduğundan bazen kendime alternatif senaryolar yaratıyorum sonra aklımdan onları canlandırırken gülüyorum ağlıyorum mimik yapıyorum insanların orada olduğunu falan tamamen unutuyorum. Aynı scrubs daki jd gibi. Aynısından. Sonra rezil oluyorum.
sizi gerçekten seven insanlar öldüğü zaman yaşanan pişmanlık çok kötü. sevdiğiniz ve sizi sevenlere iyi davranın.
sigaraya yeniden başladım. Ulan facebook'ta da bıraktığımı yazmıştım herkes tebrik etmişti. Kendimden utanıyorum ama vazgeçmek yok tekrar deneyeceğim.
Çok sevimli kendisi sözlük ama bilmiyor ki benim tam bir odun ruhum var. uzak dursun da ikimiz üzülmeyelim diye bütün kötü şeyleri yaptım. ama nasıl da özlüyorum ve sarılmak istiyorum kendisine belli değil.
Sen ne kadar hep iyi bi tarafından bakarsan bak, bi süre sonra bakacak iyi bi tarafı kalmıyor ve her hareketi batıyor. Sonrada soğuyorsun..
insan sevdiğini acı bir şekilde kaybettikten sonra aşık olma yetisini de kaybedermiş. Fakat bunun sonucunda kazandığımız en güzel şeyin de her şeyi kaybedebilecek kadar sevmemiz gerektiğini anlamakmış. Yaşadığım en acı şeyden çıkardığım kısa bir özet bu.
yalnızım. çok fena hem de...