bugün

Bugün arkadaşımla konuşuyoruz. 5 vakit namazını kılmaya çalışan bir arkadaşım. Unknown abi dedi. Ben zaten bu balayı olayını anlamış değilim dedi. Ben balayına umreye gitmek istiyorum dedi.
Konuştuğum bir kız var dedi. Ona da bu fikrini söylemiş. Kız da senin gibi insanlar kaldı mı demiş.
Bende arkadaşıma demedim ama içimden dedim; nerde öyle insan benim için de? !
Din mezhep dik fark etmez. Gönüller bir olunca sen umreye gidersin, sonra Londra'ya da.
çok dikkatsizim.
dolapta olan yoğurdu görmeyip babama yoğurt aldırdım.
vizelerden nefret ediyorum fakat okulu hiç alttan derse sahip olmadan bitirmek istiyorum.
biraz önce sevgilimden ayrıldım. kötüyüm.
rahmetli eniştem çok cimri bir adamdı.
halamın kocası bayram eniştem öleli 3 yıl oldu. allah rahmet eylesin ama ne zaman onun adı geçse aklıma son günleri geliyor. rahmetli pankreas kanserine yakalanmıştı. bilmeyenler için pankreas kanseri en tehlikeli kanser çeşididir. sinsi sinsi ilerler hastalık iyice ilerlemeden anlaşılmaz. teşhis konulduğunda genellikle çok geç olur.
bayram eniştem de hastalığı teşhis edildiğinde çok geç kalınmıştı.
rahmetli iyi bir insandı ama parayı çok severdi, çok cimriydi oysa hali vakti de gayet yerindeydi. ölümünden birkaç ay önce kendisini ziyarete gitmiştik. ağrıları çok artmıştı. artık ağrı kesiciler fayda etmiyordu.ağrılarını azaltmak için morfin vuruyorlardı. hasta yatağında yatıyordu. halini görünce çok üzülmüştüm. bir ara kızı ayşe abla geldi : " baba istanbul dan gelecekler vardı arayalım da gece yola çıkmasınlar sabah gelsinler" dedi. rahmetli eniştem o halinde bile zorla konuşarak : " şimdi arama kızım saat 7 den sonra telefon indirimli o zaman ararsın" dedi... 2 ay sonrada öldü...
bir insanın o acılar içinde dahi hala parayı düşünmesini çok yadırgamıştım be sözlük.
demek ki sahiden can çıkmayınca huy çıkmıyormuş.
ulan sözlük düşünüyorumda bir hevesmiş onunla yaşadıklarımız. daha önce neden anlamadım bilmiyorum. oysa ne güzelde gülüyordu bana ama geride kaldı o günler şimdi 2 haftadır bi kızla göz göze geliyorum. Ağır abilik yapıp kendimi ele vermemeye çalışıyorum ama nafile. bu iş olacak gibi.
Çok uzun bir ilişkiyi bu akşam itibariyle bitirdim sözlük. Yalnız bırakıldım amaçsız gibiyim meğer her şey onunla güzelmiş..
Sürekli ailesinden ve köpeğinden bahseden arkadaşım. Seni cok seviyorum, iyisin, hossunda bırak artık su liseli muhabbetlerini. Azıcık büyü. Yaşa şu hayatı hiç yoksa benim kadar.
Sevgilimle çok tuhaf bir ilişkimiz var. Hiç olmaması gereken bir ilişki belki de. O kadar alakasız iki insanız yani. Aslında kafalarımız uyusuyor, gayet de iyi anlaşıyoruz ama bir geleceğimiz olamaz. Imkansız değil ama olmayacak gibi. Bazen ne isim var benim bununla bitsin diyorum. Bizi kim görse allah tamamına erdirsin, allah ayırmasın vs diye dua ediyor. Sırf o dualar sayesinde bir arada kalırsak şaşırmam. O kadar kararsızım ki amin desem mı demesem mı bilemiyorum..
Kucuk beynimle neler yapiyorum ya iflah olmicam sanirim.
Onu gördüğüm an çarpıldım sözlük. Umarım her şey güzel gelisir. Çok mutluyum suan..
beşiktaşın yenilceğini hiç düşünmemiştim.
iyi gaz vermişim kendime.
Bir gün biz de mutlu oluruz değil mi be abi. Bir gün biz de hayal ederiz, onun peşinden koşacak gücü bulabiliriz be abi, gözlerine baktığında orada kalbinde o sıcaklığı hissedeceğin kadını tutabilirsin değil mi ellerinde be abi. Hiç bitmeyecek bu günlerde geçer değil mi be abi?
Daha tanisali 3 4 saat olmus. Gelmis sevgili tribi atiyor. Kafasizlik bende. Amk yerinde kapris cekecegine siktir git evinde otur. Yapmiyorum lan sevgili. Kafa rahat oh.
Canım sıkılıyor lan valla bak.
benimkisi bir aşk itirafı ve 1.5 aylık günlüğüm şeklinde bir şey. okuyup mesaj şeklinde yorum yaparsanız sevinirm şöyle ki:

Üniversitenin ilk yılındayım. Bu mk kızı ve kendine yaptığı yakın arkadaşı zorunluluktan yanıma oturdular. meğerse daha önceki derste de oturmuş, ben de yanımda güzellik fark etmiştim ama tanışırsam yanlış anlar - anlasa ne olacaksa- diye tanışmamış yüzünü fazla inceleyemediğimden hafızamda tutamamıştım. öyle böyle onun merhabasıyla, tanıştık. 20 yıllık hayatta tecrübe vs anlıyorsun artık biri senden hoşlanıyor mu seviyor mu nedir işte. ben zaten vuruldum, biraz da kültürü filan vardı. hani birbirimizi tamamlıyorduk. tam aradığım özellikteydi. çok zeki olmasa da çalışkan tipli, düzenli, güzelliği zaten tartışılmaz, boyu orta denir tam bana uygun -benden kısa-, yani ciddi bile düşünüyordum. neyse ilk günden tanıştık işte. yemekhaneye beraber gittik, tenefüsler beraber geçirdik, arada çaktırmadan aşka bile değindik ama kevaşe hocanın derste biz fısıldaşırken kızması yüzünden ilerletemedim. neyse facebook unu buldum, ben fotoğraflara bakıyorum derken güzelce chatleştik. twitterını da aldım. ben de bir huydur, bir şeyi köküne kadar usanmadan araştırırım. kızın 2000 twitini 1500 favorisini göz ucuyla okudum. tabii ki fikirler edindim, eski sevgilisi filan fikir sahibi oldum. twitlerinde çok hayran olacağım tatmin edici şeyler bulamasam da sonuçta karşı cins ve çok güzel ayrıca da sevgilisi yok ben de aşığım tabii. hayranlıkla beraber -bilinmezliğe duyulan hayranlıkla- 2 günde bir chat yapmaya başladım. ne olduysa bayram tatilinin girmesiyle oldu, bayramdan bir geldim, hani alamanyaya gidip sevdiğini ya da askere gidip sevdiğini geride bırakır ya insan ona benzer bi bırakmanın ardından bir geldim ki billdiğin yabancılaşmış bana. sebeplerini belki hiç öğrenemiyeceğim belki biraz dine ılımlı görüşlerimden tiksindi ya da neyden bilmiyorum, hiç bilemeyeceğim sebeplerden -ki anlıyorum soğudu- benden uzaklaştı. ben yine birkaç kere daha facebooktan biraz samimi bir havada konuştum. bu arada bayadır yüz yüze görüşmüyoruz sesini bile unuttum, sonra geceleyin facete dedim ki yarın senle arkadaşına yer tutayım erken gidicem filan dedim. istemedi -anlaşıldığı üzere siklemiyor beni- ve ben siz bana yer tutun dedim - saflığım işte-. tamam dediler ama biliyorum tutmayacaklardı. her neyse sabah 8.30 da gidip 4.sınıfların ceza usul dersine girdim 2 saat. amfide güzel bir yerde kaptım o da arkadaşıyla geldi, insan bir güler yüz bekliyor, sevecenlik, vefakarlık o kadar erken uyanmışım, kendisi için bir şeyler feda edip yapmışım ama o biraz sokaktaki köpeğe acır tarza bakıp soğuk bir şekilde günaydın ıma (benim) karşılık verdi. oturdu yanıma, yanına da arkadaşı. sonra ne yapsın ergen ruhlu kızımız -ki bu hareketinden benden ne kadar iğrendiğini belirtiyor tam bir saygısızlık örneği- arkadaşıyla yer değiştirdi. iyi değiştirdin anladık da niye diğer yanına da daha dün tanıştığın erkeği oturtuyorsun.

işte yukarıda anlattığım gibi olaylar meydana geldi, ben her kötü olay sonrası artık bir daha konuşmam bu kızla diyorum ama siz de takdir edersiniz ki artık çıkar ilişkilerim dışında -ki başka bir arkadaşım daha var o erkek- onunla konuşacağımı sanmıyorum. Ben onla neler planlarken, benim ne kadar yalnız olduğumu bilmesine rağmen -belki yalnız olmamdı sorun- "kütüphaneye gidelim", "söz vermiştin" "şu zaman gidelim" demelerime rağmen hepsini reddetmesinden zaten olmayacağını anlamalıyımdım, belki şu ara facetedir ama artık ne konuşacak bir şeyim kaldı ne onunla ilgili merak ettiğim bir şey. çünkü açık biçimde beni sevmiyor ve nasıl oluyorsa bir erkeğin bir kızla yakın arkadaş durumunda olabileceğini düşünüyor. çok büyük yanılgı içerisinde ve o insanla ilgili yapacağım son tespit: Benden daha yalnız. ruhu öyle yalnız ki kendisini sadece bir kıza aşırı derecede bağımlı, bir erkeğe bağlanma konusunda da çekingen yapıyor.

Hala fotoğraflarına sevgiyle bakıyorum, güzelliğini görüyorum ama bilmiyorum yani inşallah daha güzeli çıkar da ona takılır kalırım diyorum ama o da zor be sözlük. ben en iyisi yarın birinden otlaklanabileceğim sigaramı düşüneyim çünkü benim için yanacak tek şey o olacak gibi duruyor.
yazar yazmayı çok isterde. yanlış birşey yapmaktan korkar. arv.
ezik ve utangacım.
benim morali sıffır sıffır sıffır.
iş bulamıyorum.

işsizlik bunalımına giriyorum. adam gibi iş bulamazsam kafayı yiyecem.
Bugün hayallerimin hepsini bir poşete koyup çöpe attım.
we are the nobodies wanna be somebodies..

Edit: bu bir şarkı sözü gençler. Yanlış cümle kurmuşsun diye mesaj atıyosunuz la. Şarkının adı da marilyn manson- the nobodies.
Arayıp küfretmek istediğim insanlar var ama yapmıyorum. Götüm yemediğinden değil kendime yakıştıramam.
Gaipden karanlık sesler duyuyorum.
Buraya o kadar cok sey yazmak istiyordum ama hevesin kacti.. Sozlukteki herkes cok samimiyetsiz ve kendini dusunen insanlar gibi geliyor bana artik.. Eskilerin o dostlugu dusuncesi ve paylasimciligi yok artik insanlarda.. Atip tutmanin kol gezdigi, herseyin iyicr yapmacik ve sahte oldugu bir yere donusmeye basladi.. Ne diyecegimi bilemiyorum
güncel Önemli Başlıklar