bugün

Her carsamba okulu birakicam diye uyaniyorum.
sevebileceğim birini aramakla geçiriyorum hayatımı.
Burada gammaz yokmuş rahat rahat sözlük kurallarını çiğniyom.
Yemekhanede yemek yerken arka masamda hayat dersi veriliyor, amfimde en ön sırada 73 yaşında bir babaanne var,not alıyor. Ne bileyim böyle hayal etmemiştim.
Bugün okula kitap almaya gittim ama asıl amacım dünden sonra onu görmekti merak ettim nasıl oldugunu...görmedim biraz kütüphanede zaman geçirdikten sonra dönmeye karar verdim. Düşüne düşüne yola koyuldum. Aklımdan saçmalamış olduğum geçiyordu ve ideallerimi düşünüyordum ve sanki ona yer yoktu...Tam o sırada kafamı kaldırdım tam yanımdan onun arkadaşı geçiyordu ve o mu diye ona bakıyordum daha sonra onun arkadaşının arkasından geldiğini farkettim büyük ihtimal bana baktı ve ben bu sırada arkadaşına bakıyordum. rezalet bir durum işte!! Yanımdan geçip gittiler ve ben güle güle gittim...o yanımdan geçerken düşünceliydim ve büyük ihtima kötü kötü arkadaşına bakıyordum...

düşünüyorum sözlük tam istediğim yerdeyim şu an ama bugün onu görmek için gitmiş olmak istemiyorum okula!
Ben duygusuz değilim, sadecee aşk dediğin karşılıklı olmalı. Herkes herkese aşık olamaz ki. Tamam uzun bir süredir aşık olmamış olabilirim -bu unutmadığım biri olduğunu da göstermez- ama, galiba inancım da kalmadı daha bu yaşta. Allah sonumuzu hayretsin. Olmicak böyle. Cık cık.
Gururla söyleyeyim ki ak partiliyim. Ülkemizi yaşanır hale getirdiler, Allah onlara güç kuvvet versin, ömrümden alıp onlara versin
üzerimden bi yük kalktı.

böyle adamın kafasına dank diye çarpan anları seviyorum bu yüzden. sarsıcı yaralayıcı. o an eliniz ayağınız boşalıyor ama iyi oluyor. belirsizlik hayatta en nefret ettiğim şeylerdendir. olumlu ya da olumsuz bir neticeye ulaştırma sabırsızlığı var bende. bu yüzden dan diye çarpması hoşuma gidiyor.

yüzünüzde anlamsız salak bir gülümseme beliriyor, sonra geçiyor...
Ofiste tuvalete gidip burnumu karıştırıyorum. Sümük bana haz veriyor.
insan biraz da sesidir.
ilgi arsizi olan adam sevmeyi de unutur kendini de.
çözüm önerisi getirmeyip sözlüğün kalitesinden ve gidişatından şikayet eden her yazarı hiç düşünmeden eksiliyorum.
Aynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorum ama kendime engel olamıyorum salak mıyım neyim.
ölmekten çok korkuyorum artık.
çok boktan lan herşey nişanlımdan ayrıldım bu nişanlımda ilgisizleşmeye başladı yalan lan gerçekten bir kadının duyduğu sevgiyi sadece annemde gördüm ona ise bu stresslerle yük olmaktan başka bi bok yapamıyorum.
Kardeşim evde böcek çıktı diye eline ilaç aldı cinnet halinde her yere sıkıyor sabaha ne böcekler çıkacak ne biz hakkınızı helal edin.
bugünlerde içime bir projektör tutuldu ve ben yıllardır birlikte yaşayıp yüzünü görmediğim kendimi gördüm. herkesin beni nasıl gördüğünü gördüm. sevmedim bunu. aslında gördüğüm, düzeltmem gereken zayıf yönüm. şimdilik iyice görmeye çalışıyorum ya da daha doğrusu napmam gerektiğini tam bilemediğimden öylece duruyorum. şaşkınlıktan kendime bakakaldım çünkü. ben kendimi harika sanırdım oysa değilmişim amk. babamda gördüğüm ve beğenmediğim, eleştirdiğim şeylerdi bunlar. kimini farketmeden doğru olarak algılamış ve almışım bünyeye. yaşamakta olduğum bir sıkıntı bunları görmemi sağladı. ne güzel di mi? kişisel gelişimci olsa şimdi burda öyle derdi kesin. ne güzel sorunun yarısını halletmişsiniz sayın prozac.
peki geri kalanını napıcam şimdi? herşey öyle üstüme geliyor ki, bir gün köşeye sıkışmış kedi misali tırmalıycam birini.
insan olmak ne zormuş be. ne zorum vardı da doğdum amk. çok yoruldum ya ben. bahçeli evime ne zaman kavuşucam. bahçemde beni bekleyen dostum köpeğim, çiçeklerim, domatesim biberim ne zaman olacak? ne zaman çıkacağım seyahatlere? ne zaman başlayacağım yaşamaya? didişmekten yoruldum ben ya. bi yetsin gitsin bitsin artık bu keşmekeş.
itiraf edecek cümlelerim bile yok. Yalnızlığa bak ya!
Gidip künefe yiyeyim.
Insaar cok kahpe, hayat cok acimasiz. Sürekli bi yerlerden bi sekilde belli ediyorlar bu gerçeği. Ama dayanamiyi insan bazen katlanamiyo. Valla çok sıkıldım bu işten gerceklerin amk bana bi sey olmasin. Bi dagin zirvesine cikip avazim cikti kadar bagirasim var rahatlarim belki o zaman.
hiç bi iz bırakmadan sıradanlasarak yasamak istemiyorum. her ne halt olursam en iyisi olayım istiyorum. yoksa hicbir seyin tadı olmuyo hayatımda. depresıf moda geciyorum. basarısızlıktan hicbir konuyu becerememekten nefret ediyorum. s*cayım böyle hayata da tam olsun.
Iyi kurtuldum sozluk .
18 yaşımda daha yeni milli oldum.
Edit: utandım
Kiskaniyorummm.
Bu belirsizlik beni olduruyor.