bugün

yine hata yaptım kendime karşı yanlış yaptım çok üzgünüm.
geceyim yatagıma, feyse gireyim bi ne var ne yok, gunlerdir bakmadım, uyurum oylece de. bay.
bir yağmur damlasına kazınıyorum. yere çakılıyorum. sabitleniyorum. başkaları da çakılıyor yere. bir tanesi çarpmıyor, bir tanesi bilmiyor.
bir damla var, biliyorum. o, kendini bilmiyor. bu yüzden doğamıyor, kazınamıyor, çakılamıyor, sabitlenemiyor.
ırak türkmenleri için yardım kampanyaları ayarladım burada. sonra bu böyle olmaz dedi ve ablam ırak'a gönüllü doktorluk için gitti. şimdi oralarda çalışıyor. telefon bile edemiyor, ne oluyor hiç bilmiyorum. hayatım durdu resmen, geceleri uyuyamıyorum. şimdi oradaki insanları çok iyi anladım.

her an ateş altında olmayı, sevdiklerin için aklının çıkmasını şimdi anladım. bu yüzden eskiden tepki gösterdiğim suriyelilere şimdi yardım etme çabasındayım..

bir ara deizm'e doğru kaymaya başlamıştım. anladım ki bu durumda güvenebilecek tek kişi tanrıdır, allahtır..
Aziz yıldırım'ı neden çekemiyolar anlamıyorum. Gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır.
Çok samimi bir itiraf olacak kendileri neyse evet sabahları kahvaltıda müge anlıyı izliyorum ama teyzeler gibi yorum yapma aşamasında değilim henüz.
Insanin fitratinda hata yapmak vardir ama bir insan bu .kadar da salak olamaz ki ya,bu kadar da hata yapamaz. Allah sana akil fikir vermis al kullan diye ben e yaptim surekli bildigimi okudum,surekli duvara karsi surdum. Insanin bir yerden duzelir hayati ama o kadar kotu durumdayim ki nerden tutsam elimde kaliyor. 22yasina kadar her seyi yasayip tuketmis olmam cok sacma. Hayatima alip deger verdigim insanlar pislikten baska bir sey degil.bir de alip onlari ortaya koymusum. Nerde sacma sapan is varsa hepsinin muduru olmusum. Artik ne bir sey basarmak istiyorum ne de bir seye/birine sahip olmak.hepinizin cani cehenneme.
sevdiceğe kavuşmaya son iki!
cok usuyorum ama kalkip pencereyi kapanmaya useniyorum, galiba boyle uyucam, titreye titreye.
yine keşke o mesajı atmasaydım lan dediğim bir mesaj attım.
pişmanım.*
okul harcimi odemek icin ilac denegi olmaya karar verim.

adaletini sikeyim dunya.
param olmadığı için telefonun proxy sini değiştirip interenete bedava giriyorum. fakir ama zekiyim işte. siz hala para ödeyin kerizler.
Özledim. Sevmeyi, sevilmeyi özledim. Biri için bir şeyler yapmayı, biri için yapılan şeyleri zorsunmamayı özledim. Sıcak bir bakış, içten bir gülüşü özledim. Ama en çok da sevilmeyi özledim.
hayatımda topu topu iki defa filmlerdeki gibi ev partisine katıldım ikisindede uyuyakaldım sözlük.
Kaldıramıyorum amk. Önümde lavuğun teki çatır çutur sevişirken, koltuğa yaslanıp şarap içmeyi kaldıramıyorum. Orospu çocuğu cahillik abidesi, saçları apaçi gibi, altında dar acaip pantolon var. O beyni arsız bela ile dolu olan yaratık seviş getiriyor ben sadece felsefe yapıyorum. Niçe görse götüyle gülerdi. Hemen yan tarafımda normal tipler var onlarda sevişiyor. Ah be teyze oğlu yaktın beni bu gece amk. Hayır, biliyorsun beni niye çağırıyorsun buraya. Ne uyku bıraktılar ne bir şey. Geberin amk. Sarhoş kızdan faydalanan piç, sen ölme mezarında sikerler seni, ruh hastası piç. En pisi de hiç bir şey yapamamak, sonuçta onlar sevgili, yalnız olan ben deniz. Rahatladım amk.
eskiden yediğimizin içtiğimizin ayrı gitmediği sonradan araya soğukluk giren bir arkadaşım vardı. o eski günlerde bana çok utana sıkıla ''ya x'si seviyorum'' diye itiraf etmişti. x ile de çok iyi arkadaştı. sonra araya soğukluk girince ne yaptı ne etti bilmiyorum.

facebook açık, dolanıyorum. tam bu saatte (7:00, sabahın körü), çekildikleri bir selfie'yi paylaşıp '' tipimiz kaymış ama idare edin'' gibi ergence bir yazı yazmış.

selfie şimdi mi çekildi ?
bu saatte birlikte ne işleri var ?
resim neden sabahın köründe yayınlanıyo ?

yoksa....
Bugünkü dertlider daha da vahim zall duy beni en acilinden sözlükte olmasa bile bu itiraf başlığında (bkz: derdini sikeyim butonu) olmalı.
ulan hiç bu kadar erken uyanmazdım.
ama karşıdaki kepçe operatörü beynimi sikti.
neyse siktir et onu.
ulan bir rüya gördüm uzun zaman sonra.
ulan bayağıdır rüya görmeyen biriyim ama bu sefer gördüm de ne gördüğümü yazayım.

"sözlükte dolaşıyorum.
bana sonra "uludagsozluk" diye bir yazardan bana mesaj geliyor.
"tebrikler ikinci nesil yetkili oldunuz blah blah blah" gibi bir şey.
çok seviniyorum falan.
sonra sözlükten bir kız tabi yetkili olduğumu görünce yavşamaya başladı.
yer miyim ulan ben çektim siktiri.
sonra ilk yetkili deneyimimi yaşamak için bir iki ovospu çocuğuna silik istedim olmadı.
ama sonra bir ben butonuna basışım var şu "on birinci nesil çaylak" yazısını görüşüm var.
düşman başına lan troll başına.
anlamadığım tek şey şu: o yazar bana "ikinci nesil yetkili" dedi, ama çaylak olunca "on birinci nesil çaylak" oldu."

vay anasını göre göre ne gördük amk.
sonra uyandım işte iş makinesi sesi yüzünden.

yani demek istediğim rüyalarda bile kişiye özel muamele yapan moderasyon var.
işe geç kaldım lan sözlük. hala gidiyorum du bakiyim ne olacak...
Bundan yaklaşık 3 sene önce ersin karabuluta aşıktım resmen karikatürlerine tapıyordum sonra imzalaması için kitaplarını , çizdiğim ıvır zıvırı şehrin en ücra köşesindeki kitap fuarına götürdüm ama o ne yaptı ? gelmedi ki gelecekti ... Sonra ondan nefret ettim hala okumuyorum uykusuz almıyorum falan .
iş yerimizde yalakalık peşinde olan bir çalışan gerçek olmayan veya çarpıtılmış hata ve yanlışları oldu gibi anlatıp patrona yansıtmış. tabi müdür herkesi toplayıp sinirli şekilde konuşma yapmış o sırada ben evdeydim ve konuşma içeriğini bilmiyorum. dedikodular arasında benim de rahatsız olduğum bir durumu dile getirmiş. şimdi bazı çalışanlar bana karşı tavırlı, sanki bu dedikoduları yayan benim gibi. suçsuz olduğum halde zan altındayım.
bu gece yine girdin rüyama.
sıkıntılı bir şekilde oturuyordun, ben ise senin ile konuşmak için fırsat kollayan birisi olarak etrafında dolaşıyordum. en sonunda yeter dedim kendi kendime . geldim yanına ve konuştum; "neyin var?".
-ben sana küstüm, konuşmuyorum seninle.
*peki neden? ben sana yanlış bir şey yapmadım ki.
-sen başkaları ile konuşuyorsun
bunu duyduktan sonra kolundan tuttuğum gibi kaldırdım .birden fonda tongo müziği çalmaya başladı http://www.youtube.com/watch?v=UWCmubP5h9c
tam olarak öğrenemedim ama elimden geleni yapacağım dedim. ve dans etmeye başladık. gözlerinin içine bakınca derin deryaları gördüm. yüzünde gülücükler açmaya başladı.
*halen ne için küs olduğunu söylemedin
-ben sana küs değilim ki
*kadınları anlamak çok zor
-sen bir de bana sor
(gülüşmeler)
sonrasında bir şiir okudum yine deryalar ve gözlerinle alakalı. iyiki varsın unknown dedin. sen benim şükür sebebimsin dedim.
uyandım.
sözlük telefonumu denize düşürdüm, şu an çalışıyor ve hemen satıcam.
yoruldum sözlük. bünye kaldırmıyor artık. saat 5 e kadar çalış. biraz dinlen tekrar çalış gece yarısına kadar. düşüp kalacağım bir yerde diye korkuyorum. en son kendimi bu şekilde yorgun hissettiğinde birkaç gün hastane serüvenim olmuştu. sigara,alkol tüketmemem lazım ama ben de fazlasıyla her ikisi de var. gözüm çalışmaktan başka bir şey görmüyor. bir kadın bile etkileyemiyor beni. uzun zaman yalnızım. işin kötü tarafı yalnız olduğumu bile unutmuşum.
yağmur yağarken denizde yüzmek çok hoş oluyor.