bugün

Ilk okulda 7.sinifta, karsi bankta oturan 2 kizin yanina gidip guzel olanina senin memen digerlerinden daha guzel buyuk neden demistim.
Kizin tepkisi ne diyorsun seen ya olmustu.sonradan ben bile utanmistim

Suan o kiz evli ve cocugu var, memeleri ise hala guzel.
n'olur biri bunun paranoya olduğunu, hatta delirdiğimi söylesin.
şöyle bi çip, ilaç vs gibi birşey olsa herşeyi unutmak ve hayata bakış açımı tamaamen değiştirmek için, emeklilik maaşım dahil ömürlük tüm aylığımı buna bağlar, bir şekilde karnımı doyurur yaşar giderim. insan dümdüz düşünmeden mutlu olamıyor arkadaş, biraz aptal, biraz da düşüncesiz...
Dibinde dibi varmis.ogrendim.once dibin dibinden cikip dibe gelmeliyim.sonra yuzeye cikarim.cok uzun bi yol gibi gorunuyor.nasilda ruhsuzum .umursamaz.sadece umursuyor gibi davraniyorum.cunku birilerini biseyleri umursamak aydinlikla tek baglantim.eger umursamadigimi belli edersem sevdiklerimi kaybederim.hop yine karanlik.gerci umurumdada degil.offf iste bu duygu beni uzuyor umursamak istiyorum anasini satayim.
ingiliz dili ve edebiyatı bölümünde doktora yapan birisi olarak itiraf ediyorum ki sözlük, o kadar felsefe, sosyoloji, büyük büyük yazarlar okuduktan sonra analı oğullu dizisini izleyip üstüne de ferdi tayfur dinliyorum. beni böyle sev seveceksen.
polyanna mod on takılıyorum bebeyim. bu işler böyle.
bayağıdır ara verdim. takip etmeyenlerden özür diliyorum.

sırrımı kimseye vermeyin ha.
görsel

bu unicorn kaybolmuştur görenler akıl hastanesine gitsin.
Bir devrim niteliğinde yeni düşüncem, sayısal loto oynayıp, büyük ödülü zamanıp nüfus müsürlüğünü satın alcam. Sonuçta her şey özelleştiriliyor, bunu da benim için özelleştirsinler canım, parası neyse vercez. Her neyse. Sonra çocuğunun ismini bir küfür ismi koyan her aileye beş bin lira ve üç yıl her kış kömür ve makarna vercem. Zaten bunu akepeli koyunlar hemen kabul eder. Alışkanlık. alışmış kudurmuştan beterdir sonuçta. Amk, düşünsene bundan bilmem kaç yıl sonra, amk nine, pezevenk dede gibi isimler olacak. Ve bunlar akepeli koyunların soyundan gelenler olucak. Sonra vay efendim küfür etmeyin, diyene, lan amk, senin ananın adı amk bana neyin tribini atıyorsun, dicem. Evet evet yapıcam bunu. Amk.

Bir aynştaynın kayıp çocuğu havası sezdim kendimde bakalım hayırlısı.
çok berbat bir gün için gelinen yer. hayat çok bok bileğim çatlak, sınavlar var, haydi bilek ağrısını geçtim nasıl çalışıp sınava gireceğim ya. lanet olsun. çok boktan. çok boktan. bu hayat. kahrolası hayat.
Az önce istemsizce günün ilk entrysini girdim. Bu entry doğuş'un pipisi ile ilgili olmamalıydı sözlük.
Bok gibi bir güne merhaba.
en sevdiğim hobim sevgilimin sütyen teri ile mastürbasyon yapmak. sütyeni leğene sıkarmışçacına penise sıkınca mükemmel oluyor.
Ilkokul besinci siniftayim. Baska bi mahalleye tasinmistik. Bizim evin bi kac ev yaninda, universitelilerin oturdugu kapisinda inekler giremez yazan bi ev vardi. Ne alaka diyordum inek falan. Bilmiyorum tabi o zamanlar cok calisanlara inek dendigini. Sonradan anladim neyin ne oldugunu.
bana kek yapan ilk kizla evlenecegim sozluk.. totem yaptim..
iş yerinde sürekli kompliman yapan ve pas atan kıza bir adım attım. sonra hiç yüz vermedi. bugün gelen şoförlerden birine kahve ısmarlamak istediğini öğrendim. kadınların genelinin bilinç altında evli erkeklere zaaf olduğunu söylediğimde üstüne alınıp bende öyle bir şey yok diyordu. tabi tabi.
haydi gel benimle ol, oturup yıldızlardan bakalım dünyadaki “neslimize” yi "resmimize" diye biliyodum ben. Şu an öğrendim.
Olmaz ki ama bu böyle *
araç subabına sibop diyenleri kınıyordum. bugün konuşurken sibop dediğini fark ettim. etraftan duya duya beyne işliyor demek ki.
Onceden akilli mantikli tarihi ne bileyim bilgi icerikli entryler giriyordum son 1 yildir bakiyorumda nerde abuk sabuk baslik var ben orda.
sanırım artık baba olmak istiyorum. çünkü yolda gördüğüm her bebeği sevesim geliyor.*
yaklaşık 4 5 ay sonra bir kız buldum. sabrettim konuştumda konuştum. sonunda buna değermiş dedim.

böyle bir beden yok, böyle bir meme popo söyleyemediğim yerler inanılmaz. heleki beni mutlu etmek için herşeyi yapması.. kadın sevişmekle ilgili herşeyi biliyor ve umrumda değil, ben mutlu olayım yetiyor ona.

o değilde ilk defa fotoğraflarından güzel bir kız gördüm.

o değilde belim ağrıyor.
halı saha maçına üst oynasam, maç alt biter. o kadar şanssızım.
bu akşam çok garip bir akşam sözlük. uzun bir vakittir inancımı sorgulamakta, bir şekil vermeye çalışmaktayım. bununla ilgili bir çok insanla da görüştüm. deisti, ateisti, agnostiği, hristiyanı ile ama net bir şey bulamadım ve kafamda halen bir çok soru, uyuşmazlık vardı. hani şu avustralyalı ateist gencin müslüman olma hikayesi var ya. onu ilk çıktığı vakitlerde bi izlemiştim geçen de bizimkiler denk gelmişler gösterdiler, aa biliyorum falan diye geçiştirdim. neyse demin duş aldım, çıktım baktım masanın üzerinde kur'an duruyor, validem okur. dedim şu videodaki gibi olacak mı acaba ve aldım elime kitabı. sağa sola 4-5 defa çevirdim, çevirdim. ve tuttuğum sayfayı çevirdim manasını okumak için kısmı buldum, en'âm 158 denk gelmiş. meali şöyle başlıyordu ve 4. kelimede büyük bir hassiktir attım annem " noluyor ? " falan diye çıkıştı hatta. ;

(iman etmek için) illâ kendilerine meleklerin gelmesini yahut Rabbinin gelmesini ya da Rabbinin bazı mucizelerinin gelmesini mi bekliyorlar? Rabbinin olağanüstülüklerinden bazısı geldiği gün, daha önce iman etmemiş yahut imanı yarar sağlamamış (dilinde kalmış) kimseye, (o anki) imanı hiçbir fayda sağlamaz! De ki: "Bekleyin; biz de beklemekteyiz. "

demekte. garip hissediyorum lan. işaret olarak mı alsam, rastgeldi mi desem bilemedim.

neyse göte dikkat sözlük.
suyun 75 kuruş olmasını hala hazmedemediğimden 50 kuruş verip bozuk yok diyorum, çoğusu da veriyor. ehe.
Beni öptü sözlük! Beni benii. Tey teey içimde horon tepiyorlar. Mutluyum çok. Umarım hemen bozulmaz, amiiin.* çok seviyorum ya.*