bugün

bir itirafımı eksileyen oldu sözlük aklıma
(bkz: neyin kafasını yaşıyorsun sen) geldi öyle işte ha birde ulan bunu da eksiler yazmasam mı dedim ama neyse yea.
itiraf ediyorum GAP i ilk gördüğünde güney doğu anadolu projesi sanmıştım sözlük.
(bkz: oo fake)

yanılgıya düşürür.
tam iki buçuk aydır bu paket son, sigarayı bırakacağım diyorum. bu paket bitsin bırakacağım. *
penamı kaybettim sözlük yardım et. nereye gider daha şimdi buradaydı kafayı yiycem ya.
hay ben senin gibi penanın bu kaçıncı neremle çalıcam bu gitarı.
Çok "gergin"im be. Valla çok gerginim. Ama bundan sonra rahatım amk. Banane ki?

+ neden gitmedin okula?
- boşver canım.

+ napıyosun?
- hiç.

Bundan sonra böyle. Umursanıyor musun ki umursayasın? Boşver gitsin.
yine ben geldim a dostlar!

sözlük bugün çok mutluyum. artık etrafımda ne akdar kemalist varsa onlara pozitif bakıp allah'a şükrediyorum, "iyi ki ben onlar gibi değilim!" diye.
Hani demiştim ya 31 oldum neyim var? Hala yazarım buralarda diye..

Yanılmışım.. Ne çok şeyim varmış benim.

-Kupa maçında gol atınca formanın altında atletine ' hocam doğum günün kutlu olsun' yazan öğrencim,

-Sınıfa girdiğimde gözleri doymayıp 3 pasta alıp bir de beni konfetilerle karşılayan çocuklarım,

-Evime geldiğimde evimin kapısını kalpli kağıtlarla notlarla süsleyen kuzularım varmış....

Ben var ya öyle şanslıymışım ki; beni bu kadar çok sevindiren ve mutlu eden öğrencilerim varmış..

Sonra da diyorlar ki; Öğretmenim diye bağırıyorsun!

Bağırıyorum arkadaş!!!

Ben öğretmenim!!! Sanırım sevilen bir öğretmenim. Bundandır gururum, mutluluğum!!!
biliyorum zall da beni seviyor.
Moralim bozuk.
bu gece de acız evlatlarım.
çok seviyorum sözlük çok.anlayamazsınız.
sevgilisi olmasına rağmen coğrafya öğretmeniyle düzeysiz bir birlikteliğim var ve aşık olmaktan korkuyorum.
aynı şeyi günde 100 kez yaşayıp başa dönmekten sıkıldım. bu kısır döngüden yıpranmadan çıkmanın bir yolu olmalı.
ruh halim çok dengesiz bu günlerde. Bazen çok mutlu oluyorum bazen de sebepsiz bir hüzün çöküyor. istesem de ağlayamıyorum içimde bi burukluk. Kimsenin üzmesine izin vermezken kendi kendimi nasıl böyle üzebildiğimi henüz anlayabilmiş değilim.
böyle topluluk içinde selam almayan tipler oluyor ya, onları öldürmek istiyorum. hele tokalaşayım derken eli havada bırakan orospu çocuklarından bahsetmek istemiyorum. kan çıkar kann.
şiir bile sokakta biz evdeyiz.
80 kiloysak 79u taşşak.
aramızda 79 kg taşşağı içine alanlar varmış.
insanların peşinde kendimi boşuna hırpalıyorum.
özleyen, isteyen arar ya da gelir telefonum belli evim belli.
itiraf ediyorum, yapamıyorum, beceremiyorum! Yediğim son lokmayla içeceğimin son yudumunu denk getiremiyorum. Türk değil miyim acaba?
bugün dünyadaki en iyi insanla tanıştım sanırım. iltifat etmesi bile o kadar iyi niyetli ki abim söylemiş gibi hissettim. hayatımda ilk defa tanımadığım bir insanın iyiliğini bu kadar çok istedim.
Çok yalnızım be sözlük. Gerçekten bak. Yeminle bunaldım.
yok yok kesin itirafımdır. istanbul bambaşka bir yer. bursa, izmir, ankara, hadi eskişehiride katalım, bunlar güzel yerler. ki ben bursada yaşıyorum amaa istanbul bambaşka bir yer. bunu birkez daha anladım.