bugün

bu eminem yüzünden gay olacam bi insan bu kadar mı karizmatik yakışıklı olur. hele not afraidi no love, the monster kliplerinde..
evet yine o kadar kızgın olmama rağmen arayınca kedi gibi konuştum tanrım!
gene 31 sonrasi pismanlik yasiyorum.
laaan sevgilim oldu sözlük.
hayat, senin ananı avradını bir haftalık sikeyim. bir hafta yokum gelince kaldığımız yerden devam ederiz.
bir zamanlar müslüman keşke demez derdim. şimdi müslüman, keşke diyebilendir diyorum. hayatımdaki zihni terakki bundan ibarettir, belki de tek gelişimim bu oldu dünyada..
seviyor musun sevmiyor musun artık anlamıyorum. ne halt ettiğin konusunda emin değilsin bence.
çok boktan bir gün geçiriyorum sözlük.
--spoiler--
bilmezler, nasıl aradık birbirimizi
bilmezler, nasıl sevdik birbirimizi
iki yitik hasret
iki parça can
sus, kimseler duymasın
duymasın, ölürem ha
aymışam, yarı gecede
seni bulmuşam sonra
yağar bir yağmur sonra
yağıyor, yeşil yeşil...
--spoiler--

itiraf başlığına entry girecek kadar dertliyim şu sıralar. yüreğim yırtılıyor sanki, sanki nefretimin kokusu ağzıma geliyor.

bazı şeyleri nasıl yapacağız ben hiç bilmiyorum.
Yaşandı ve bitti. yaptığım en kolay şeymiş aslında yerini doldurmak. ayrıca dönüşü olmayan sözlerim için bana bi daksil. seni seviyorum yalanlarına bir daha kanmamak istiyorum artık.
Magazinciyim dergiye reklam veren iş adamlarının çirkin karılarına özel photospoh yapıp güzelleştiriyorum. Diğerlerini aynen maymun gibi koyuyorum.
ne yapacağım bilmiyorum. içimde usul usul bir şeyler acıyor. geçmesi mümkün değil galiba. içim kanıyor sanki anlatamam.

Bir insan başka bir insanı nasıl böyle yaralar bilmiyorum. ama yaralanıyorum, kan revan içinde olmak nasıl bir şey 22 yaşında öğreniyorum.

Bi gün ben de böyle hissiz, böyle bencil, böyle yarım olacaksam yaşamak istemiyorum.
Sozluk yazarlarının itiraflarıdır.

Bir diger versiyonu icin;

(bkz: sözlük yazarlarının intibakları)

Hep itiraf girmeyin arkadaslar, intibak girelim.
Sonra gitarını aldı ve cem karaca'dan ıslak ıslak'ı söyledi bana. Ilk başlarda gitarıyla başım belaya girecek zannediyordum ve dün ona eşlik ederken kendime hayret ettim. Sanırım bu sefer gerçekten seviliyorum. Bazen onun yaptıklarına karşılık yetersiz buluyorum kendimi. Acaba bende flüt derslerine mi başlasam?
Bazen kendime çok kızıyorum ağzımı burnumu dağıtasım geliyor , sonra diyorum ki bırak itle kopukla uğraşma. Sonra diyorum ki sen kime it kopuk diyon , sonra diyorum ki dur tamam sakin.
Gündem yolsuzluk adalet sisteminin tutarsızlığı cemaatin intikamı hükümet cemaat hesaplaşması falan derken olay yine Fenerin üstüne kaldı ya la . Hiç bişey demiyorum amq kendi pisliğinizde boğuldunuz gün birbirinizi gırtlakladığınız gün oturup açıcam haber bültenlerini özellikle samanyoluhaberi bi orgazm sigarası yakacam o günler çok yakın.
Hayatta en çok üzen şey hayal kırıklığıdır.. Hayal kurmassak kırılmayız..
Çok yalnızım amk ya. Ne bi mesaj var ne arayan soran ölsemde gitsem aq.
emek verip başlık açtım kimse iplemedi kahretsin rezil oldum.

(bkz: günümüzde devam eden haçlı seferleri)
sanırım aklımı kaybediyorum sözlük. böyle olmamalıydı..
ilkine gerçekten aşıktım , hala öyleyim. ikincisini tamamen yiyişmek içindi. üçüncüsüyle evlenecektim ki ilki çıktı karşıma.

sonra

sonrası iyilik güzellik...
bu sinirle belamı versin önüme geleni öldürürüm lan ben!s.ktiğimin yavşakları
üstümde batmakta olan geminin kaptanı boşvermişliği var.
medcezirdeki yaman efendi de nerede bela var orada bitiyor.
sebebi yok be sözlük. sebepsizce benimkisi...
güncel Önemli Başlıklar